Straż Miejska z wizytą w Szymbarku

Straż Miejska z wizytą w Szymbarku Poniedziałek, 5 marca 2018 W czwartek, 1 marca 2018 r. na zaproszenie nauczycieli, funkcjonariusze Straży Miejskiej w Gorlicach odwiedzili wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego im. Janusza Korczaka w Szymbarku. Było to spotkanie z wyjątkowymi dziećmi jak również ich wspaniałymi opiekunami, wychowawcami i nauczycielami.

Straż Miejska z wizytą w Przedszkolu Sióstr Felicjanek

Straż Miejska z wizytą w Przedszkolu Sióstr Felicjanek Czwartek, 8 lutego 2018 7 lutego 2018 r. w Niepublicznym Przedszkolu Sióstr Felicjanek w Gorlicach, przy ul. Krasińskiego odbyła się pogadanka przybliżająca najmłodszym zawód strażnika miejskiego oraz właściwe zachowanie się na drodze i trasach rowerowych.

Autochodzik znów u najmłodszych!

Autochodzik znów u najmłodszych! Piątek, 26 stycznia 2018 Zapewnienie bezpieczeństwa dzieci i młodzieży stanowi podstawowe zadanie, przed którym stoją nie tylko rodzice i nauczyciele, ale także służby miejskie. 25 stycznia najmłodszych obywateli Gorlic – przedszkolaków z Przedszkola Niepublicznego Sióstr Służebniczek pw. Bł. Edmunda Bojanowskiego przy ul. Jezierskiego 3, odwiedzili funkcjonariusze Straży Miejskiej w Gorlicach. Przy pomocy zestawu komunikacyjnego AUTOCHODZIK przeprowadzili pogadankę oraz zajęcia w temacie bezpieczeństwa dzieci na drodze.

Przedszkolaki poznały zasady ruchu drogowego

Przedszkolaki poznały zasady ruchu drogowego Środa, 24 stycznia 2018 Dziś (24.01) funkcjonariusze Straży Miejskiej w Gorlicach odwiedzili przedszkolaków z Niepublicznego Przedszkola ELFIK przy ul. Sienkiewicza w Gorlicach. Przeprowadzili pogadankę oraz zajęcia w temacie bezpieczeństwa dzieci na drodze, wykorzystując edukacyjny zestaw komunikacyjny AUTOCHODZIK.

Strażnicy miejscy odwiedzili przedszkolaków

Strażnicy miejscy odwiedzili przedszkolaków Piątek, 13 października 2017 W czwartek, 12 października 2017 r. na zaproszenie Dyrektor Niepublicznego Przedszkola „Wesołe Skrzaty”, funkcjonariusze Straży Miejskiej w Gorlicach odwiedzili przedszkolaków i przeprowadzili pogadankę na temat bezpiecznej drogi dzieci do przedszkola.

Bezpieczniej na Słonecznej

Bezpieczniej na Słonecznej Piątek, 16 grudnia 2016 Dbając o bezpieczeństwo i komfort mieszkańców Osiedla Magdalena Urząd Miejski w Gorlicach rozbudował sieć monitoringu miejskiego w rejonie ulicy Słonecznej.

Nowy samochód dla Straży Miejskiej

Nowy samochód dla Straży Miejskiej Czwartek, 31 grudnia 2015 Opel Combo zastąpi sfatygowanego Fiata Doblo, który przez lata służył Straży Miejskiej Miasta Gorlice.