Obwieszczenia o zmianach w Planie

Obwieszczenia o zmianach w Planie Środa, 18 lipca 2018 Obwieszczenia o przystąpieniu do sporządzania zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego – „Miasto Gorlice – Plan Nr 2” oraz „Miasto Gorlice – Plan Nr 4”.

Obwieszczenia o zmianach w Planie

Obwieszczenia o zmianach w Planie Czwartek, 12 lipca 2018 Obwieszczenie o przystąpieniu do sporządzania zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego – „Miasto Gorlice – Plan Nr 4”.

Projekt zmiany Planu do wglądu

Projekt zmiany Planu do wglądu Wtorek, 19 czerwca 2018 Ogłoszenie Burmistrza Miasta Gorlice o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu zmiany Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego „Miasto Gorlice – Plan Nr 4”.

Obwieszczenie o zmianach w Planie

Obwieszczenie o zmianach w Planie Środa, 23 maja 2018 Obwieszczenie o przystąpieniu do sporządzania zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego – „Miasto Gorlice – Plan Nr 4”.

Obwieszczenie o zmianach w Planie

Obwieszczenie o zmianach w Planie Wtorek, 22 maja 2018 Obwieszczenie o przystąpieniu do sporządzania zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego – „Miasto Gorlice – Plan Nr 2”.

Projekt zmiany Planu do wglądu

Projekt zmiany Planu do wglądu Wtorek, 8 maja 2018 Ogłoszenie o wyłożeniu do wglądu publicznego zmian miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego „Miasto Gorlice Plan Nr 2” i „Miasto Gorlice Plan Nr 3”.

Projekt zmiany Planu do wglądu

Projekt zmiany Planu do wglądu Środa, 2 maja 2018 Obwieszczenie o wyłożeniu do wglądu publicznego zmian miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego „Miasto Gorlice – Plan Nr 2” i „Miasto Gorlice Plan Nr 4”.

Obwieszczenie o zmianach w Planie

Obwieszczenie o zmianach w Planie Poniedziałek, 5 lutego 2018 Obwieszczenie o przystąpieniu do sporządzania zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego – „Miasto Gorlice – Plan Nr 3”.

Obwieszczenie o zmianach w Planie

Obwieszczenie o zmianach w Planie Wtorek, 16 stycznia 2018 Obwieszczenie o przystąpieniu do sporządzania zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego – „Miasto Gorlice – Plan Nr 4”.

Obwieszczenie o zmianach w Planie

Obwieszczenie o zmianach w Planie Poniedziałek, 18 grudnia 2017 Obwieszczenie o przystąpieniu do sporządzania zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego – „Miasto Gorlice – Plan Nr 2”

Obwieszczenie o zmianach w Planie

Obwieszczenie o zmianach w Planie Poniedziałek, 11 grudnia 2017 Obwieszczenie Burmistrza Miasta Gorlice o przystąpieniu do sporządzenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Miasta Gorlice.

Obwieszczenie o zmianach w Planach

Obwieszczenie o zmianach w Planach Poniedziałek, 6 listopada 2017 Obwieszczenie o przystąpieniu do sporządzania zmian miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego – „Miasto Gorlice – Plan Nr 2” i „Miasto Gorlice – Plan Nr 4”. Obwieszczenie

Obwieszczenie o zmianach w Planach

Obwieszczenie o zmianach w Planach Piątek, 20 października 2017 Obwieszczenie o przystąpieniu do sporządzania zmian miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego – „Miasto Gorlice – Plan Nr 2”, „Miasto Gorlice – Plan Nr 3” i „Miasto Gorlice – Plan Nr 4”.

Obwieszczenie o zmianach w Planach

Obwieszczenie o zmianach w Planach Piątek, 13 października 2017 Obwieszczenie o przystąpieniu do sporządzania zmian miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego – „Miasto Gorlice – Plan Nr 2” i „Miasto Gorlice – Plan Nr 4”.

Obwieszczenie o zmianach w Planach

Obwieszczenie o zmianach w Planach Poniedziałek, 31 lipca 2017 Obwieszczenie o przystąpieniu do sporządzania zmian miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego – „Miasto Gorlice – Plan Nr 2” i „Miasto Gorlice – Plan Nr 4”.

Projekt zmiany Planu do wglądu

Projekt zmiany Planu do wglądu Poniedziałek, 31 lipca 2017 Obwieszczenie o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego "Miasto Gorlice - Plan Nr 2" wraz z prognozą oddziaływania na środowisko.

Projekt zmiany Planu do wglądu

Projekt zmiany Planu do wglądu Poniedziałek, 19 czerwca 2017 Obwieszczenie o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego "Miasto Gorlice - Plan Nr 2" wraz z prognozą oddziaływania na środowisko.

Projekty zmian Planów do wglądu

Projekty zmian Planów do wglądu Piątek, 10 marca 2017 Obwieszczenia o wyłożeniu do wglądu publicznego zmian miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego Miasta Gorlice wraz z prognozami oddziaływania na środowisko.

Obwieszczenie o zmianach w Planie

Obwieszczenie o zmianach w Planie Wtorek, 7 lutego 2017 Obwieszczenie o przystąpieniu do sporządzenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego – „Miasto Gorlice – Plan Nr 2”.

Obwieszczenie o zmianach w Planie

Obwieszczenie o zmianach w Planie Poniedziałek, 23 stycznia 2017 Obwieszczenie o przystąpieniu do sporządzania zmian miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego – „Miasto Gorlice – Plan Nr 2”.