Przejdź do druki i wnioski do pobrania
Przejdź do treści Przejdź do stopki
Angielski Mistrz Wypracowań

Angielski Mistrz Wypracowań

Treść

Serwis edukacyjny www.dyktanda.pl serdecznie zaprasza do udziału w konkursie Angielski Mistrz Wypracowań!

Zmagania uczestników będą polegały na omawianiu zagadnień z tego popularnego języka obcego. Ale uwaga! Organizator oczekuje, że prace konkursowe przygotowywane będą w języku polskim, tak aby mogły stanowić faktyczną pomoc dla osób, które dopiero uczą się angielskiego. Jedynie przykłady i nazwy np. czasów należy pisać poprawną angielszczyzną.

Jakie są przewidziane tematy wypracowań? To np. łatwe i trudne słowa, popularne zwroty oraz czasy i inne zagadnienia z gramatyki.

Co warte podkreślenia, uczestnicy konkursu sami wybierają nie tylko tematy, jakie chcą opracować (z dostępnej, długiej listy), ale także nagrody, które otrzymają w zamian za wysoką pozycję w rankingu! (do określonego pułapu kwotowego). Organizator nagrodzi aż 50 najlepszych uczestników! Ponadto, przewidziano nagrody gwarantowane za zebranie danej liczby punktów.

Konkurs właśnie się rozpoczął i potrwa do 5.12.2021 r.

Udział może wziąć każdy, bez względu na wiek, a przygotowane tematy pozwalają na udział osobom na różnych poziomach zaawansowania. Początkujący mogą np. pisać o kolorach, a zaawansowani omawiać czasy złożone. Organizatorzy zapraszają do udziału zarówno uczniów, jak i dorosłych.

Zapisy do konkursu, lista tematów oraz lista nagród dostępne są TUTAJ.

Udział w konkursie jest bezpłatny! Serdecznie zapraszamy!

Źródło: dyktanda.pl