Projekty zmian Planów do wglądu

Projekty zmian Planów do wglądu Piątek, 10 marca 2017 Obwieszczenia o wyłożeniu do wglądu publicznego zmian miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego Miasta Gorlice wraz z prognozami oddziaływania na środowisko.

Obwieszczenie o zmianach w Planie

Obwieszczenie o zmianach w Planie Wtorek, 7 lutego 2017 Obwieszczenie o przystąpieniu do sporządzenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego – „Miasto Gorlice – Plan Nr 2”.

Obwieszczenie o zmianach w Planie

Obwieszczenie o zmianach w Planie Poniedziałek, 23 stycznia 2017 Obwieszczenie o przystąpieniu do sporządzania zmian miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego – „Miasto Gorlice – Plan Nr 2”.

Projekt zmiany Planu do wglądu

Projekt zmiany Planu do wglądu Piątek, 9 grudnia 2016 Obwieszczenie o wyłożeniu do publicznego wglądu zmian miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego Miasta Gorlice.

Obwieszczenia o zmianach w Planie

Obwieszczenia o zmianach w Planie Piątek, 28 października 2016 Obwieszczenia o przystąpieniu do sporządzania zmian miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego – „Miasto Gorlice – Plan Nr 4”.

Projekt zmiany Planu do wglądu

Projekt zmiany Planu do wglądu Wtorek, 23 sierpnia 2016 Obwieszczenie o wyłożeniu do publicznego wglądu zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego "Miasta Gorlice - Plan nr 3" wraz z prognozą oddziaływania na środowisko.

Obwieszczenie o zmianach w Planie

Obwieszczenie o zmianach w Planie Poniedziałek, 20 czerwca 2016 Obwieszczenie o przystąpieniu do sporządzenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego – „Miasto Gorlice – Plan Nr 4”.

Obwieszczenie o zmianach w Planach

Obwieszczenie o zmianach w Planach Poniedziałek, 30 maja 2016 Obwieszczenie o przystąpieniu do sporządzania zmian miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego – „Miasto Gorlice – Plan Nr 2”, „Miasto Gorlice – Plan Nr 4”.

Obwieszczenie o zmianach w Planach

Obwieszczenie o zmianach w Planach Poniedziałek, 23 maja 2016 Obwieszczenie o przystąpieniu do sporządzania zmian miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego – „Miasto Gorlice – Plan Nr 2”, „Miasto Gorlice – Plan Nr 4”.

Obwieszczenie o zmianach w Planie

Obwieszczenie o zmianach w Planie Piątek, 13 maja 2016 Obwieszczenie o przystąpieniu do sporządzania zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego – „Miasto Gorlice – Plan Nr 3”.

Projekt zmiany Planu do wglądu

Projekt zmiany Planu do wglądu Poniedziałek, 18 kwietnia 2016 Obwieszczenie o wyłożeniu do publicznego wglądu zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego "Miasta Gorlice - Plan Nr 4" wraz z prognozą oddziaływania na środowisko.

Projekty zmian Planów do wglądu

Projekty zmian Planów do wglądu Środa, 13 kwietnia 2016 Obwieszczenie o wyłożeniu do wglądu zmian miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego Miasta Gorlice wraz z prognozą oddziaływania na środowisko.

Planowanie przestrzenne

Czwartek, 31 grudnia 2015 Wszystkie dotychczasowe obwieszczenia związane z planowaniem przestrzennym dostępne są na poprzedniej wersji strony Miasta Gorlice.

Projekt zmiany Planu do wglądu

Projekt zmiany Planu do wglądu Piątek, 15 stycznia 2016 Obwieszczenie o wyłożeniu do publicznego wglądu zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego "Miasta Gorlice - Plan Nr 4" wraz z prognozą oddziaływania na środowisko.