Przejdź do druki i wnioski do pobrania
Przejdź do treści Przejdź do stopki
Przewodniczący Rady Miasta Gorlice z nagrodą

Diament Polskiego Samorządu dla Miasta Gorlice!

Treść

22 marca, w Zajeździe Lwowskim w Klwowie, odbyła się wyjątkowa gala – Diamenty Polskiego Samorządu. Nagroda w kategorii „Samorząd” powędrowała do Miasta Gorlice! Statuetkę, w imieniu burmistrza Rafała Kukli, odebrał Przewodniczący Rady Miasta Robert Ryndak. To ogromny sukces miasta i ukłon w stronę starań władz!
Rozdanie nagród "Diament Polskiego Samorządu"
Nagrody od 15 lat przyznawane są w ramach Programu Sylwetki i Marki Polskiej Gospodarki. Celem programu jest budowanie i umacnianie pozycji polskich samorządów oraz promowanie i pokazywanie ich dokonań na poszczególnych płaszczyznach działalności, przekładających się na atrakcyjność regionu i budowanie silnej marki.
Gala "Diamnet Polskiego Samorządu"
Nagroda „Diament Polskiego Samorządu” przyznawana jest jednostkom samorządu terytorialnego, które podwyższają standardy obsługi i przyczyniają się do wzrostu jakości życia mieszkańców oraz wpływają na rozwój gminy i przedsiębiorczości. Nagrody są potwierdzeniem wysokiej jakości zarządzania gminą i doskonałym narzędziem umacniającym pozycję w regionie.
Debata podczas gali "Diament Polskiego Samorządu"
Galę poprowadzili Krzysztof Ibisz oraz Dorota Gardias. Piękna oprawa wyjątkowi goście uczyniły z Gali niezwykłe święto samorządu i biznesu.
Dorota Gardias i Krzysztof Ibisz
Wielka Gala, była także czasem do wymiany doświadczeń między przedsiębiorcami i samorządowcami, okazją do nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz zaprezentowania swojego samorządu z jak najlepszej strony w oczach inwestorów, pokazania swoich dokonań i poszukiwania inspiracji w tworzeniu pozytywnego wizerunku gmin, miast, regionów i firm. Było to prawdziwe święto tych, którzy podjęli wyzwanie i odnieśli sukces.
Nagroda "Diamnet Polskiego Samorządu" dla Miasta Gorlice
Źródło: www.samorzady.org, Przedsiebiorcy.pl