Przejdź do druki i wnioski do pobrania
Przejdź do treści Przejdź do stopki

Wydział - Wydział Oświaty, Kultury i Promocji

Przerwa w dostawie wody!

Przerwa w dostawie wody!

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Gorlicach informuje, że w związku z wystąpieniem awarii wodociągowej, dziś (31.07) nastąpi przerwa w dostawie wody dla mieszkańców ul. 3-go Maja oraz bocznych (Świeykowskiego, Piłsudskiego, Jagiełły oraz Narutowicza) do godzin wieczornych.

10. rocznica powstania Sądeckiego Sztetla

10. rocznica powstania Sądeckiego Sztetla

Sądecki Sztetl obchodził wczoraj (29.07), 10. rocznicę powstania. Z tej okazji, Burmistrz Miasta Gorlice Rafał Kukla spotkał się z Łukaszem Połomskim - Dyrektorem Sądeckiego Sztetla, aby złożyć gratulacje i życzenia.

Radość i przygoda - półkolonia z TPD

Radość i przygoda - półkolonia z TPD

Jak co roku Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Gorlicach zorganizowało letnią półkolonię dla najmłodszych. W piątek (23 lipca) ponad 30 dzieci z Gorlic i okolic, spotkało się by podsumować atrakcje, jakie miały miejsce podczas trwania półkolonii pod hasłem "Radość i przygoda".

Nieodpłatna pomoc prawna

Nieodpłatna pomoc prawna

Starostwo Powiatowe w Gorlicach informuje, że od dnia 5 lipca br. uruchomione zostały dyżury stacjonarne w czterech punktach nieodpłatnej pomocy prawnej oraz poradnictwa obywatelskiego wraz z nieodpłatną mediacją w Gorlicach, Bieczu, Bobowej i Łosiu.

Zaszczep się podczas Dni Gorlic!

Zaszczep się podczas Dni Gorlic!

Dni Gorlic już w najbliższy weekend! Przez dwa dni święta naszego miasta będziecie mogli zaszczepić się jednodawkową szczepionką Johnson & Johnson przeciwko COVID-19. Punkt będzie działał na terenie OSiR, w budynku pomocniczym przez sobotę i niedzielę (31.07-1.08) w godz. 11:00-17:00 .

Gorlice In Your Pocket

Gorlice In Your Pocket

Kraków to kierunek, którego nie trzeba reklamować – na cel swojej podróży wybierają go przyjezdni z całego świata. Teraz, przebywający w Krakowie turyści, dostaną zaproszenie także do Gorlic, a to za sprawą artykułu, który ukazał się na łamach portalu In Your Pocket oraz panelu promocyjnego zamieszczonego w przewodniku po Krakowie!