Przejdź do druki i wnioski do pobrania
Przejdź do treści Przejdź do stopki
Zawody strzeleckie - O puchar Burmistrza Miasta Gorlice – Dni Gorlic

Zawody strzeleckie - O puchar Burmistrza Miasta Gorlice – Dni Gorlic

Treść

Organizacja powiatowa Ligi Obrony Kraju oraz Miasto Gorlice serdecznie zapraszają wszystkich chętnych sympatyków strzelectwa sportowego na zawody strzeleckie „O puchar Burmistrza Miasta Gorlice – Dni Gorlic”, które odbędą się na strzelnicy LOK przy ul. Brzozowej 1A w dniu 25 lipca 2021 r. (niedziela) o godz. 14:00. Udział w zawodach bezpłatny.

Celem zawodów jest popularyzacja strzelectwa sportowego wśród młodzieży i dorosłych. Zawodnicy strzelają trzy strzały próbne i dziesięć ocenianych do tarczy odległej 50 m.

Tradycyjnie prowadzona będzie punktacja indywidualna kobiet i mężczyzn. Uczestnik zawodów, który wystrzela najwyższy wynik otrzymuje Puchar Burmistrza Miasta Gorlice, za zajęte miejsca I-III w obu kategoriach uczestnicy otrzymują pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez Miasto Gorlice.

Broń zabezpiecza organizator zawodów. Przed rozpoczęciem strzelania zawodnicy zapoznani zostaną z zasadami bezpieczeństwa, regulaminem strzelnicy oraz ze standardowym regulaminem zawodów.

Ze względów technicznych organizator może ograniczyć liczbę strzelających do 70 osób.

Szczegółowe informacje pod nr telefonu: 508-065-878

W związku z obowiązującymi przepisami i zarządzeniami związanymi z  koronawirusem podczas zawodów obowiązują:

  1. Uczestnicy są zobowiązani do zasłaniania nosa i ust oraz stosowania rękawiczek ochronnych własnych.
  2. Zachowania wymaganych odległości podczas oczekiwania i na stanowisku strzeleckim.
  3. Organizator zapewnia płyny dezynfekujące.
  4. Podanie nazwiska i imienia do listy strzelających bez złożenia podpisów jest równoznaczne z zapoznaniem się z regulaminem strzelnicy i warunkami bezpieczeństwa.
  5. Organizator poda przybliżony czas zakończenia zawodów, ogłoszenia wyników wręczenia pucharu Burmistrza oraz pamiątkowych dyplomów i nagród rzeczowych za miejsca I-III, lecz ze względu na sytuacje epidemiologiczną nagrody będzie można odebrać przy najbliższej nadążającej się okazji podczas następnych zawodów. 

Regulamin zawodów (.doc)