Nabór na stanowisko Dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gorlicach

Nabór na stanowisko Dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gorlicach Wtorek, 18 lipca 2017 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza konkursu na stanowisko Dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Stanisława Gabryela w Gorlicach.

Informacja o wynikach naboru

Informacja o wynikach naboru Piątek, 7 lipca 2017 Informacja o wynikach naboru na stanowisko audytora wewnętrznego w Biurze Audytu i Kontroli w Urzędzie Miejskim w Gorlicach.

Nabór na stanowisko Audytora wewnętrznego

Nabór na stanowisko Audytora wewnętrznego Czwartek, 22 czerwca 2017 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza nabór na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze - Audytor wewnętrzny w Biurze Audytu i Kontroli.

Informacja o wynikach naboru

Informacja o wynikach naboru Poniedziałek, 29 maja 2017 Informacja o wynikach naboru na stanowisko audytora wewnętrznego w Biurze Audytu i Kontroli w Urzędzie Miejskim w Gorlicach.

Nabór na stanowisko Audytora wewnętrznego

Nabór na stanowisko Audytora wewnętrznego Wtorek, 9 maja 2017 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza nabór na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze - Audytor wewnętrzny w Biurze Audytu i Kontroli.

Informacja o wynikach naboru

Informacja o wynikach naboru Środa, 12 kwietnia 2017 Informacja o wynikach naboru na stanowisko audytora wewnętrznego w Biurze Audytu i Kontroli w Urzędzie Miejskim w Gorlicach.

Nabór na stanowisko Audytora wewnętrznego

Nabór na stanowisko Audytora wewnętrznego Wtorek, 28 marca 2017 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza nabór na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze - Audytor wewnętrzny w Biurze Audytu i Kontroli.

Konkursy na kandydatów na stanowiska dyrektorów

Konkursy na kandydatów na stanowiska dyrektorów Piątek, 17 marca 2017 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza konkursy na kandydatów na stanowiska dyrektorów: Miejskiego Zespołu Szkół nr 1, Miejskiego Zespołu Szkół nr 3, Miejskiego Zespołu Szkół nr 4, Miejskiego Zespołu Szkół nr 6.

Informacja o wynikach naborów

Informacja o wynikach naborów Wtorek, 31 stycznia 2017 Informacja o wynikach naborów na wolne stanowiska urzędnicze w Wydziale Gospodarki Komunalnej i Mienia Dział Gospodarki Lokalowej w Urzędzie Miejskim w Gorlicach.

Nabory na stanowiska urzędnicze

Nabory na stanowiska urzędnicze Środa, 4 stycznia 2017 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza nabory na wolne stanowiska urzędnicze w Wydziale Gospodarki Komunalnej i Mienia Dział Gospodarki Lokalowej w Urzędzie Miejskim w Gorlicach.

Informacja o wynikach naboru

Informacja o wynikach naboru Wtorek, 29 listopada 2016 Informacja o wynikach naboru na stanowisko Podinspektora w Wydziale Organizacyjnym Dział Organizacyjny – Archiwum w Urzędzie Miejskim w Gorlicach.

Lista kandydatów spełniających wymagania formalne

Lista kandydatów spełniających wymagania formalne Środa, 9 listopada 2016 Ostateczna lista kandydatów spełniających wymagania formalne na stanowisko Podinspektora w Wydziale Organizacyjnym, Dział Organizacyjny – Archiwum.

Nabór na stanowisko Podinspektora w Wydziale Organizacyjnym

Nabór na stanowisko Podinspektora w Wydziale Organizacyjnym Wtorek, 18 października 2016 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze.

Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza nabór na zastępstwo na stanowisko urzędnicze w Biurze Informacji i Promocji

Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza nabór na zastępstwo na stanowisko urzędnicze w Biurze Informacji i Promocji Środa, 7 września 2016 Masz wyższe wykształcenie i jesteś w pełni dyspozycyjny? Lubisz pisać i robić zdjęcia? Jesteś kreatywny? Masz interesujące pomysły dotyczące promocji Gorlic? Jeśli tak, zgłoś się do nas!

Informacja o wynikach naboru na stanowisko Eko-doradcy w Urzędzie Miejskim w Gorlicach

Informacja o wynikach naboru na stanowisko Eko-doradcy w Urzędzie Miejskim w Gorlicach Poniedziałek, 5 września 2016 Informujemy, że w związku z rezygnacją z podjęcia zatrudnienia na stanowisku Eko-doradcy przez Pana Tomasza Synowiec, zamieszkałego w Stróżówce, kolejną osobą, która uzyskała największą ilość punktów w naborze jest Pani Kamila Pakuła.

Informacja o wynikach naboru

Informacja o wynikach naboru Środa, 10 sierpnia 2016 Informacja o wynikach naboru na stanowisko Eko-doradcy w Urzędzie Miejskim w Gorlicach.

Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza nabór

Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza nabór Poniedziałek, 11 lipca 2016 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza nabór na wolne stanowisko eko - doradcy.

Konkurs na stanowisko Dyrektora Żłobka Miejskiego przy Miejskim Przedszkolu nr 1

Konkurs na stanowisko Dyrektora Żłobka Miejskiego przy Miejskim Przedszkolu nr 1 Poniedziałek, 4 lipca 2016 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza nabór na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze Dyrektora Żłobka Miejskiego przy Miejskim Przedszkolu Nr 1 w Gorlicach, ul. Jagiełły 9.

Informacja o wynikach naboru

Informacja o wynikach naboru Poniedziałek, 23 maja 2016 Informacja o wynikach naboru na stanowisko Podinspektora w Biurze Informacji i Promocji w Urzędzie Miejskim w Gorlicach.