Przejdź do druki i wnioski do pobrania
Przejdź do treści Przejdź do stopki
Zbiorowe zdjęcie

Miejskie obchody Dnia Komisji Edukacji Narodowej w Miejskim Zespole Szkół nr 6

Treść

„Nauczyciel to ktoś bardzo wyjątkowy, ktoś, kto potrafi wykorzystać swoją pomysłowość, dobroć i dociekliwy umysł, do wypracowania rzadkiej umiejętności zachęcania innych do myślenia, marzenia, poznawania, próbowania i działania”.
Nauczyciel to człowiek, który musi być sprawnym pedagogiem, psychologiem, życzliwym i pogodnym człowiekiem, wzbudzającym zaufanie swoich wychowanków."
Wreczenie nagród dla nauczycieli
W Karcie Nauczyciela z 1982 r. zapisano, że 14 października każdego roku, w rocznicę utworzenia Komisji Edukacji Narodowej, obchodzone będzie święto wszystkich pracowników oświaty.
Przedstawienie z okazji Dnia Nauczyciela
Z tej okazji, wczoraj (12.10), w Miejskim Zespole Szkół nr 6 w Gorlicach, odbyły się miejskie obchody Dnia Komisji Edukacji Narodowej.
Nagrodzeni nauczyciele
Uroczystość rozpoczęła się wręczeniem nagród Burmistrza Miasta Gorlice oraz nagród Dyrektora Miejskiego Zespołu Szkół nr 6 w Gorlicach, dla tych wszystkich, którzy wykazali się wybitnym zaangażowaniem w pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej na rzecz uczniów.
Występy artystyczne z okazji dnia nauczyciela
W wydarzeniu uczestniczyli: Burmistrz Miasta Gorlice Rafał Kukla, Radni Rady Miasta na czele z Przewodniczącym Rady Miasta Robertem Ryndakiem i Przewodniczącą Komisji Oświaty Marią Ludwin, Kierownik Wydziału Oświaty, Kultury i Promocji Urzędu Miejskiego Wojciech Zapłata oraz jego Zastępca Lidia Foltyn, Dyrektor Centrum Usług Wspólnych Urzędu Miejskiegi w Gorlicach Magdalena Wąsik-Kwarcińska, dyrektorzy Miejskich Zespołów Szkół, przedszkoli oraz nagrodzeni nauczyciele.
Publicznosć wydarzenia
Po wręczeniu wyróżnień, uczniowie zaprezentowali program artystyczny.
Występ artystyczny uczniów
Drodzy nauczyciele! Dziękujemy za wasze zaangażowanie, życzliwość i serdeczność, którymi niezmiennie obdarzacie uczniów. Za to, że jesteście twórczy i kreatywni, pełni pomysłów i ciekawych inicjatyw. Życzymy Wam nieustającej satysfakcji z wykonywania tego trudnego zawodu, entuzjazmu, aktywności i radości oraz dalszych satysfakcjonujących osiągnięć w pracy zawodowej, a wszystkim pracownikom, wszelkiej pomyślności w życiu osobistym, spełnienia najskrytszych marzeń i optymizmu.

Tekst: Dyrektor Miejskiego Zespołu Szkół nr 6 w Gorlicach Krzysztof Mrozek

GALERIA