Przejdź do druki i wnioski do pobrania
Przejdź do treści Przejdź do stopki
Logotyp konkursu i zdjęcia skansenu i Festiwalu Światła.

Zagłosuj na gorlickie atrakcje w konkursie Turystyczne Skarby Małopolski

Treść

Ruszyło głosowanie w konkursie „Turystyczne Skarby Małopolski”! W tegorocznej edycji możemy oddać głos na dwie gorlickie atrakcje – Festiwal Światła w kategorii „Dzieje się – wyjątkowe wydarzenie turystyczne” oraz Skansen Przemysłu Naftowego "Magdalena" w kategorii „Unikatowa atrakcja turystyczna”. Zachęcamy do głosowania!

Jak to zrobić? To bardzo proste! Wystarczy wejść na stronę https://konkurs.visitmalopolska.pl/, znaleźć gorlicką atrakcję w odpowiedniej kategorii i zagłosować!

W formularzu do głosowania należy podać dane osoby głosującej (płeć, wiek, region zamieszkania, adres e-mail) oraz zaakceptować wymagane oświadczenia. Po wypełnieniu i wysłaniu formularza do głosowania należy go zatwierdzić  przez kliknięcie w link aktywujący, który zgłaszający otrzyma na swój adres e-mail.

Głosujący może oddać tylko jeden głos na jednego kandydata w ramach danej kategorii, przy czym  można głosować na kandydatów w ramach kilku kategorii konkursowych. Głosowanie potrwa do 27.09.2022 roku!

Laureatów i wyróżnionych w konkursie wybiorą osoby głosujące i Kapituła. Ogłoszenie wyników nastąpi podczas uroczystej gali, ktora odbędzie się do dnia 28 października 2022 r.

Laureaci oraz kandydaci wyróżnieni w każdej kategorii konkursowej zostaną objęci kampanią promocyjną realizowaną przez Małopolską Organizację Turystyczną w roku następującym po roku, w którym konkurs został rozstrzygnięty.

Pokażmy, że jesteśmy dumni z naszego miasta – głosujmy i udostępniajmy!