Przejdź do druki i wnioski do pobrania
Przejdź do treści Przejdź do stopki
Plakat zapraszający na wydarzenie.

„Powrót ze szpitala. Co dalej?”

Treść

Fundacja Na Rzecz Wspierania Osób Niepełnosprawnych „Wyjdź z Domu” zaprasza na spotkanie informacyjno - szkoleniowe pn. „Powrót ze szpitala. Co dalej?”.

Spotkanie skierowane jest do rodzin i opiekunów osób niesamodzielnych. 

Kiedy?  8 lipca 2026 r., godz. 16.30
Gdzie?  Budynek Sokoła, ul. Jagiełły 5, Gorlice
Prowadzący: Katarzyna Juruś-Orlewska, Anna Rafa, Anna Kurylak oraz Agnieszka Pyzik

Wstęp bezpłatny! 

Źródło: Fundacja Na Rzecz Wspierania Osób Niepełnosprawnych „Wyjdź z Domu”