Strażnicy Miejscy z wizytą w Przedszkolu nr 5

Strażnicy Miejscy z wizytą w Przedszkolu nr 5 Czwartek, 22 listopada 2018 Wczoraj (21.11) strażnicy Straży Miejskiej w Gorlicach odwiedzili kolejną grupę przedszkolaków w Miejskim Przedszkolu nr 5 przy ul. Krakowskiej 11.

Straż Miejska spotkała się z przedszkolakami

Straż Miejska spotkała się z przedszkolakami Piątek, 12 października 2018 Po wakacyjnej przerwie strażnicy wznowili spotkania z przedszkolakami prowadząc zajęcia w temacie bezpieczeństwa na drodze.

Informacja w sprawie parkingów w nadchodzący piątek (15.06.)

Informacja w sprawie parkingów w nadchodzący piątek (15.06.) Czwartek, 14 czerwca 2018 Ze względu na odbywający się w dniu 15.06 (piątek) Wyścig Górski Magura Małastowska, bardzo prosimy kierowców o nieparkowanie pojazdów na ulicy Świeykowskiego i Wróblewskiego, w godz. 7:00 – 18:00.

Straż Miejska z wizytą w przedszkolach

Straż Miejska z wizytą w przedszkolach Wtorek, 5 czerwca 2018 W miesiącu maju 2018 r. funkcjonariusze Straży Miejskiej w Gorlicach prowadzili pogadanki z przedszkolakami w temacie zawodu strażnika miejskiego oraz nauki zasad prawidłowego zachowania się na drodze.

Straż Miejska w Miejskim Przedszkolu Nr 1

Straż Miejska w Miejskim Przedszkolu Nr 1 Czwartek, 26 kwietnia 2018 19 i 26 kwietnia 2018 r. funkcjonariusze Straży Miejskiej w Gorlicach odwiedzili przedszkolaków z Miejskiego Przedszkola Nr 1.

Nauka przez zabawę ze Strażą Miejską w MP nr 3

Nauka przez zabawę ze Strażą Miejską w MP nr 3 Piątek, 13 kwietnia 2018 12 kwietnia 2018 r. funkcjonariusze Straży Miejskiej w Gorlicach przeprowadzili pogadankę i zajęcia w temacie zawodu strażnika oraz bezpieczeństwa dzieci na drodze w Miejskim Przedszkolu Nr 3 przy ul. Potockiego 7 w Gorlicach. W czasie spotkania dzieci miały możliwość obejrzeć z bliska wyposażenie i umundurowanie strażników oraz sprawdzić jak działa łączność bezprzewodowa.

Straż Miejska z wizytą w Chatce Misia Uszatka

Straż Miejska z wizytą w Chatce Misia Uszatka Czwartek, 5 kwietnia 2018 Niepubliczne Przedszkole Towarzystwa Przyjaciół Dzieci „Chatka Misia Uszatka” w Gorlicach po raz kolejny dołączyło do ogólnopolskiej kampanii społecznej „No Promil – No Problem”.

Straż Miejska z wizytą w MP nr 8

Straż Miejska  z wizytą w MP nr 8 Poniedziałek, 26 marca 2018 W zeszłym tygodniu (21.03.) funkcjonariusze Straży Miejskiej w Gorlicach odwiedzili przedszkolaków Miejskiego Przedszkola Nr 8 przy ul. Hallera 17. To już kolejne takie spotkanie mające na celu przybliżenie dzieciom zawodu strażnika miejskiego oraz nauki zasad prawidłowego zachowania się na drodze.

Straż Miejska z wizytą w Szymbarku

Straż Miejska z wizytą w Szymbarku Poniedziałek, 5 marca 2018 W czwartek, 1 marca 2018 r. na zaproszenie nauczycieli, funkcjonariusze Straży Miejskiej w Gorlicach odwiedzili wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego im. Janusza Korczaka w Szymbarku. Było to spotkanie z wyjątkowymi dziećmi jak również ich wspaniałymi opiekunami, wychowawcami i nauczycielami.

Straż Miejska z wizytą w Przedszkolu Sióstr Felicjanek

Straż Miejska z wizytą w Przedszkolu Sióstr Felicjanek Czwartek, 8 lutego 2018 7 lutego 2018 r. w Niepublicznym Przedszkolu Sióstr Felicjanek w Gorlicach, przy ul. Krasińskiego odbyła się pogadanka przybliżająca najmłodszym zawód strażnika miejskiego oraz właściwe zachowanie się na drodze i trasach rowerowych.