Ulica Słowacka po modernizacji

Ulica Słowacka po modernizacji Czwartek, 22 czerwca 2017 Zakończyły się prace na ul. Słowackiej związane z budową i remontem nawierzchni. Modernizacja ulicy była kontynuacją zadania z 2016 roku.

Schody na Osiedle Hallera do remontu!

Schody na Osiedle Hallera do remontu! Wtorek, 20 czerwca 2017 Po wybudowaniu podjazdu dla osób niepełnosprawnych i pieszych z wózkami dziecięcymi przyszedł czas na remont zniszczonych schodów prowadzących na osiedle przy ulicy Hallera.

Skwer obok biblioteki wypiękniał!

Skwer obok biblioteki wypiękniał! Wtorek, 20 czerwca 2017 Zakończyła się rewitalizacja skweru przy ulicy Jagiełły, tuż obok biblioteki miejskiej, naprzeciwko budynku poczty. Skwer ozdobiły donice z kwiatami, pergola porośnięta roślinnością, ławki oraz stoliki do gry w szachy.

Zmiana organizacji ruchu na ul. Krasińskiego

Zmiana organizacji ruchu na ul. Krasińskiego Piątek, 16 czerwca 2017 20 czerwca 2017 r. rozpoczynają się roboty budowlane związane z przebudową ul. Krasińskiego. W związku z powyższym nastąpi zmiana organizacji ruchu na czas przeprowadzenia robót. Prace zostały podzielone na V etapów.

Nowy chodnik przy ulicy Chopina

Nowy chodnik przy ulicy Chopina Piątek, 9 czerwca 2017 Oddano do użytku blisko 50-metrowy chodnik przy ul. Chopina w Gorlicach. Chodnik połączył przystanek autobusowy przy ulicy Chopina z ciągiem pieszym ulicy Wincentego Pola.

Ulica Dukielska boczna po remoncie

Ulica Dukielska boczna po remoncie Piątek, 9 czerwca 2017 Zakończył się II etap prac związanych z przebudową ulicy Dukielskiej bocznej. Zadanie zostało zgłoszone i wybrane w głosowaniu przez mieszkańców Osiedla nr 7 „Sokół” w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Gorlice na rok 2017.

Przerwa w dostawie wody!

Przerwa w dostawie wody! Czwartek, 1 czerwca 2017 Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Gorlicach informuje, że w związku z realizowanymi dalszymi pracami związanymi z modernizacją wodociągu w ramach przebudowy ulicy Węgierskiej, w piątek 2 czerwca nastąpi przerwa w dostawie wody od godz. 8.00 do 17.00 dla odbiorców zamieszkałych przy ul. Węgierskiej (na odcinku od ulicy Kościuszki do wysokości skrzyżowania z ulicą Armii Krajowej) oraz przy ulicach Władysława Reymonta, Krzewickiego i Władysława Łokietka.

Powstaje chodnik przy ulicy Chopina

Powstaje chodnik przy ulicy Chopina Środa, 31 maja 2017 Trwają prace przy budowie nowego, blisko 50-metrowego chodnika przy ul. Chopina w Gorlicach. Chodnik połączy przystanek autobusowy przy ulicy Chopina z ciągiem pieszym ulicy Wincentego Pola.

Przerwa w dostawie wody!

Przerwa w dostawie wody! Poniedziałek, 22 maja 2017 Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Gorlicach informuje, że w związku z realizowanymi pracami przy przełączeniu odcinka nowego wodociągu w ramach przebudowy ulicy Węgierskiej, w środę (24 maja) nastąpi przerwa w dostawie wody od godz. 8.00 do 18.00 dla odbiorców zamieszkałych przy ul. Węgierskiej i Ariańskiej.

Obwieszczenie Burmistrza Miasta Gorlice

Obwieszczenie Burmistrza Miasta Gorlice Piątek, 19 maja 2017 Obwieszczenie Burmistrza Miasta Gorlice z dnia 19 maja 2017 roku o rozpoczęciu konsultacji społecznych projektów planowanych w ramach rewitalizacji w Mieście Gorlice.