Straż Miejska w Miejskim Przedszkolu Nr 1

Straż Miejska w Miejskim Przedszkolu Nr 1 Czwartek, 26 kwietnia 2018 19 i 26 kwietnia 2018 r. funkcjonariusze Straży Miejskiej w Gorlicach odwiedzili przedszkolaków z Miejskiego Przedszkola Nr 1.

Nauka przez zabawę ze Strażą Miejską w MP nr 3

Nauka przez zabawę ze Strażą Miejską w MP nr 3 Piątek, 13 kwietnia 2018 12 kwietnia 2018 r. funkcjonariusze Straży Miejskiej w Gorlicach przeprowadzili pogadankę i zajęcia w temacie zawodu strażnika oraz bezpieczeństwa dzieci na drodze w Miejskim Przedszkolu Nr 3 przy ul. Potockiego 7 w Gorlicach. W czasie spotkania dzieci miały możliwość obejrzeć z bliska wyposażenie i umundurowanie strażników oraz sprawdzić jak działa łączność bezprzewodowa.

Straż Miejska z wizytą w Chatce Misia Uszatka

Straż Miejska z wizytą w Chatce Misia Uszatka Czwartek, 5 kwietnia 2018 Niepubliczne Przedszkole Towarzystwa Przyjaciół Dzieci „Chatka Misia Uszatka” w Gorlicach po raz kolejny dołączyło do ogólnopolskiej kampanii społecznej „No Promil – No Problem”.

Straż Miejska z wizytą w MP nr 8

Straż Miejska  z wizytą w MP nr 8 Poniedziałek, 26 marca 2018 W zeszłym tygodniu (21.03.) funkcjonariusze Straży Miejskiej w Gorlicach odwiedzili przedszkolaków Miejskiego Przedszkola Nr 8 przy ul. Hallera 17. To już kolejne takie spotkanie mające na celu przybliżenie dzieciom zawodu strażnika miejskiego oraz nauki zasad prawidłowego zachowania się na drodze.

Straż Miejska z wizytą w Szymbarku

Straż Miejska z wizytą w Szymbarku Poniedziałek, 5 marca 2018 W czwartek, 1 marca 2018 r. na zaproszenie nauczycieli, funkcjonariusze Straży Miejskiej w Gorlicach odwiedzili wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego im. Janusza Korczaka w Szymbarku. Było to spotkanie z wyjątkowymi dziećmi jak również ich wspaniałymi opiekunami, wychowawcami i nauczycielami.

Straż Miejska z wizytą w Przedszkolu Sióstr Felicjanek

Straż Miejska z wizytą w Przedszkolu Sióstr Felicjanek Czwartek, 8 lutego 2018 7 lutego 2018 r. w Niepublicznym Przedszkolu Sióstr Felicjanek w Gorlicach, przy ul. Krasińskiego odbyła się pogadanka przybliżająca najmłodszym zawód strażnika miejskiego oraz właściwe zachowanie się na drodze i trasach rowerowych.

Autochodzik znów u najmłodszych!

Autochodzik znów u najmłodszych! Piątek, 26 stycznia 2018 Zapewnienie bezpieczeństwa dzieci i młodzieży stanowi podstawowe zadanie, przed którym stoją nie tylko rodzice i nauczyciele, ale także służby miejskie. 25 stycznia najmłodszych obywateli Gorlic – przedszkolaków z Przedszkola Niepublicznego Sióstr Służebniczek pw. Bł. Edmunda Bojanowskiego przy ul. Jezierskiego 3, odwiedzili funkcjonariusze Straży Miejskiej w Gorlicach. Przy pomocy zestawu komunikacyjnego AUTOCHODZIK przeprowadzili pogadankę oraz zajęcia w temacie bezpieczeństwa dzieci na drodze.

Przedszkolaki poznały zasady ruchu drogowego

Przedszkolaki poznały zasady ruchu drogowego Środa, 24 stycznia 2018 Dziś (24.01) funkcjonariusze Straży Miejskiej w Gorlicach odwiedzili przedszkolaków z Niepublicznego Przedszkola ELFIK przy ul. Sienkiewicza w Gorlicach. Przeprowadzili pogadankę oraz zajęcia w temacie bezpieczeństwa dzieci na drodze, wykorzystując edukacyjny zestaw komunikacyjny AUTOCHODZIK.

Strażnicy miejscy odwiedzili przedszkolaków

Strażnicy miejscy odwiedzili przedszkolaków Piątek, 13 października 2017 W czwartek, 12 października 2017 r. na zaproszenie Dyrektor Niepublicznego Przedszkola „Wesołe Skrzaty”, funkcjonariusze Straży Miejskiej w Gorlicach odwiedzili przedszkolaków i przeprowadzili pogadankę na temat bezpiecznej drogi dzieci do przedszkola.

Bezpieczniej na Słonecznej

Bezpieczniej na Słonecznej Piątek, 16 grudnia 2016 Dbając o bezpieczeństwo i komfort mieszkańców Osiedla Magdalena Urząd Miejski w Gorlicach rozbudował sieć monitoringu miejskiego w rejonie ulicy Słonecznej.