Przejdź do druki i wnioski do pobrania
Przejdź do treści Przejdź do stopki
Więcej dobra w Gorlicach

Więcej dobra w Gorlicach

Treść

Zapraszamy na premierę audycji „Więcej dobra” w TVP3 Kraków, poświęconej Biuru podróży „Wakacje w dobrym tempie” z Gorlic. Pierwsza emisja materiału już w piątek, 14 czerwca o godz. 17.05, a powtórki w sobotę (15.06) o godz. 10.05 i niedzielę (16.06) o godz. 14.32.

Audycja realizowana jest w ramach Kampanii Małopolska Ekonomia Społeczna – więcej dobra, pokazującej najlepsze przykłady firm społecznych z Małopolski, dających pracę osobom, które z różnych powodów mają dużą trudność z jej znalezieniem.

Biuro „Wakacje w dobrym tempie” powstało z pasji do podróżowania oraz odkrywania ciekawych miejsc. Doświadczenie w organizacji wyjazdów jest związane z wieloletnią działalnością Fundacji „Wyjdź z Domu” z Moszczenicy. Zespół tworzą osoby, które wkładają całe serce, zaangażowanie oraz energię w przygotowanie atrakcyjnych wyjazdów. Do dzielenia się wspólną pasją do podróżowania zapraszają wszystkich: klientów indywidualnych, osoby z niepełnosprawnościami, młodzież szkolną, zorganizowane grupy oraz firmy.
Logo kampanii więcej dobra.
Kampania Województwa Małopolskiego „więcej dobra: ma charakter edukacyjno-promocyjny. Chcemy pokazać: kim jest ekonomia społeczna w naszym regionie, jakie wyzwania podejmuje na co dzień, że niepełnosprawność może wyróżniać, ale nie przeszkadza w prowadzeniu biznesu, że dobre produkty wysokiej jakości są na wyciagnięcie ręki, że mogą dawać dobro i spełnienie.

Małopolska Ekonomia Społeczna przynosi nam „więcej dobra” na co dzień w różnych odsłonach:

  • dobra niesionego przez wartości, inicjatywy ekonomii społecznej
  • dóbr w postaci produktów czy usług dostarczanych przez przedsiębiorstwa społeczne
  • dobrych, świadomych konsumentów, którzy rozumieją ekonomię społeczną i z zadowoleniem korzystają z jej oferty.

„Każdego dnia dziesiątki firm społecznych zmienia świat wielu ludzi w Małopolsce…”