Pięć gorlickich ulic przejdzie remont

Pięć gorlickich ulic przejdzie remont Wtorek, 13 listopada 2018 Lista wyremontowanych ulic w naszym mieście niebawem wydłuży się o kolejne pięć! 6 listopada podpisana została umowa na modernizację ulic: Hallera, Kopernika, Batorego, Klimkowicza i Dmowskiego. Drogi te zyskają wkrótce nowe nawierzchnie.

Nowe miejsca parkingowe przy ul. Słowackiego

Nowe miejsca parkingowe przy ul. Słowackiego Wtorek, 30 października 2018 Przy ul. Słowackiego w Gorlicach, tuż obok pomnika upamiętniającego 100. rocznicę odzyskania niepodległości, powstały nowe miejsca parkingowe. To kolejne zadanie zrealizowane z Budżetu Obywatelskiego!

I etap prac na łączniku ul. Stróżowskiej z ul. Korczaka

I etap prac na łączniku ul. Stróżowskiej z ul. Korczaka Wtorek, 23 października 2018 Miasto Gorlice pozyskało teren pod budowę odcinka drogi, będącej łącznikiem ulicy Stróżowskiej z ulicą Korczaka.

Remont chodnika na ul. Konopnickiej

Remont chodnika na ul. Konopnickiej Środa, 17 października 2018 Przy ul. Marii Konopnickiej powstanie wkrótce 6 nowych miejsca postojowych, a 100 metrów zniszczonego chodnika doczeka się remontu.

920 m² nowych miejsc postojowych na osiedlu Pod Lodownią!

920 m² nowych miejsc postojowych na osiedlu Pod Lodownią! Wtorek, 16 października 2018 Zakończyły się prace związane z realizacją kolejnego zadania zgłoszonego w budżecie obywatelskim - na osiedlu Pod Lodownią funkcjonuje już nowy parking.

Paderewskiego boczna po remoncie

Paderewskiego boczna po remoncie Piątek, 12 października 2018 Zakończyły się prace związane z remontem nawierzchni ulicy Paderewskiego bocznej.

Uroczyste otwarcie boiska przy MZS nr 6

Uroczyste otwarcie boiska przy MZS nr 6 Środa, 10 października 2018 Dzieci z Miejskiego Zespołu Szkół nr 6 cieszą się już nowoczesnym boiskiem. Dziś (10.10) po południu odbyło się jego oficjalne otwarcie z udziałem Wicemarszałka Województwa Małopolskiego Stanisława Sorysa.

Pumptrack już otwarty!

Pumptrack już otwarty! Piątek, 5 października 2018 Gorlicki pumptrack jest już otwarty. Pogoda na weekend zapowiada się świetnie, więc zachęcamy wszystkich do korzystania z nowego pięknego obiektu.

Jutro otwarcie gorlickiego pumptracku!

Jutro otwarcie gorlickiego pumptracku! Czwartek, 4 października 2018 Nasze miasto wzbogaciło się właśnie o kolejny niebanalny i nowoczesny obiekt, dzięki któremu aktywnie spędzimy czas na świeżym powietrzu. Chodzi oczywiście o pierwszy gorlicki pumptrack, czyli tor rowerowo-rolkowo-deskorolkowy, którego oficjalne otwarcie już jutro (5.10) o godz. 14.00!

Nowe dojście na cmentarz z II wojny światowej w Gliniku

Nowe dojście na cmentarz z II wojny światowej w Gliniku Poniedziałek, 1 października 2018 W ostatnich dniach wykonane zostały prace polegające na urządzeniu końcowego odcinka dojścia do cmentarza żołnierzy polskich i radzieckich z okresu II wojny światowej, który jest położony przy ul. Wincentego Pola w Gorlicach. Dzięki ułożeniu płyt drogowych można będzie bezpiecznie przejść do tego obiektu, szlakiem biegnącym od strony głównej ulicy.