Przejdź do druki i wnioski do pobrania
Przejdź do treści Przejdź do stopki
Bilet na MZK Gorlice w aplikacji mPay

Bilet na MZK Gorlice w aplikacji mPay

Treść

Gorlice dołączyły do grona miast biletowych w aplikacji mPay. Rozwiązanie jest darmowe i dostępne także w wielu innych miastach na terenie całej Polski. Za pośrednictwem aplikacji będzie można zakupić bilety jednorazowe - normalne i ulgowe. Ceny biletów MZK kupowanych przez aplikację są takie same, jak w tradycyjnych punktach sprzedaży.

Po zainstalowaniu aplikacji wystarczy się zarejestrować i zasilić swoją elektroniczną portmonetkę mPay środkami pieniężnymi np. za pomocą przelewu bankowego. Do aplikacji można też podłączyć kartę płatniczą, co pozwala uniknąć konieczności pamiętania o regularnych zasilaniach konta.  

Zakup biletu trwa zaledwie kilka sekund, a transakcji można dokonać o dowolnej porze dnia i nocy. Dzięki zakupom w aplikacji mobilnej unikamy konieczności szukania biletomatu czy punktu sprzedaży oraz stania w kolejce martwiąc się, że pojazd odjedzie.

Bilet możemy zakupić tuż przed wejściem do pojazdu - pojawi się w zakładce „Moje Bilety” natychmiast po zatwierdzeniu płatności.  

mPay sukcesywnie wprowadza nowe usługi, aby aplikacja była jak najbardziej funkcjonalna dla klientów. Korzystając ze smartfona można płacić za postój samochodów w strefach w blisko 80 miastach i na wielu parkingach prywatnych, opłacać przejazd autostradami, kupować bilety na pociągi PKP Intercity oraz kolei regionalnych, a także bilety komunikacji miejskiej w ponad 100 miastach. W mPay można wybrać także korzystne ubezpieczenie (np. na podróż czy samochodu), zrobić przelew, nadać przesyłkę kurierską, kupić bilety na wiele atrakcji oraz opłacić dostęp do serwisów filmowych i muzycznych. Dzięki współpracy z partnerami poprzez mPay można także zainwestować w akcje, obligacje oraz cieszące się największym zainteresowaniem ETF-y.

Aplikację można pobrać TUTAJ.

Źródło: https://corepr.pl/