Przejdź do druki i wnioski do pobrania
Przejdź do treści Przejdź do stopki
Spring Cars Vibe na gorlickim Rynku – charytatywnie dla Olci!

Spring Cars Vibe na gorlickim Rynku – charytatywnie dla Olci!

Treść

Już w najbliższą niedzielę, 14 maja, od godziny 12:00 do 18:00, gorlicki Rynek ponownie wypełni się niesamowitymi samochodami – tym razem, w ramach 2. edycji Spring Cars Vibe! Jeśli jesteś fanem motoryzacji, pasjonują Cię nietuzinkowe samochody, na widok Ferrari Twoje serce zaczyna gwałtownie przyspieszać, a serię filmów Szybcy i Wściekli obejrzałeś już sto razy – nie możesz tego przeoczyć!

Nie zabraknie też gości specjalnych! W tym roku będą to: barwna postać znana z tiktoka oraz Instagrama – influencer, ale przede wszystkim wielki miłośnik motoryzacji Grzegorz Leszko oraz InFame Studio Folii z swoim samochodem pokazowym „Infame_Gallardo” czyli nic innego jak Lamborghini Gallardo z pierwszym na świecie bodykitem oraz customowym wnętrzem!

Celem zlotu jest – podobnie jak w ubiegłym roku – niesienie pomocy! W tegorocznej edycji, wspólnie będziemy zbierać środki na rzecz Oli Musiał z Korczyny, która urodziła się z rzadką wadą genetyczną 2Q31.1-Q32.3. Ola uczęszcza na wiele rehabilitacji, jest pod opieką kilkunastu przychodni i szpitali w całej Polsce. Dzięki intensywnej rehabilitacji potrafi przejść już samodzielnie krótkie odcinki, coraz więcej komunikuję się z otoczeniem za pomocą gestów i krzyku. Ola przeszła już kilka operacji. Od 2020 roku przyjmuje hormon wzrostu, co przyspiesza jej wzrost oraz sprawia, że jest silniejsza. Wciąż jednak wymaga stałej opieki specjalistów i intensywnej rehabilitacji. Więcej o Oli pisaliśmy TUTAJ.

Podczas wydarzenia, na stoiskach będziecie mogli nabyć wiele ciekawych przedmiotów i gadżetów z branży motoryzacyjnej i nie tylko – a wszystko za przysłowiowy „datek” do puszki na rzecz Oli!

Jeżeli nie możecie być w niedziele z nami, a chcielibyście wesprzeć leczenie Oli, możecie wesprzeć zbiórkę na rzecz dziewczynki, którą prowadzi Fundacja Scerce dla Maluszka – TUTAJ.

Organizatorem wydarzenia jest RRC Road Rage Crew, a Parterami: Miasto Gorlice, Amibo Partner ProfiAuto, Tec2000, Mihel.

Więcej informacji znajdziecie w Wydarzeniu na Facebooku.

Do zobaczenia na gorlickim Rynku!
Spring Cars Vive 2022
Spring Cars Vibe 2022
Tekst: mat. własne, RRC Road Rage Crew