Powstaje nowy parking na osiedlu Pod Lodownią

Powstaje nowy parking na osiedlu Pod Lodownią Piątek, 14 września 2018 Rozpoczęły się prace związane z utwardzeniem placu postojowego na os. Pod Lodownią.

Ogłoszenie o zamiarze rozpoczęcia budowy

Ogłoszenie o zamiarze rozpoczęcia budowy Poniedziałek, 10 września 2018 Ogłoszenie o zamiarze rozpoczęcia budowy drogi i możliwości zgłaszania zainteresowania udostępnieniem kanału technologicznego.

Ruszyła budowa gorlickiego pumptracku!

Ruszyła budowa gorlickiego pumptracku! Piątek, 7 września 2018 W ostatniej edycji Budżetu Obywatelskiego w naszym mieście, zwyciężył projekt budowy toru rowerowo-rolkowo-deskorolkowego typu Pumptrack. Zgodnie z umową gorlicki tor ma zostać wykonany do końca września tego roku.

Prace przy ul. Łukasiewicza

Prace przy ul. Łukasiewicza Czwartek, 23 sierpnia 2018 Rozpoczęły się prace związane z zagospodarowaniem terenu przy ulicy Łukasiewicza. W ramach prac przewidziano wykonanie utwardzenia terenu oraz remont nawierzchni drogi.

Koniec prac na ul. Norwida

Koniec prac na ul. Norwida Czwartek, 16 sierpnia 2018 Dobiegła końca przebudowa ulicy Norwida w Gorlicach - ulica i chodnik zyskały nową nawierzchnię z kostki betonowej oraz nowe oświetlenie.

Powstaje nowe boisko przy MZS nr 6

Powstaje nowe boisko przy MZS nr 6 Środa, 8 sierpnia 2018 Równolegle do remontu parkingu przy MZS nr 6 trwają roboty budowlane związane z przebudową boiska szkolnego. Po wakacjach na uczniów czekać będzie nowe, duże boisko o bezpiecznej nawierzchni.

Powstała droga dojazdowa do cmentarza żydowskiego

Powstała droga dojazdowa do cmentarza żydowskiego Środa, 8 sierpnia 2018 Trwają ostatnie prace związane z położeniem nowej nawierzchni na drodze wiodącej do gorlickiego kirkutu. Remont ulicy Janusza Korczaka bocznej ułatwi dostęp do cmentarza, oraz poprawi komfort okolicznych mieszkańców, którzy uzyskają łatwiejszy i bardziej komfortowy dojazd do swoich domów.

Nowy parking przy ul. Hallera

Nowy parking przy ul. Hallera Wtorek, 7 sierpnia 2018 Rozpoczęły się prace związane z budową parkingu przy Miejskim Zespole Szkół nr 6. Nowy miejsca postojowe przyczynią się do poprawienia wygody i bezpieczeństwa przy budynku szkoły i przedszkola.

Utrudnienia na skrzyżowaniu na Zawodziu

Utrudnienia na skrzyżowaniu na Zawodziu Piątek, 3 sierpnia 2018 Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad informuje, że 6 sierpnia 2018 roku rozpocznie się remont nawierzchni jezdni w ciągu drogi krajowej nr 28 na ulicy Kościuszki, od wyjazdu z zatoki komunikacji autobusowej do skrzyżowania z drogami wojewódzkimi w kierunku Tarnowa i Dukli.

Chodnik przy ul. Pułaskiego po remoncie

Chodnik przy ul. Pułaskiego po remoncie Piątek, 3 sierpnia 2018 Dobiegł końca remont blisko 200-metrowego odcinka chodnika przy ulicy gen. Kazimierza Pułaskiego w Gorlicach. Inwestycja ta była kontynuacją prac rozpoczętych w 2017 roku.