Powracają ograniczenia w funkcjonowaniu Urzędu Miejskiego

W związku z potwierdzonymi przez gorlicki SANEPID przypadkami zakażenia koronawirusem oraz w trosce o bezpieczeństwo klientów i pracowników, powracają ograniczenia w funkcjonowania Urzędu Miejskiego w Gorlicach.

Czasowe zmiany zaczną obowiązywać od poniedziałku 13 lipca i potrwają co najmniej do 25 lipca.

Tym samym załatwiane będą jedynie sprawy najważniejsze, nie cierpiące zwłoki. W pierwszej kolejności sprawy winny być załatwiane telefonicznie lub drogą elektroniczną, a każdorazowa konieczność wizyty w urzędzie powinna być zweryfikowana telefonicznie.

Interesanci w urzędach przyjmowani będą wyłącznie na wyznaczonych stanowiskach, przed wcześniejszą oceną potrzeby dalszego bezpośredniego kontaktu z urzędem.

Kasa urzędu będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 14.00, jednak przy okienku może znajdować się wyłącznie jedna osoba. Zachęcamy do dokonywania płatności drogą elektroniczną.

Zawieszone zostaje funkcjonowanie Dziennika Podawczego w Biurze Obsługi Klienta - nie będzie można osobiście składać ani pozostawiać dokumentów za potwierdzeniem odbioru. Przy wejściach do budynku Urzędu Miejskiego (Segment A) wystawiona została specjalna urna wrzutowa na dokumenty.

Uprzejmie informujemy naszych Klientów, że dokumenty do Urzędu Miejskiego należy:
• przesyłać tradycyjną pocztą,
• za pomocą elektronicznej skrzynki podawczej e-PUAP,
• za pośrednictwem poczty e-mail.

Przy wejściu do budynku dokonywany będzie pomiar temperatury. Klienci urzędu przebywający w budynku zobowiązani są do dezynfekcji rąk oraz zakrywania ust i nosa.

Godziny funkcjonowania Urzędu Miejskiego pozostają bez zmian: pn. – pt. 7.30-15.30.

Dane kontaktowe do Urzędu Miejskiego:

telefon: 18-353-62-00

email: um@um.gorlice.pl

Tagi