Przejdź do druki i wnioski do pobrania
Przejdź do treści Przejdź do stopki
Strzelnica LOK przy ul. Brzozowej w Gorlicach.

Zawody strzeleckie z okazji Dnia Matki

Treść

Organizacja powiatowa Ligi Obrony Kraju oraz Miasto Gorlice serdecznie zapraszają wszystkich chętnych sympatyków strzelectwa sportowego na zawody z okazji Dnia Matki, które odbędą się 28 maja o godz. 14.00 na strzelnicy LOK przy ul. Brzozowej 1A.

Udział w zawodach jest bezpłatny.

Celem zawodów jest popularyzacja strzelectwa sportowego wśród młodzieży i dorosłych. Zawodnicy strzelają trzy strzały próbne i dziesięć ocenianych z pozycji leżąc do tarczy odległej 50 m.

Tradycyjnie prowadzona będzie punktacja indywidualna kobiet i mężczyzn. Uczestnik zawodów, który wystrzela najwyższy wynik otrzymuje Puchar Burmistrza Miasta Gorlice, za zajęte czołowe miejsca w obu kategoriach uczestnicy otrzymują pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez Miasto Gorlice.

Broń zabezpiecza organizator zawodów. Przed rozpoczęciem strzelania zawodnicy zapoznani zostaną z zasadami bezpieczeństwa, regulaminem strzelnicy oraz ze standardowym regulaminem zawodów.

Ze względów technicznych organizator może ograniczyć liczbę strzelających osób.
Organizator nie prowadzi wcześniejszych zapisów. Dzieci do 11 roku życia strzelają rekreacyjnie z broni (urządzenia pneumatycznego) o energii kinetycznej do 17 J pod opieką rodziców, opiekunów.

Kolejne planowane zawody z okazji „Dnia Dziecka” – strzelanie rekreacyjne dla dzieci i młodzieży szkół podstawowych w dniu 4 czerwca o godz. 14:00.

W razie pytań telefon grzecznościowy: 508 065 878.

Źródło: Liga Obrony Kraju