Zajęcia dla dzieci ze świetlicy Przystań

Zajęcia dla dzieci ze świetlicy Przystań Wtorek, 16 lipca 2019 12 lipca strażnicy Straży Miejskiej przeprowadzili zajęcia edukacyjne dla dzieci biorących udział w kolonii letniej zorganizowanej przez Świetlicę „Przystań” działającą przy Parafii p.w. Św. Jadwigi Królowej w Gorlicach.

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych na podstawie obowiązku prawnego ciążącego na administratorze

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych na podstawie obowiązku prawnego ciążącego na administratorze Poniedziałek, 6 maja 2019 W związku z zapisami art. 22 Ustawy z dnia 14 grudnia 2018 r. o ochronie danych osobowych przetwarzanych w związku z zapobieganiem i zwalczaniem przestępczości (Dz. U. z 2019 r. poz. 125) informujemy o zasadach przetwarzania danych osobowych oraz o przysługujących prawach z tym związanych.

Strażnicy Miejscy z wizytą w Przedszkolu nr 5

Strażnicy Miejscy z wizytą w Przedszkolu nr 5 Czwartek, 22 listopada 2018 Wczoraj (21.11) strażnicy Straży Miejskiej w Gorlicach odwiedzili kolejną grupę przedszkolaków w Miejskim Przedszkolu nr 5 przy ul. Krakowskiej 11.

Straż Miejska spotkała się z przedszkolakami

Straż Miejska spotkała się z przedszkolakami Piątek, 12 października 2018 Po wakacyjnej przerwie strażnicy wznowili spotkania z przedszkolakami prowadząc zajęcia w temacie bezpieczeństwa na drodze.

Informacja w sprawie parkingów w nadchodzący piątek (15.06.)

Informacja w sprawie parkingów w nadchodzący piątek (15.06.) Czwartek, 14 czerwca 2018 Ze względu na odbywający się w dniu 15.06 (piątek) Wyścig Górski Magura Małastowska, bardzo prosimy kierowców o nieparkowanie pojazdów na ulicy Świeykowskiego i Wróblewskiego, w godz. 7:00 – 18:00.

Straż Miejska z wizytą w przedszkolach

Straż Miejska z wizytą w przedszkolach Wtorek, 5 czerwca 2018 W miesiącu maju 2018 r. funkcjonariusze Straży Miejskiej w Gorlicach prowadzili pogadanki z przedszkolakami w temacie zawodu strażnika miejskiego oraz nauki zasad prawidłowego zachowania się na drodze.

Straż Miejska w Miejskim Przedszkolu Nr 1

Straż Miejska w Miejskim Przedszkolu Nr 1 Czwartek, 26 kwietnia 2018 19 i 26 kwietnia 2018 r. funkcjonariusze Straży Miejskiej w Gorlicach odwiedzili przedszkolaków z Miejskiego Przedszkola Nr 1.

Nauka przez zabawę ze Strażą Miejską w MP nr 3

Nauka przez zabawę ze Strażą Miejską w MP nr 3 Piątek, 13 kwietnia 2018 12 kwietnia 2018 r. funkcjonariusze Straży Miejskiej w Gorlicach przeprowadzili pogadankę i zajęcia w temacie zawodu strażnika oraz bezpieczeństwa dzieci na drodze w Miejskim Przedszkolu Nr 3 przy ul. Potockiego 7 w Gorlicach. W czasie spotkania dzieci miały możliwość obejrzeć z bliska wyposażenie i umundurowanie strażników oraz sprawdzić jak działa łączność bezprzewodowa.

Straż Miejska z wizytą w Chatce Misia Uszatka

Straż Miejska z wizytą w Chatce Misia Uszatka Czwartek, 5 kwietnia 2018 Niepubliczne Przedszkole Towarzystwa Przyjaciół Dzieci „Chatka Misia Uszatka” w Gorlicach po raz kolejny dołączyło do ogólnopolskiej kampanii społecznej „No Promil – No Problem”.

Straż Miejska z wizytą w MP nr 8

Straż Miejska  z wizytą w MP nr 8 Poniedziałek, 26 marca 2018 W zeszłym tygodniu (21.03.) funkcjonariusze Straży Miejskiej w Gorlicach odwiedzili przedszkolaków Miejskiego Przedszkola Nr 8 przy ul. Hallera 17. To już kolejne takie spotkanie mające na celu przybliżenie dzieciom zawodu strażnika miejskiego oraz nauki zasad prawidłowego zachowania się na drodze.