Bądź na bieżąco! Zapisz się do gorlickiego systemu powiadamiania SMS!

Zapisz się do gorlickiego systemu powiadamiania SMS i bezpłatnie otrzymuj interesujące Cię wiadomości o zagrożeniach, awariach, wydarzeniach oraz innych ważnych informacjach z Twojego miasta.

System umożliwi dodatkową komunikację między Urzędem Miejskim a mieszkańcami. Niemal każdy z nas posiada telefon komórkowy, a SMSy to najszybsza droga dotarcia z ważną informacją do mieszkańców. Po zarejestrowaniu się w systemie będziecie Państwo otrzymywać istotne informacje związane z zagrożeniami, awariami, utrudnieniami komunikacyjnymi czy wydarzeniami, dlatego zachęcamy do zapisania się.

Co należy zrobić?
Wypełnij formularz rejestracyjny, który znajduje się na stronie www.gorlice.pl. Na podany numer telefonu Użytkownik otrzyma wiadomość SMS z prośbą o potwierdzenie rejestracji (ze względów technicznych SMSy z prośbą o potwierdzenie rejestracji będą wysyłane tylko w godzinach pracy urzędu, dlatego prosimy o cierpliwość). Aby potwierdzić rejestrację numeru telefonu w systemie, należy wysłać SMS zwrotny na otrzymaną wiadomość na numer 509 529 580 o treści TAK. (koszt wiadomości SMS wysłanej na numer 509 529 580 potwierdzającej rejestrację lub wyrejestrowanie z systemu jest zgodny z posiadanym przez Użytkownika planem taryfowym u danego operatora).
Jakie informacje będzie można otrzymać?
• informacje o zagrożeniach meteorologicznych i hydrologicznych
• informacje i komunikaty miejskie (sytuacje zagrażające zdrowiu i życiu, awarie, utrudnienia komunikacyjne, wydarzenia kulturalne, sportowe i rekreacyjne, komunikaty z zakresu gospodarki komunalnej)
• terminy płatności podatków i opłat lokalnych – dot. osób fizycznych
• terminy płatności podatków i opłat lokalnych – dot. osób prawnych

Regulamin usługi Miejskiego Systemu Powiadamiania SMS.

Bądźmy w kontakcie!