Przejdź do druki i wnioski do pobrania
Przejdź do treści Przejdź do stopki
Miasto Gorlice nagrodzone „Symbolem”

Miasto Gorlice nagrodzone „Symbolem”

Treść

Miło nam poinformować, że Miasto Gorlice zostało laureatem nagrody „Symbol” – prestiżowego wyróżnienia dla instytucji, które cechuje innowacyjność i wyjątkowość, a także stanowiących olbrzymią wartość dla swoich branż. W czwartek 16 listopada, w imieniu burmistrza Rafała Kukli, podczas uroczystej Gali, nagrodę dla „Miasta Światła” odebrał Sekretarz Miasta Gorlice Daniel Janeczek.
Przemówienie Sekretarza
„Symbol” to ogólnopolski program medialny, w którym wyróżniane są firmy, samorządy, uczelnie, instytuty PAN, spółki komunalne i inne liczące się podmioty, które w swojej branży funkcjonują najlepiej, znacząco przyczyniają się do rozwoju Polski, a ich funkcjonowanie staje się wzorem do naśladowania – Symbolem.
Laureaci nagrody
Kapituła Symbolu to grono specjalistów i ekspertów w swoich dziedzinach m.in. Henryk Warkocz – Vertin, TŰV Nord Polska, dr Agnieszka Tokaj-Krzewska – Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, prof. dr hab. inż. Leszek Rafalski – Rada Główna Instytutów Badawczych, prof. dr hab. inż. Jan Szmidt – Politechniki Warszawska, dr hab. Katarzyna Bilińska – Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach. Ich ogromna świadomość rynku oraz doświadczenie biznesowe i medialne sprawiają, że „Symbol” plasuje się wśród najbardziej prestiżowych nagród w Polsce.
Zdjęcie z organizatorami konkursu
Jak czytamy na stronie organizatora „Symbol jest nagrodą – nagrodą dla tych, którzy zmieniają świat. Nagrodą, po którą sięgają organizacje – ale przede wszystkim stojący za nimi ludzie. To trofeum przeznaczone dla tych instytucji, które noszą w sobie innowacyjność, wyjątkowość, stanowią benchmark dla swoich branż i potrafią służyć za autentyczny wzór dla innych”.
Panel dyskusyjny
Program Symbol funkcjonuje od 2011 roku. Organizatorem jest PubliCity Media Group – wydawca Monitora Biznesu, Monitora Rynkowego oraz serwisu MonitorRynkowy.pl.

Fot. Tomasz Kawka