Informacja o liczbie kandydatów spełniających wymagania niezbędne

Informacja o liczbie kandydatów spełniających wymagania niezbędne Poniedziałek, 29 kwietnia 2019 Informacja o liczbie kandydatów spełniających wymagania niezbędne na stanowisko inspektora ds. kontroli w Biurze Audytu i Kontroli Urzędu Miejskiego w Gorlicach.

Informacja o liczbie kandydatów spełniających wymagania niezbędne

Informacja o liczbie kandydatów spełniających wymagania niezbędne Poniedziałek, 29 kwietnia 2019 Komisja Rekrutacyjna informuje, że w wyniku wstępnej oceny ofert na stanowisko audytora wewnętrznego do następnego etapu naboru zakwalifikował się 1 kandydat spełniający wymagania niezbędne określone w ogłoszeniu.

Nabór na stanowisko audytora wewnętrznego

Nabór na stanowisko audytora wewnętrznego Piątek, 19 kwietnia 2019 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza nabór na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze: audytor wewnętrzny w Urzędzie Miejskim w Gorlicach.

Nabór na stanowisko inspektora ds. kontroli

Nabór na stanowisko inspektora ds. kontroli Piątek, 19 kwietnia 2019 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze: inspektor ds. kontroli w Biurze Audytu i Kontroli Urzędu Miejskiego w Gorlicach.

Informacja o wynikach naboru

Informacja o wynikach naboru Wtorek, 16 kwietnia 2019 Informacja o wynikach naboru na stanowisko podinspektora w Dziale Organizacyjno-Administracyjnym Wydziału Organizacyjnego Urzędu Miejskiego w Gorlicach.

Informacja o wynikach naboru na stanowisko Kierownika Wydziału Inwestycji i Rozwoju

Informacja o wynikach naboru na stanowisko Kierownika Wydziału Inwestycji  i Rozwoju Poniedziałek, 8 kwietnia 2019 Burmistrz Miasta informuje, iż w wyniku zakończenia procedury naboru, na wymienione stanowisko została wybrana Pani Katarzyna Kozłowska-Grzelak zamieszkała w Stróżówce.

Informacja o liczbie kandydatów spełniających wymagania niezbędne

Informacja o liczbie kandydatów spełniających wymagania niezbędne Czwartek, 4 kwietnia 2019 Informacja o liczbie kandydatów spełniających wymagania niezbędne na stanowisko podinspektora w Dziale Organizacyjno-Administracyjnym Wydziału Organizacyjnego.

Informacja o liczbie kandydatów spełniających wymagania niezbędne

Informacja o liczbie kandydatów spełniających wymagania niezbędne Czwartek, 4 kwietnia 2019 Informacja o liczbie kandydatów spełniających wymagania niezbędne na stanowisko kierownika Wydziału Inwestycji i Rozwoju.

Nabór na stanowisko kierownika Wydziału Inwestycji i Rozwoju

Nabór na stanowisko kierownika Wydziału Inwestycji i Rozwoju Poniedziałek, 18 marca 2019 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza nabór na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze: kierownika Wydziału Inwestycji i Rozwoju.

Nabór na stanowisko podinspektora w Dziale Organizacyjno – Administracyjnym

Nabór na stanowisko podinspektora w Dziale Organizacyjno – Administracyjnym Piątek, 15 marca 2019 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze: podinspektor w Dziale Organizacyjno – Administracyjnym Wydziału Organizacyjnego Urzędu Miejskiego w Gorlicach.

Informacja o wynikach naboru

Informacja o wynikach naboru Piątek, 8 marca 2019 Informacja o wynikach naboru na stanowisko inspektora ds. inwestycji i remontów w Dziale Inwestycji i Utrzymania Dróg Wydziału Inwestycji i Rozwoju.

Informacja o liczbie kandydatów spełniających wymagania niezbędne

Informacja o liczbie kandydatów spełniających wymagania niezbędne Poniedziałek, 25 lutego 2019 Informacja o liczbie kandydatów spełniających wymagania niezbędne na stanowisko inspektora ds. inwestycji i remontów w Dziale Inwestycji i Utrzymania Dróg Wydziału Inwestycji i Rozwoju.

Nabór na stanowisko inspektora ds. inwestycji i remontów

Nabór na stanowisko inspektora ds. inwestycji i remontów Poniedziałek, 11 lutego 2019 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze: inspektor ds. inwestycji i remontów w Dziale Inwestycji i Utrzymania Dróg Wydziału Inwestycji i Rozwoju Urzędu Miejskiego w Gorlicach.

Informacja o wynikach naboru

Informacja o wynikach naboru Czwartek, 7 lutego 2019 Informacja o wynikach naboru w Urzędzie Miejskim w Gorlicach na kierownicze stanowisko urzędnicze audytora wewnętrznego w Urzędzie Miejskim w Gorlicach.

Nabór na stanowisko audytora wewnętrznego

Nabór na stanowisko audytora wewnętrznego Wtorek, 29 stycznia 2019 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza nabór na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze - audytor wewnętrzny w Urzędzie Miejskim w Gorlicach.

Informacja o wynikach naboru na stanowisko podinspektora

Informacja o wynikach naboru na stanowisko podinspektora Środa, 28 listopada 2018 Burmistrz Miasta informuje, iż w wyniku zakończenia procedury naboru, na wymienione stanowisko została wybrana Pani Monika Krzysztoń zamieszkała w Gorlicach.

Informacja o liczbie kandydatów spełniających wymagania niezbędne

Informacja o liczbie kandydatów spełniających wymagania niezbędne Wtorek, 20 listopada 2018 Komisja Rekrutacyjna informuje, że w wyniku wstępnej oceny ofert na stanowisko Podinspektora w Wydziale Księgowości Finansowo-Podatkowej do następnego etapu naboru zakwalifikował się 1 kandydat spełniający wymagania niezbędne określone w ogłoszeniu.

Nabór na stanowisko podinspektora w Wydziale Księgowości Finansowo-Podatkowej

Nabór na stanowisko podinspektora w Wydziale Księgowości Finansowo-Podatkowej Poniedziałek, 5 listopada 2018 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze - podinspektor w Wydziale Księgowości Finansowo – Podatkowej.

Informacja o wynikach naboru

Informacja o wynikach naboru Piątek, 21 września 2018 Burmistrz Miasta informuje, iż w wyniku zakończenia procedury naboru, na wymienione stanowisko został wybrany Pan Bartosz Wszołek zamieszkały w Stróżówce.

Nabór na stanowisko podinspektora w Wydziale Księgowości Finansowo-Podatkowej

Nabór na stanowisko podinspektora w Wydziale Księgowości Finansowo-Podatkowej Wtorek, 4 września 2018 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze - podinspektor w Wydziale Księgowości Finansowo – Podatkowej.