Bezpieczniej na pasach

Bezpieczniej na pasach Wtorek, 12 grudnia 2017 Piesi na przejściu na ulicy Legionów, na wysokości Sklarczykówki będą bardziej widoczni i bezpieczni. Dodatkowe dwie lampy oświetlą przejście, na którym, szczególnie po zmroku dochodziło do wypadków.

To już trzynasta wyremontowana w tym roku ulica

To już trzynasta wyremontowana w tym roku ulica Wtorek, 5 grudnia 2017 Tylko drobne i końcowe prace dzielą nas od zakończenia kolejnej inwestycji - tym razem na ul. Chopina bocznej. To już trzynasta miejska ulica, która zyskała nowy i atrakcyjny wygląd w 2017 roku.

Na tę inwestycję mieszkańcy czekali od wielu lat

Na tę inwestycję mieszkańcy czekali od wielu lat Poniedziałek, 4 grudnia 2017 Kierowcy mogą już bez przeszkód korzystać z ulicy Sosnowej. Ulica od wielu lat była w złym stanie i wymagała pilnego remontu. Kilometrowy odcinek ulicy zyskał nową nawierzchnię, przez co poprawił się komfort i bezpieczeństwo jazdy.

Rozpoczął się remont ulicy Rybickiego

Rozpoczął się remont ulicy Rybickiego Piątek, 1 grudnia 2017 Rozpoczęła się modernizacja 140-metrowego odcinka ulicy Rybickiego w Gorlicach.

Mamy pomysł na Parkową!

Mamy pomysł na Parkową! Czwartek, 30 listopada 2017 Trwają prace związane z rewitalizacją Parku Miejskiego. Jak już nieraz informowaliśmy, projekt nie uwzględniał przebudowy budynku Parkowej, gdyż znajduje się on na osobnej działce – która nie jest wpisana do rejestru zabytków. W zeszłym tygodniu Miasto Gorlice złożyło wniosek, dzięki któremu Parkowa ma szanse odzyskać dawny blask, pełniąc nową funkcję ośrodka wsparcia osób starszych.

Utrudnienia na Zagórzańskiej i Granicznej

Utrudnienia na Zagórzańskiej i Granicznej Wtorek, 28 listopada 2017 Do końca bieżącego tygodnia potrwają utrudniania związane z remontem zniszczonych nawierzchni ulic Zagórzańskiej i Granicznej w Gorlicach. Realizacja tych inwestycji jest możliwa dzięki oszczędnościom, jakie udało się poczynić w budżecie Miasta Gorlice w 2016 roku.

Ulica Kochanowskiego z kanalizacją deszczową

Ulica Kochanowskiego z kanalizacją deszczową Wtorek, 21 listopada 2017 Zakończył się kolejny etap budowy kanalizacji deszczowej w ulicy Jana Kochanowskiego w Gorlicach. Inwestycja rozwiąże problem zalewania i podtapiania posesji, z którym zmagają się mieszkańcy tej ulicy. Zadanie jest kontynuacją prac rozpoczętych w ubiegłym roku.

Wkrótce nowa nawierzchnia na ulicy Chopina bocznej

Wkrótce nowa nawierzchnia na ulicy Chopina bocznej Piątek, 17 listopada 2017 Kolejna miejska ulica zyska wkrótce nowy, atrakcyjny wygląd. Rozpoczęły się właśnie prace związane z remontem ulicy Chopina bocznej. Oprócz nawierzchni wymienione zostaną krawężniki oraz wyregulowane kratki ściekowe.

Zmiana organizacji ruchu na ul. Norwida

Zmiana organizacji ruchu na ul. Norwida Środa, 8 listopada 2017 Dziś (08.11) został przekazany teren i plac budowy dla zadania związanego z przebudową ul. Norwida. Z uwagi na charakter prac (m.in. wykonanie kanalizacji deszczowej, przebudowa wodociągu) od jutra (9.11) nastąpią utrudnienia w ruchu, a ul. Norwida, od ul. Asnyka do ul. Konopnickiej, zostanie zamknięta dla ruchu kołowego.

Widać już pierwsze efekty prac w parku

Widać już pierwsze efekty prac w parku Środa, 8 listopada 2017 W lipcu tego roku rozpoczęła się rewitalizacja gorlickiego parku. Dziś widzimy już pierwsze jej efekty – odnowiony został budynek toalet miejskich, który wreszcie przestał straszyć swym wyglądem.