„Światło z Ziemi” rozświetliło gorlicki park!

„Światło z Ziemi” rozświetliło gorlicki park! Poniedziałek, 21 września 2020 Za nami niesamowite widowisko świetlno-laserowe! Wczoraj (20.09) w Parku Miejskim w Gorlicach odbył się spektakl „Światło z Ziemi”, w ramach którego mogliśmy obejrzeć wyjątkowy pokaz laserowy, pokaz na kurtynie wodnej oraz występ Teatru Eksperymentalnego GCK ERGO, a całe wydarzenie poprowadził sam Ignacy Łukasiewicz!

Piernikowy zawrót głowy, czyli warsztaty dekorowania pierników dla seniorów z wnukami

Piernikowy zawrót głowy, czyli warsztaty dekorowania pierników dla seniorów z wnukami Poniedziałek, 21 września 2020 Wyjątkowe warsztaty piernikowe w Gorlickim Klubie Seniora nawiązujące do tradycji połączonej z fantastyczną zabawą.

Weekend Pełen Energii 2020

Weekend Pełen Energii 2020 Poniedziałek, 21 września 2020 W pierwszy weekend października (3-4.10) zapraszamy serdecznie na Weekend Pełen Energii!

Rozpoczęło się głosowanie nad Budżetem Obywatelskim Miasta Gorlice 2021

Rozpoczęło się głosowanie nad Budżetem Obywatelskim Miasta Gorlice 2021 Poniedziałek, 21 września 2020 21 września rozpoczyna się głosowanie w tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego Miasta Gorlice na 2021 rok. Na stronie budzetobywatelski.gorlice.pl została uruchomiona aplikacja, dzięki której gorliczanie mogą w łatwy i wygodny sposób oddać swój głos nie wychodząc z domu! Głosowanie potrwa do 4 października. Zachęcamy wszystkich gorliczan do oddawania swoich głosów!

Akademia GKS Glinik Gorlice na Turnieju Smoka Wawelskiego

Akademia GKS Glinik Gorlice na Turnieju Smoka Wawelskiego Piątek, 18 września 2020 W miniony weekend (12-13 września) w Krakowie odbyły się prestiżowe zawody w piłkę nożną - Turniej Smoka Wawelskiego, w którym udział wzięła drużyna Akademii GKS Glinik Gorlice #GG2012.

W poniedziałek rusza głosowanie nad Budżetem Obywatelskim 2021!

W poniedziałek rusza głosowanie nad Budżetem Obywatelskim 2021! Piątek, 18 września 2020 21 września rozpoczyna się głosowanie w tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego Miasta Gorlice na 2021 rok. Na stronie budzetobywatelski.gorlice.pl została uruchomiona aplikacja, dzięki której gorliczanie będą mogli w łatwy i wygodny sposób oddać swój głos nie wychodząc z domu! Głosowanie potrwa do 4 października. Zachęcamy wszystkich gorliczan do oddawania swoich głosów!

Warsztaty akrobatyczne w GCK

Warsztaty akrobatyczne w GCK Piątek, 18 września 2020 Gorlickie Centrum Kultury zaprasza dzieci w wieku 7-13 lat do udziału w warsztatach akrobatycznych!

V Gorlicka Spartakiada Seniorów

V Gorlicka Spartakiada Seniorów Piątek, 18 września 2020 V Gorlicka Spartakiada Seniorów przeszła już do historii. 16 września w hali sportowej OSiR, w dziewięciu konkurencjach mierzyło się blisko 100 zawodników, reprezentujących m.in. Polski Związek Emerytów i Rencistów, Gorlickie Stowarzyszenie Seniorów, Uniwersytet III Wieku, Gorlicką Radę Seniorów, Polski Związek Diabetyków, Gorlicki Klub Seniora oraz Zarządy Osiedli, a także goście z Bardejowa.

Konkurs plastyczny 4 Strony Folkloru. Tradycje i obrzędy

Konkurs plastyczny 4 Strony Folkloru. Tradycje i obrzędy Czwartek, 17 września 2020 Gorlickie Centrum Kultury zaprasza do udziału w trzeciej edycji Konkursu plastycznego „4 Strony Folkloru. Tradycje i obrzędy”. Tematem konkursu są obrzędy i tradycje ludowe, kultywowane w regionie Pogórza.

Dzień Sybiraka i 81. rocznica napaści sowieckiej na Polskę

Dzień Sybiraka i 81. rocznica napaści sowieckiej na Polskę Czwartek, 17 września 2020 17 września obchodzimy Dzień Sybiraka oraz rocznicę ataku Armii Czerwonej na Polskę. Dziś w Gorlicach odbyły się symboliczne uroczystości.