Przejdź do druki i wnioski do pobrania
Przejdź do treści Przejdź do stopki
Oferta półkolonii dla dzieci z Ukrainy

Oferta półkolonii dla dzieci z Ukrainy

Treść

W związku z realizacją przez Fundację Na Rzecz Wspierania Osób Niepełnosprawnych "Wyjdź z Domu"’ z Moszczenicy zadania w zakresie organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieży z Ukrainy w formie półkolonii na terenie województwa małopolskiego w ramach projektu „Małopolski Ośrodek Ekonomii Społecznej – etap III” realizowanego przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie informuję, że rozpoczęto rekrutację uczestników w wieku 7 – 10 lat.

Półkolonia będzie realizowana w terminie: 22.08.2022 r. – 26.08.2022 r. w godzinach od 9:00 do 17:00. Grupa może liczyć maksymalnie 20 uczestników.

Na zajęcia stacjonarne realizowane w Gorlicach uczestnicy będą zobowiązani dotrzeć we własnym zakresie natomiast w przypadku wycieczek krajoznawczych będzie wyznaczony punkt zbiórki na terenie Gorlic.

W ramach półkolonii organizowane będą zajęcia artystyczne, sportowe, edukacyjne a także zrealizowane 3 wycieczki krajoznawcze. Uczestnicy półkolonii będą mieli zapewnione wyżywienie w postaci II śniadania, obiadu oraz podwieczorku, a także napoje, w tym nieograniczony dostęp do wody pitnej, a w przypadku całodziennej wycieczki suchy prowiant. W razie zgłoszonych potrzeb zapewnione będą również posiłki wegetariańskie oraz wegańskie.

Podczas półkolonii zapewniony będzie opiekun posługujący się językiem ukraińskim w celu płynnej komunikacji z uczestnikami.

Termin zakończenia rekrutacji upływa 15 sierpnia 2022 r.

Osoby zainteresowane ofertą półkolonii proszone są o kontakt z Panią Barbarą Korona, tel. 730 777 296 , e – mail: fundacja.wyjdz.z.domu@gmail.com. Biuro Fundacji "Wyjdź z Domu” znajduje się przy ul. 11 Listopada 27 (I piętro) w Gorlicach, czynne w godzinach 8.00 -16.00.

Tagi