Kolejne miliony złotych zasilą budżet Miasta Gorlice

Kolejne miliony złotych zasilą budżet Miasta Gorlice Środa, 29 marca 2017 Ponad 7 mln zł to kwota, która przeznaczona będzie na kompleksową termomodernizację 9 obiektów mieszczących się na terenie Gorlic.

Oświetlenie ulicy Gałczyńskiego

Oświetlenie ulicy Gałczyńskiego Środa, 15 marca 2017 Rozpoczęto roboty budowlano-montażowe związane z budową oświetlenia ulicznego przy ulicy Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Gorlicach.

Umowa na restaurację parku podpisana

Umowa na restaurację parku podpisana Środa, 15 marca 2017 15 marca, w gorlickim ratuszu wicemarszałek Województwa Małopolskiego Stanisław Sorys oraz Burmistrz Miasta Gorlice Rafał Kukla, podpisali umowę gwarancyjną dotyczącą dofinansowania inwestycji pt. „Restauracja Parku Miejskiego im. Wojciecha Biechońskiego w Gorlicach”.

Jaśniej na łączniku ulic

Jaśniej na łączniku ulic Środa, 8 marca 2017 W minionym roku zmodernizowany został łącznik ulic Paderewskiego i Andersa w Gorlicach, a na początku bieżącego roku wykonano jego oświetlenie.

Miasto Gorlice stara się o fundusze na gospodarkę wodno-ściekową

Miasto Gorlice stara się o fundusze na gospodarkę wodno-ściekową Środa, 1 marca 2017 27 lutego Miasto Gorlice złożyło wniosek o dofinansowanie realizacji zadania pn. „Uporządkowanie gospodarki wodno – ściekowej Miasta Gorlice”.

Burmistrz odebrał promesę

Burmistrz odebrał promesę Czwartek, 23 lutego 2017 Na dzisiejszej sesji Rady Powiatu Gorlickiego Burmistrz Rafał Kukla odebrał z rąk Wojewody Małopolskiego Józefa Pilcha promesę na modernizację ulicy Krasińskiego w Gorlicach.

Trwają naprawy nawierzchni ulic

Trwają naprawy nawierzchni ulic Czwartek, 23 lutego 2017 W środę 22 lutego służby miejskie rozpoczęły doraźne remonty nawierzchni gorlickich ulic.

Dofinansowanie odnawialnych źródeł energii

Dofinansowanie odnawialnych źródeł energii Piątek, 10 lutego 2017 Burmistrz Miasta Gorlice informuje, że wznowiony został nabór DEKLARACJI przystąpienia do projektu mającego na celu pozyskanie środków finansowych na zakup i montaż instalacji OZE (odnawialnych źródeł energii) dla mieszkańców miasta Gorlice.

Korzystasz z komunikacji publicznej? Wypełnij ankietę!

Korzystasz z komunikacji publicznej? Wypełnij ankietę! Piątek, 10 lutego 2017 Szanowni Państwo, na pewno każdy z Was od czasu do czasu korzysta z komunikacji publicznej podróżując po Gorlicach czy okolicy. Chcielibyśmy poznać Państwa opinie na jej temat oraz potrzeby mieszkańców i turystów w tym zakresie.

Jeździsz na rowerze? - wypełnij ankietę!

Jeździsz na rowerze? - wypełnij ankietę! Wtorek, 24 stycznia 2017 Z prawdziwą radością obserwujemy, jaką popularnością cieszą się w naszym mieście szlaki i ścieżki rowerowe wybudowane w Gorlicach w 2015 roku w ramach projektu partnerskiego „Tworzenie ogólnopolskiego produktu turystycznego – małopolski odcinek Szlaku Frontu Wschodniego Pierwszej Wojny Światowej – etap I”.