Akcja lato na sportowo!

Akcja lato na sportowo! Poniedziałek, 29 czerwca 2020 Burmistrz Miasta Gorlice oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji zapraszają do udziału w imprezach sportowych oraz zajęciach sportowo-rekreacyjnych, które zostały przygotowane w ramach "AKCJI LATO 2020".

#GaszynChallenge w Miejskim Przedszkolu nr 4

#GaszynChallenge w Miejskim Przedszkolu nr 4 Środa, 24 czerwca 2020 Kolejne wyzwanie przyjęte! Tym razem #GaszynChallenge, wykonały Panie z Miejskiego Przedszkola nr 4. Zamiast z "kettlami" ćwiczyły z lampami naftowymi! Wynalazkiem patrona przedszkola - Ignacego Łukasiewicza, wielkiego filantropa, który chętnie pomagał innym.

Integracyjne spotkanie członków Klubu EGIDA w Krościenku nad Dunajcem

Integracyjne spotkanie członków Klubu EGIDA w Krościenku nad Dunajcem Wtorek, 23 czerwca 2020 Od 19 do 21 czerwca, w ośrodku wczasowym „Gościnny Próg” w Krościenku nad Dunajcem, Gorlicki Klub Abstynenta EGIDA zorganizował trzydniową wycieczkę pn. „Integracja Rodzin Abstynenckich”.

#GaszynChallenge w Miejskim Przedszkolu nr 5

#GaszynChallenge w Miejskim Przedszkolu nr 5 Piątek, 19 czerwca 2020 Miejskie Przedszkole nr 5 w Gorlicach podjęło się wyzwania #GaszynChallenge i wsparło akcję w ramach której w całej Polsce zbierane są fundusze dla dzieci chorych na SMA. Wyzwanie rzuciło im Niepubliczne Przedszkole "Tuptuś" w Łużnej. Zachęcamy do obejrzenia filmiku i płat na ten szczytny cel.

XXV Turniej Piłki Nożnej „Małego Pola”

XXV Turniej Piłki Nożnej „Małego Pola” Wtorek, 9 czerwca 2020 W dniach 4-5 lipca 2020 r. na stadionie OSiR w Gorlicach rozegrany zostanie XXV Gorlicki Turniej Piłki Nożnej „Małego Pola”.

Otwarte Mistrzostwa Gorlic w tenisie stołowym

Otwarte Mistrzostwa Gorlic w tenisie stołowym Wtorek, 9 czerwca 2020 Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na Otwarte Mistrzostwa Gorlic w tenisie stołowym, które odbędą się 27 czerwca o godz. 10.00 w hali sportowej.

Świetlica TPD znów otwarta!

Świetlica TPD znów otwarta! Piątek, 5 czerwca 2020 Informujemy, że z dniem 1 czerwca, zgodnie wytycznymi Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, wznawiamy działalność Placówki Wsparcia Dziennego i Świetlicy Osiedlowej Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Gorlicach przy ul. Konopnickiej 17, zachowując wszelkie zasady bezpieczeństwa.

Dofinansowania do szkoleń i doradztwa w sektorze turystyki, hotelarstwa i gastronomii

Dofinansowania do szkoleń i doradztwa w sektorze turystyki, hotelarstwa i gastronomii Piątek, 5 czerwca 2020 Polska Izba Turystyki jako operator środków finansowych UE, informuje o możliwości uzyskania dofinansowania do szkoleń i doradztwa w sektorze turystyki, hotelarstwa i gastronomii. Wsparcie skierowane jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorców.

Konserwacja Kaplicy Cmentarnej Rodziny Miłkowskich na Cmentarzu Parafialnym

Konserwacja Kaplicy Cmentarnej Rodziny Miłkowskich na Cmentarzu Parafialnym Czwartek, 4 czerwca 2020 Na ostatniej sesji, Radni Rady Miasta Gorlice przyjęli zaproponowaną przez Burmistrza Rafała Kuklę uchwałę, w sprawie udzielenia z budżetu Miasta dotacji kwocie 30.000 zł dla Parafii p.w. Narodzenia NMP w Gorlicach. Przekazane środki, przeznaczone zostaną na wykonanie I etapu prac konserwatorskich przy Kaplicy Cmentarnej Rodziny Miłkowskich na Cmentarzu Parafialnym w Gorlicach.

Harmonogram dyżurów wakacyjnych w miejskich przedszkolach

Harmonogram dyżurów wakacyjnych w miejskich przedszkolach Wtorek, 2 czerwca 2020 Publikujemy harmonogram dyżurów wakacyjnych w przedszkolach miejskich w roku szkolnym 2019/2020.