Znamy zwycięzców Gorlickiego Wieloboju Sportowego

Znamy zwycięzców Gorlickiego Wieloboju Sportowego Środa, 11 grudnia 2019 W hali sportowej OSiR w Gorlicach odbyło się uroczyste zakończenie VIII edycji Gorlickiego Wieloboju Sportowego, podczas którego wręczono nagrody dla najlepszych zawodników.

Międzynarodowy Program - Przyjaciele Zippiego

Międzynarodowy Program - Przyjaciele Zippiego Poniedziałek, 9 grudnia 2019 Od września bieżącego roku w Miejskim Zespole Szkół nr 1 w Gorlicach prowadzona jest IV edycja międzynarodowego programu „Przyjaciele Zippiego”. Głównym celem programu jest promocja zdrowia psychicznego wśród dzieci w wieku 5-8 lat oraz kształtowanie i rozwijanie umiejętności psychospołecznych u najmłodszych.

Dyżury doradców zawodowych w grudniu

Dyżury doradców zawodowych w grudniu Poniedziałek, 9 grudnia 2019 Harmonogram dyżurów doradców zawodowych w grudniu 2019 r. w Domu Polsko-Słowackim im. Dušana Jurkoviča w Gorlicach (Rynek 1).

„Posiłek w szkole i w domu” - nowa infrastruktura w MZS nr 6

„Posiłek w szkole i w domu” - nowa infrastruktura w MZS nr 6 Piątek, 29 listopada 2019 W Miejskim Zespole Szkół nr 6 zakończyły się prace związane z remontem jadalni szkolnej oraz kuchni i zmywalni, na który Miasto pozyskało 80 tys. zł z rządowego programu „Posiłek w szkole i w domu".

Program profilaktyki uzależnień behawioralnych - gra profilaktyczna „CUDER”

Program profilaktyki uzależnień behawioralnych - gra profilaktyczna „CUDER” Wtorek, 26 listopada 2019 21 listopada w Miejskim Zespole Szkół Nr 3 w Gorlicach odbyła się ostatnia już edycja programu profilaktyki uzależnień behawioralnych pn. Gra profilaktyczna „CUDER”.

Ojcowie Niepodległej w Miejskim Zespole Szkół nr 5

Ojcowie Niepodległej w Miejskim Zespole Szkół nr 5 Poniedziałek, 25 listopada 2019 W dniach 21 i 22 listopada, uczniowie klas 6a, 6c i 6 d MZS nr 5 mieli okazję wziąć udział w konkursie historycznym „Ojcowie Niepodległej”. Konkurs ten był ostatnim etapem tegorocznych obchodów 101. rocznicy odzyskania Niepodległości.

Konkurs na realizację zadań publicznych

Konkurs na realizację zadań publicznych Piątek, 22 listopada 2019 Publikujemy Zarządzenie Burmistrza Miasta Gorlice w sprawie przeprowadzenia naboru kandydatów będących przedstawicielami organizacji pozarządowych lub podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na członków komisji ds. oceny ofert złożonych w otwartych konkursach ofert na realizację zadań publicznych w 2020 r.

Dzień Pracownika Socjalnego

Dzień Pracownika Socjalnego Piątek, 22 listopada 2019 Dzień Pracownika Socjalnego, przypadający 21 listopada, jest świętem wszystkich pracowników służb społecznych, a w szczególności pracowników socjalnych, którzy w swojej pracy udzielają wsparcia ludziom znajdującym się w trudnych sytuacjach życiowych. Z tej okazji Burmistrz Rafał Kukla, tradycyjnie już, spotkał się z pracownikami Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Gorlicach oraz Biura Wsparcia Rodzin Urzędu Miejskiego.

Otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych

Otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych Wtorek, 19 listopada 2019 Publikujemy Zarządzenie Burmistrza Miasta Gorlice w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych miasta Gorlice w zakresie turystyki, zdrowia, oświaty, kultury, kultury fizycznej oraz Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w 2020 roku.

Przedszkolaki z MP nr 1 świetowały Niepodległość!

Przedszkolaki z MP nr 1 świetowały Niepodległość! Środa, 13 listopada 2019 Z okazji Święta Niepodległości dzieci z grupy III - Smerfy z Miejskiego Przedszkola Nr 1, przygotowały uroczystą akademię.