Nowe oświetlenie ulicy Reja

Nowe oświetlenie ulicy Reja Czwartek, 16 maja 2019 Ulica Reja zyskała nowe ledowe oświetlenie.

Zmiana organizacji ruchu na ul. Kromera

Zmiana organizacji ruchu na ul. Kromera Środa, 15 maja 2019 Informujemy, że od jutra 16.05. (czwartek) planowana jest zmiana organizacji ruchu związana z realizacją zadania „Przebudowa ul. Niepodległości i ul. Kromera w Gorlicach”.

Kolejne zadanie z BO zrealizowane na Osiedlu Chopina

Kolejne zadanie z BO zrealizowane na Osiedlu Chopina Wtorek, 30 kwietnia 2019 Niedawno zakończyły się prace związane z przebudową fragmentu drogi ul. Chopina przy bloku nr 9. Był to pierwszy etap zadania, które wykonane zostało w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Gorlice na rok 2019.

Doraźne prace na ul. Mickiewicza

Doraźne prace na ul. Mickiewicza Wtorek, 23 kwietnia 2019 Na ul. Mickiewicza, prowadzone są doraźne działania mające na celu upłynnienie ruchu samochodowego

Uwaga! Już wkrótce wystąpią utrudnienia w okolicy ul. Jagiełły i Niepodległości

Uwaga! Już wkrótce wystąpią utrudnienia w okolicy ul. Jagiełły i Niepodległości Poniedziałek, 15 kwietnia 2019 W związku z przekazaniem placu budowy dla realizacji zadania „Przebudowa ul. Niepodległości i ul. Kromera w Gorlicach”, informujemy, że od 23.04. (wtorek) planowana jest zmiana organizacji ruchu na czas realizacji pierwszego etapu robót.

Wypiękniało otoczenie bloków przy ul. Chopina 11 i 13

Wypiękniało otoczenie bloków przy ul. Chopina 11 i 13 Czwartek, 11 kwietnia 2019 Pod koniec zeszłego roku informowaliśmy o termomodernizacji budynku przy ul. Chopina 13 w Gorlicach, a dzisiaj zakończyły się prace w jego otoczeniu.

Umowa na odwiert geotermalny podpisana!

Umowa na odwiert geotermalny podpisana! Środa, 10 kwietnia 2019 Dziś (10.04) w Sękowej podpisana została umowa na dofinansowanie wykonania badawczego odwiertu, który wykaże, czy nasz region posiada odpowiednie zasoby do czerpania korzyści z wód termalnych.

Wkrótce ruszy przebudowa ul. Kromera i Niepodległości

Wkrótce ruszy przebudowa ul. Kromera i Niepodległości Środa, 3 kwietnia 2019 Niebawem rozpocznie się przebudowa ulic Niepodległości i Kromera w Gorlicach.

Nowy chodnik na ul. Tuwima

Nowy chodnik na ul. Tuwima Piątek, 15 marca 2019 W ostatnim czasie zakończyły się prace remontowe związane z wymianą starej nawierzchni chodnika w ciągu ul. Tuwima.

Trwa pozimowe sprzątanie miasta

Trwa pozimowe sprzątanie miasta Czwartek, 7 marca 2019 Końcem lutego ruszyło wiosenne sprzątanie ulic naszego miasta. Na ulice, skwery i parki wyszli pracownicy Miejskiego Zakładu Usług Komunalnych, odpowiedzialni za pozimowe oczyszczanie miasta. Porządki rozpoczęły się od centrum Gorlic, sukcesywnie będą sprzątane kolejne miejskie drogi.