Lista kandydatów zakwalifikowanych do kolejnego etapu postępowania kwalifikacyjnego

Lista kandydatów zakwalifikowanych do kolejnego etapu postępowania kwalifikacyjnego Wtorek, 10 października 2017 Lista kandydatów zakwalifikowanych do kolejnego etapu postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko inspektora ds. inwestycji i remontów drogowych w Dziale Dróg Miejskich Wydziału Inwestycji i Rozwoju Urzędu Miejskiego w Gorlicach.

Lista kandydatów zakwalifikowanych do kolejnego etapu postępowania kwalifikacyjnego

Lista kandydatów zakwalifikowanych do kolejnego etapu postępowania kwalifikacyjnego Wtorek, 10 października 2017 Lista kandydatów zakwalifikowanych do kolejnego etapu postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko inspektora ds. inwestycji i remontów w Dziale Inwestycji i Remontów Wydziału Inwestycji i Rozwoju Urzędu Miejskiego w Gorlicach

Lista kandydatów spełniających wymagania formalne

Lista kandydatów spełniających wymagania formalne Poniedziałek, 2 października 2017 Ostateczna lista kandydatów spełniających wymagania formalne na stanowisko Inspektora ds. inwestycji i remontów drogowych w Dziale Dróg Miejskich Wydziału Inwestycji i Rozwoju.

Lista kandydatów spełniających wymagania formalne

Lista kandydatów spełniających wymagania formalne Poniedziałek, 2 października 2017 Ostateczna lista kandydatów spełniających wymagania formalne na stanowisko Inspektora ds. inwestycji i remontów w Dziale Inwestycji i Remontów Wydziału Inwestycji i Rozwoju.

Informacja o wynikach naboru

Informacja o wynikach naboru Wtorek, 26 września 2017 Informacja o wynikach naboru na stanowisko Podinspektora ds. świadczeń wychowawczych w Biurze Wsparcia Rodzin Urzędu Miejskiego w Gorlicach.

Informacja o wynikach naboru

Informacja o wynikach naboru Piątek, 22 września 2017 Informacja o wynikach naboru na stanowisko Podinspektora w Biurze Informacji i Promocji Urzędu Miejskiego w Gorlicach.

Lista kandydatów zakwalifikowanych do kolejnego etapu postępowania kwalifikacyjnego

Lista kandydatów zakwalifikowanych do kolejnego etapu postępowania kwalifikacyjnego Środa, 20 września 2017 Lista kandydatów zakwalifikowanych do kolejnego etapu postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko Podinspektora w Biurze Informacji i Promocji Urzędu Miejskiego w Gorlicach.

Nabór na stanowisko Inspektora ds. inwestycji i remontów

Nabór na stanowisko Inspektora ds. inwestycji i remontów Środa, 20 września 2017 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze - Inspektor ds. inwestycji i remontów w Dziale Inwestycji i Remontów Wydziału Inwestycji i Rozwoju.

Nabór na stanowisko Inspektora ds. inwestycji i remontów drogowych

Nabór na stanowisko Inspektora ds. inwestycji i remontów drogowych Środa, 20 września 2017 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze - Inspektor ds. inwestycji i remontów drogowych w Dziale Dróg Miejskich Wydziału Inwestycji i Rozwoju.

Lista kandydatów zakwalifikowanych do kolejnego etapu postępowania kwalifikacyjnego

Lista kandydatów zakwalifikowanych do kolejnego etapu postępowania kwalifikacyjnego Poniedziałek, 18 września 2017 Lista kandydatów zakwalifikowanych do kolejnego etapu postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko Podinspektora ds. świadczeń wychowawczych w Biurze Wsparcia Rodzin Urzędu Miejskiego w Gorlicach.

Lista kandydatów spełniających wymagania formalne

Lista kandydatów spełniających wymagania formalne Środa, 13 września 2017 Ostateczna lista kandydatów spełniających wymagania formalne na stanowisko Podinspektora w Biurze Informacji i Promocji.

Lista kandydatów spełniających wymagania formalne

Lista kandydatów spełniających wymagania formalne Wtorek, 12 września 2017 Ostateczna lista kandydatów spełniających wymagania formalne na stanowisko Podinspektora ds. świadczeń wychowawczych w Biurze Wsparcia Rodzin.

Nabór na stanowisko Podinspektora w Biurze Informacji i Promocji

Nabór na stanowisko Podinspektora w Biurze Informacji i Promocji Środa, 30 sierpnia 2017 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze - Podinspektor w Biurze Informacji i Promocji.

Informacja o wynikach naboru

Informacja o wynikach naboru Poniedziałek, 28 sierpnia 2017 Informujemy, że w wyniku przeprowadzonego postępowania konkursowego na stanowisko Dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Stanisława Gabryela w Gorlicach wybrana została Pani Joanna Kalisz-Dziki, zamieszkała w Strzeszynie

Nabór na stanowisko podinspektora ds. świadczeń wychowawczych

Nabór na stanowisko podinspektora ds. świadczeń wychowawczych Środa, 23 sierpnia 2017 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza nabór na Podinspektora ds. świadczeń wychowawczych w Biurze Wsparcia Rodzin.

Nabór na stanowisko Dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gorlicach

Nabór na stanowisko Dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gorlicach Wtorek, 18 lipca 2017 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza konkursu na stanowisko Dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Stanisława Gabryela w Gorlicach.

Informacja o wynikach naboru

Informacja o wynikach naboru Piątek, 7 lipca 2017 Informacja o wynikach naboru na stanowisko audytora wewnętrznego w Biurze Audytu i Kontroli w Urzędzie Miejskim w Gorlicach.

Nabór na stanowisko Audytora wewnętrznego

Nabór na stanowisko Audytora wewnętrznego Czwartek, 22 czerwca 2017 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza nabór na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze - Audytor wewnętrzny w Biurze Audytu i Kontroli.

Informacja o wynikach naboru

Informacja o wynikach naboru Poniedziałek, 29 maja 2017 Informacja o wynikach naboru na stanowisko audytora wewnętrznego w Biurze Audytu i Kontroli w Urzędzie Miejskim w Gorlicach.

Nabór na stanowisko Audytora wewnętrznego

Nabór na stanowisko Audytora wewnętrznego Wtorek, 9 maja 2017 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza nabór na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze - Audytor wewnętrzny w Biurze Audytu i Kontroli.