Przejdź do druki i wnioski do pobrania
Przejdź do treści Przejdź do stopki
Zawody strzeleckie o „Jesienny puchar Burmistrza Miasta Gorlice”

Zawody strzeleckie o „Jesienny puchar Burmistrza Miasta Gorlice”

Treść

Organizacja powiatowa Ligi Obrony Kraju oraz Miasto Gorlice serdecznie zapraszają wszystkich chętnych sympatyków strzelectwa sportowego na zawody o „Jesienny puchar Burmistrza Miasta Gorlice”, które odbędą się na strzelnicy LOK przy ul. Brzozowej 1A, 25 września 2022 r. (niedziela) o godz. 14:00. Udział w zawodach jest bezpłatny.

Celem zawodów jest popularyzacja strzelectwa sportowego wśród młodzieży i dorosłych. Zawodnicy strzelają trzy strzały próbne i dziesięć ocenianych, do tarczy odległej o 50 m.

Tradycyjnie prowadzona będzie punktacja indywidualna kobiet i mężczyzn. Uczestnik zawodów, który wystrzela najwyższy wynik otrzymuje Puchar Burmistrza Miasta Gorlice, za zajęte miejsca I-III w obu kategoriach uczestnicy otrzymują pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe, ufundowane przez Miasto Gorlice.

Broń zabezpiecza organizator zawodów. Przed rozpoczęciem strzelania zawodnicy zapoznani zostaną z zasadami bezpieczeństwa, regulaminem strzelnicy oraz ze standardowym regulaminem zawodów.

Ze względów technicznych organizator może ograniczyć liczbę strzelających osób.

Organizator nie prowadzi wcześniejszych zapisów. Osoby od 12 roku życia, które zgłoszą się w dniu zawodów o godz. 14 zostaną zapisani na listę strzelających. Dzieci do 11 roku życia strzelają rekreacyjnie z broni (urządzenia pneumatycznego) o energii kinetycznej do 17 J pod opieką rodziców, opiekunów w formie rekreacyjnej.

W razie pytań telefon grzecznościowy: 508 065 878.

Źródło: LOK Gorlice