Raport Głównego Inspektora Sanitarnego

Raport Głównego Inspektora Sanitarnego Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 Raport Głównego Inspektora Sanitarnego dotyczący zatruć środkiem zastępczym lub nową substancją psychoaktywną w Polsce.

Przedłużony termin rekrutacji do szkół podstawowych

Przedłużony termin rekrutacji do szkół podstawowych Piątek, 3 kwietnia 2020 Informujemy, że termin składania wniosków o przyjęcie dziecka do pierwszych klas szkół podstawowych prowadzonych przez Miasto Gorlice, przedłużony został do 17 kwietnia br.

#WSPIERAJSENIORA

#WSPIERAJSENIORA Piątek, 27 marca 2020 Publikujemy informacje o działaniach na rzecz wsparcia i pomocy seniorom w okresie epidemii koronawirusa.

Sprawozdanie z działalności CTU

Sprawozdanie z działalności CTU Piątek, 20 marca 2020 Przedstawiamy sprawozdanie z działalności Centrum Terapii Uzależnień w Gorlicach.

Rekrutacja do publicznych przedszkoli i klas pierwszych szkół podstawowych na rok szkolny 2020/2021

Rekrutacja do publicznych przedszkoli i klas pierwszych szkół podstawowych na rok szkolny 2020/2021 Poniedziałek, 16 marca 2020 Informujemy, że od dnia 16 marca 2020 r. rozpoczyna się rekrutacja na wolne miejsca do klas pierwszych szkół podstawowych oraz publicznych przedszkoli, dla których Miasto Gorlice jest organem prowadzącym.

Czytające przedszkolaki

Czytające przedszkolaki Czwartek, 27 lutego 2020 25 lutego w Miejskim Przedszkolu Nr 3 gościliśmy Burmistrza Miasta Gorlice Rafała Kuklę, który przeczytał dzieciom legendę o „Smoku Wawelskim” inaugurując tym samym projekt „Czytające przedszkolaki”.

Podsumowanie programu „Jeżdżę z głową”

Podsumowanie programu „Jeżdżę z głową” Poniedziałek, 24 lutego 2020 Ponad 100 dzieci z gorlickich szkół podstawowych skorzystało podczas tegorocznych ferii z programu nauki jazdy na nartach „Jeżdżę z głową”. Miasto Gorlice pozyskało z Małopolskiego Urzędu Marszałkowskiego dotację na realizację tego projektu.

Chatka Misia Uszatka ogłasza nabór na nowy rok szkolny

Chatka Misia Uszatka ogłasza nabór na nowy rok szkolny Środa, 19 lutego 2020 Niepubliczne Przedszkole TPD „Chatka Misia Uszatka” w Gorlicach ogłasza nabór na rok szkolny 2020/2021.

Konkurs ofert na wybór realizatora programu profilaktyki zakażeń HPV

Konkurs ofert na wybór realizatora programu profilaktyki zakażeń HPV Środa, 12 lutego 2020 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza konkurs i zaprasza do składania ofert na realizację „Programu Profilaktyki Zakażeń Wirusem Brodawczaka Ludzkiego (HPV) dla miasta Gorlice” w 2020 roku.

Bilard w ramach GWS

Bilard w ramach GWS Piątek, 7 lutego 2020 Zapraszamy do udziału w kolejnej konkurencji organizowanej w ramach IX edycji Gorlickiego Wieloboju Sportowego. Rozgrywki w bilarda odbędą się 16 lutego 2020 r. o godz. 9.00 w Klubie Ósemka w Gorlicach.