Przejdź do druki i wnioski do pobrania
Przejdź do treści Przejdź do stopki
Nagrodzeni na scenie.

Nagroda Gospodarcza Województwa Małopolskiego dla firmy Rockfin!

Treść

Miło nam poinformować, że gorlicki oddział spółki Rokcfin został doceniony i zdobył nominację do Nagrody Gospodarczej Województwa Małopolskiego w kategorii duży przedsiębiorca! Serdecznie gratulujemy!

Celem nagrody jest promowanie najlepszych przedsiębiorców z Małopolski oraz inspirowanie ich rozwoju, promowanie postaw proinwestycyjnych i konkretnych dokonań innowacyjnych oraz zwiększenie konkurencyjności między przedsiębiorcami. Nagroda przyznawana jest w kategoriach: mikro przedsiębiorca, mały przedsiębiorca, średni przedsiębiorca, duży przedsiębiorca.

Nagroda przyznawana jest od 2009 roku, jako uhonorowanie najlepszych przedsiębiorców Województwa Małopolskiego, którzy wyróżniają się innowacyjnością, wdrażaniem  nowoczesnych rozwiązań oraz aktywizowaniem regionalnej gospodarki, przyczyniając się jednocześnie do rozwoju przedsiębiorczości w naszym województwie.

Rockfin to wiodąca na świecie firma inżynieryjna, specjalizująca się w projektowaniu, produkcji, testowaniu oraz serwisowaniu urządzeń pomocniczych dla przemysłu energetycznego oraz naftowo – gazowego. Obecnie w Zakładzie w Gorlicach  pracuje ponad 140 osób i nadal trwają intensywne rekrutacje do tego Zespołu. Do końca 2023 roku w Oddziale w Gorlicach planowane jest zwiększenie zatrudnienia do 170 pracowników.

Gorlicki oddział Spółki Rockfin od wielu lat stanowi jeden ze znaczących filarów lokalnego rynku pracy. Mimo zmieniających się uwarunkowań gospodarczych oraz dynamicznej sytuacji na światowych rynkach Spółka rozwija się, inwestuje, poszerza powierzchnię produkcyjną oraz doskonali zaplecze techniczne i park maszynowy.

Stabilna i rozwijająca się firma to zobowiązania i odpowiedzialność. Wspieranie potrzebujących to jeden z filarów społecznego zaangażowania Spółki. Równie ważne jest zapewnienie poczucia bezpieczeństwa.  Taki właśnie cel przyświecał władzom gorlickiego oddziału ROCKFIN, gdy w 2022 roku podjęto decyzję o zakupie i przekazaniu wyposażenia ratunkowego lokalnym Strażakom Ochotnikom.

Tożsamość społeczności lokalnej buduje się zazwyczaj wokół dwóch niezmiennych filarów – wydarzeń kulturalnych nawiązujących do tradycji i historii oraz rozgrywek sportowych. Na obu tych polach ROCKFIN aktywnie udziela swojego wsparcia.

Foto. malopolska.pl