Przejdź do druki i wnioski do pobrania
Przejdź do treści Przejdź do stopki
Rafał Kukla osobowością roku w plebiscycie Gazety Krakowskiej!

Rafał Kukla osobowością roku w plebiscycie Gazety Krakowskiej!

Treść

Burmistrz Rafał Kukla ponownie otrzymał zaszczytny tytuł "Osobowość roku" powiatu gorlickiego w plebiscycie Gazety Krakowskiej. Tym razem nagroda została przyznana w kategorii „Polityka, samorządność i społeczność lokalna”.

Wczoraj (19.07) w Krakowie, w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu.
Rafał Kukla odbiera nagrodę
Burmistrz Rafał Kukla odebrał tytuł z rąk Kapituły Konkursu. W kategorii Polityka, samorządność i społeczność lokalna wyróżnieni zostali nie tylko samorządowcy, ale także inne osoby, którzy przez swoje działania przyczyniają się do rozwoju i lepszego życia lokalnej społeczności. Miniony 2020 rok był sprawdzianem dla wszystkich samorządowców oraz polityków z naszego regionu.

Plebiscyt Gazety Krakowskiej to wydarzenie o wieloletniej tradycji. Wśród dotychczasowych laureatów plebiscytu jest noblistka, są wielcy artyści, twórcy i pasjonaci, obcokrajowcy, sławy małopolskiej medycyny, ale i lekarze z małych ośrodków, pielęgniarki, społecznicy, księża, fundatorzy i dobrodzieje, posłowie na Sejm, samorządowcy, prezesi stowarzyszeń i fundacji, pracownicy firm i ośrodków kultury, dyrektorzy szkół i nauczyciele, ratownicy, strażacy i policjanci.
Nagrodzeni w plebiscycie
fot. Gazeta Krakowska