Informacja o wynikach naboru

Informacja o wynikach naboru Środa, 27 czerwca 2018 Informacja o wynikach naboru na stanowisko specjalisty ds. BHP w Urzędzie Miejskim w Gorlicach.

Nabór na stanowisko specjalisty ds. BHP

Nabór na stanowisko specjalisty ds. BHP Poniedziałek, 14 maja 2018 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze - specjalista ds. BHP w Urzędzie Miejskim w Gorlicach.

Informacja o wynikach naboru

Informacja o wynikach naboru Poniedziałek, 30 kwietnia 2018 Informacja o wynikach naboru na stanowisko specjalisty ds. BHP w Urzędzie Miejskim w Gorlicach.

Lista kandydatów spełniających wymagania formalne

Lista kandydatów spełniających wymagania formalne Poniedziałek, 23 kwietnia 2018 Ostateczna lista kandydatów spełniających wymagania formalne na stanowisko Specjalisty ds. BHP w Urzędzie Miejskim w Gorlicach.

Nabór na stanowisko specjalisty ds. BHP

Nabór na stanowisko specjalisty ds. BHP Wtorek, 13 marca 2018 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze - specjalista ds. BHP w Urzędzie Miejskim w Gorlicach.

Konkurs na stanowisko dyrektora w MZS nr 5

Konkurs na stanowisko dyrektora w MZS nr 5 Wtorek, 13 marca 2018 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza konkurs na stanowisko Dyrektora Miejskiego Zespołu Szkół Nr 5 im. Księdza Jana Twardowskiego w Gorlicach.

Lista kandydatów spełniających wymagania formalne

Lista kandydatów spełniających wymagania formalne Wtorek, 12 grudnia 2017 Ostateczna lista kandydatów spełniających wymagania formalne na stanowisko Audytora wewnętrznego w Biurze Audytu i Kontroli Urzędu Miejskiego w Gorlicach.

Informacja o wynikach naboru

Informacja o wynikach naboru Poniedziałek, 11 grudnia 2017 Informacja o wynikach naboru na stanowisko inspektora ds. pozyskiwania i rozliczania funduszy zewnętrznych w Dziale Funduszy Zewnętrznych Wydziału Inwestycji i Rozwoju Urzędu Miejskiego w Gorlicach

Lista kandydatów zakwalifikowanych do kolejnego etapu postępowania kwalifikacyjnego

Lista kandydatów zakwalifikowanych do kolejnego etapu postępowania kwalifikacyjnego Wtorek, 5 grudnia 2017 Lista kandydatów zakwalifikowanych do kolejnego etapu postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko inspektora ds. pozyskiwania i rozliczania funduszy zewnętrznych w Dziale Funduszy Zewnętrznych Wydziału Inwestycji i Rozwoju Urzędu Miejskiego w Gorlicach.

Informacja o wynikach naboru

Informacja o wynikach naboru Wtorek, 28 listopada 2017 Lista kandydatów zakwalifikowanych do kolejnego etapu postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko inspektora ds. inwestycji i remontów drogowych w Dziale Dróg Miejskich Wydziału Inwestycji i Rozwoju Urzędu Miejskiego w Gorlicach.

Lista kandydatów spełniających wymagania formalne

Lista kandydatów spełniających wymagania formalne Piątek, 24 listopada 2017 Ostateczna lista kandydatów spełniających wymagania formalne na stanowisko Inspektora ds. pozyskiwania i rozliczania funduszy zewnętrznych w Dziale Funduszy Zewnętrznych Wydziału Inwestycji i Rozwoju Urzędu Miejskiego w Gorlicach.

Lista kandydatów spełniających wymagania formalne

Lista kandydatów spełniających wymagania formalne Wtorek, 21 listopada 2017 Ostateczna lista kandydatów spełniających wymagania formalne na stanowisko Inspektora ds. inwestycji i remontów drogowych w Dziale Dróg Miejskich Wydziału Inwestycji i Rozwoju.

Nabór na stanowisko Audytora wewnętrznego

Nabór na stanowisko Audytora wewnętrznego Poniedziałek, 20 listopada 2017 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza nabór na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze - Audytor wewnętrzny w Biurze Audytu i Kontroli.

Nabór na stanowisko Inspektora ds. pozyskiwania i rozliczania funduszy zewnętrznych

Nabór na stanowisko Inspektora ds. pozyskiwania i rozliczania funduszy zewnętrznych Piątek, 10 listopada 2017 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze - Inspektor ds. pozyskiwania i rozliczania funduszy zewnętrznych w Dziale Funduszy Zewnętrznych Wydziału Inwestycji i Rozwoju Urzędu Miejskiego w Gorlicach.

Nabór na stanowisko Inspektora ds. inwestycji i remontów

Nabór na stanowisko Inspektora ds. inwestycji i remontów Poniedziałek, 6 listopada 2017 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze - Inspektor ds. inwestycji i remontów drogowych w Dziale Dróg Miejskich Wydziału Inwestycji i Rozwoju.

Informacja o wynikach naboru

Informacja o wynikach naboru Poniedziałek, 6 listopada 2017 Informacja o wynikach naboru na stanowisko inspektora ds. pozyskiwania i rozliczania funduszy zewnętrznych w Dziale Funduszy Zewnętrznych Wydziału Inwestycji i Rozwoju Urzędu Miejskiego w Gorlicach.

Nabór na stanowisko Inspektora ds. pozyskiwania i rozliczania funduszy zewnętrznych

Nabór na stanowisko Inspektora ds. pozyskiwania i rozliczania funduszy zewnętrznych Piątek, 20 października 2017 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze - Inspektor ds. pozyskiwania i rozliczania funduszy zewnętrznych w Dziale Funduszy Zewnętrznych Wydziału Inwestycji i Rozwoju Urzędu Miejskiego w Gorlicach.

Informacja o wynikach naboru

Informacja o wynikach naboru Wtorek, 17 października 2017 Informacja o wynikach naboru na stanowisko inspektora ds. inwestycji i remontów w Dziale Inwestycji i Remontów Wydziału Inwestycji i Rozwoju Urzędu Miejskiego w Gorlicach.

Informacja o wynikach naboru

Informacja o wynikach naboru Wtorek, 17 października 2017 Informacja o wynikach naboru na stanowisko inspektora ds. inwestycji i remontów drogowych w Dziale Dróg Miejskich Wydziału Inwestycji i Rozwoju Urzędu Miejskiego w Gorlicach.

Lista kandydatów zakwalifikowanych do kolejnego etapu postępowania kwalifikacyjnego

Lista kandydatów zakwalifikowanych do kolejnego etapu postępowania kwalifikacyjnego Wtorek, 10 października 2017 Lista kandydatów zakwalifikowanych do kolejnego etapu postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko inspektora ds. inwestycji i remontów drogowych w Dziale Dróg Miejskich Wydziału Inwestycji i Rozwoju Urzędu Miejskiego w Gorlicach.