Przejdź do druki i wnioski do pobrania
Przejdź do treści Przejdź do stopki

Wydział - Wydział Oświaty, Kultury i Promocji

Małopolski Pracodawca Roku

Małopolski Pracodawca Roku

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie zaprasza do zgłaszania kandydatów w konkursie Małopolska Nagroda Rynku Pracy 2022, organizowany przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie i ROPS.

Pasowanie na ucznia w MZS nr 6

Pasowanie na ucznia w MZS nr 6

Wczoraj (21.10), pierwszoklasiści z Miejskiego Zespołu Szkół nr 6 zostali przyjęci do społeczności uczniowskiej. W trakcie uroczystości pasowania wykazali się wiedzą o obowiązkach i prawach ucznia, prezentując specjalnie przygotowany z tej okazji program artystyczny, po którym wypowiedzieli słowa ślubowania.

150-lecie Banku Spółdzielczego w Gorlicach

150-lecie Banku Spółdzielczego w Gorlicach

Wczoraj, w Gorlickim Centrum Kultury odbył się Jubileusz 150-lecia Banku Spółdzielczego w Gorlicach – instytucji, którą pod pierwotną nazwą „Towarzystwo Zaliczkowe" w październiku 1870 r. założył Wojciech Biechoński. Na zaproszenie Rady Nadzorczej i Zarządu Banku, w wydarzeniu uczestniczył Burmistrz Miasta Gorlice Rafał Kukla.

Zapraszamy wystawców na VII Gorlicki Jarmark Bożonarodzeniowy

Zapraszamy wystawców na VII Gorlicki Jarmark Bożonarodzeniowy

Serdecznie zapraszamy artystów, rękodzielników, rzemieślników, producentów wyrobów regionalnych, wytwórców oferujących produkty kuchni regionalnej, przedsiębiorców zajmujących się handlem artykułami świątecznymi, do udziału w VII Gorlickim Jarmarku Bożonarodzeniowym, który odbędzie się w ostatni przedświąteczny weekend tj. 18-19 grudnia 2021 roku na gorlickim Rynku.

Eko-Hero Małopolski 2021

Eko-Hero Małopolski 2021

Stosujesz ekologiczne rozwiązania? Twoja gmina je wprowadziła? Bierzesz udział w inicjatywie przyjaznej dla środowiska? Jeszcze tylko do poniedziałku, 25.10 można zgłosić swoje propozycje do plebiscytu Eko-Hero Małopolski 2021!