Przejdź do druki i wnioski do pobrania
Przejdź do treści Przejdź do stopki
Startuje XII Gorlicki Wielobój Sportowy

Startuje XII Gorlicki Wielobój Sportowy

Treść

Wraz z początkiem ferii rusza XII edycja Gorlickiego Wieloboju Sportowego. Inauguracyjna konkurencja – jazda szybka na lodzie – odbędzie się na lodowisku GOR-TOR już w najbliższą sobotę (28.01), o godz. 8.30. Kobiety do pokonania będą miały 3 okrążenia toru po 111 m każde, mężczyźni 4. Serdecznie zapraszamy!

Udział w rywalizacji wziąć mogą osoby pełnoletnie, które w formie sportowej rywalizacji będą walczyć o tytuł najwszechstronniejszego zawodnika i zawodniczki imprezy (bez kategorii wiekowych).

Zaplanowano dwadzieścia konkurencji rozgrywanych od stycznia do października 2023, z których 17 będzie punktowanych w zależności od zajętych miejsc. Za zajęcie miejsc 1-3 w kategorii kobiet i mężczyzn przewidziano puchary, nagrody finansowe i dyplomy, a dodatkowo po każdej konkurencji wręczać będziemy vouchery do wykorzystania na obiektach OSIR.

Celem zawodów jest promocja czynnej formy wypoczynku i rekreacji, poprawy kondycji fizycznej, popularyzacja różnych dyscyplin sportowych, a przede wszystkim dobra i miła zabawa.

Regulamin do wglądu tutaj.