Uwaga! Park zamknięty!

Uwaga! Park zamknięty! Piątek, 16 marca 2018 Informujemy, że w związku z rozpoczęciem kolejnego etapu inwestycji pn. Restauracja Parku Miejskiego im. Wojciecha Biechońskiego w Gorlicach, teren parku wyłączony zostanie z ruchu od środy 21.03.2018 r. Prace modernizacyjne potrwają do końca maja.

Kolejna wielka inwestycja w Gorlicach!

Kolejna wielka inwestycja w Gorlicach! Piątek, 16 marca 2018 Kolejne miliony środków zewnętrznych! Kolejne kroki do poprawy estetyki miasta! 70% oszczędności! To wynik obranych priorytetów i konsekwentnie realizowanych planów. Mowa tu o inwestycji pn. „Przebudowa odcinka magistrali ciepłowniczej w Gorlicach”, która ruszy już we wrześniu tego roku!

Zrobimy nowoczesne boisko przy „Szóstce”!

Zrobimy nowoczesne boisko przy „Szóstce”! Wtorek, 27 lutego 2018 Nowoczesne, bezpieczne, funkcjonalne i piękne - to określenia jakimi z powodzeniem będzie można nazwać boisko przy Miejskim Zespole Szkół nr 6 w Gorlicach. A to za sprawą efektywnego poszukiwania pieniędzy zewnętrznych, służących poprawie komfortu i poziomu życia w mieście. Kolejne pieniądze trafią do Gorlic na remont i modernizację boiska służącego dzieciom i społeczności z Osiedla Korczak.

Czy do Gorlic zawita OSA?

Czy do Gorlic zawita OSA? Czwartek, 22 lutego 2018 To pytanie jest aktualne od kilki dni, a dokładnie od 15 lutego 2018 r., kiedy to Ministerstwo Sportu i Turystyki (Departament Infrastruktury Sportowej) zamknęło nabór do „Programu rozwoju małej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej o charakterze wielopokoleniowym – Otwarte Strefy Aktywności (OSA) 2018”, do którego swój wniosek złożyło także Miasto Gorlice.

Odnowiono otoczenie kapliczki przy ul. Krętej

Odnowiono otoczenie kapliczki przy ul. Krętej Środa, 10 stycznia 2018 Jeszcze przed końcem minionego roku zakończyły się prace konserwatorsko-remontowe w otoczeniu najstarszej gorlickiej kapliczki przy ulicy Krętej.

Będzie bezpieczniej na Dukielskiej!

Będzie bezpieczniej na Dukielskiej! Piątek, 5 stycznia 2018 Realizacja pewnych inwestycji, ze względu na wymogi formalne jest nierzadko bardzo czasochłonna. Mieszkańcy Osiedla „Sokół” od lat czekali na wprowadzenie zmian, o które zabiegali, a których wykonanie niestety, przedłużało się ze względu na formalności i biurokrację. Niezmiernie cieszę się jednak, że po wielu staraniach uda się nam zrealizować to przedsięwzięcie, a mieszkańcy ulicy Dukielskiej będą mogli czuć się bezpiecznie. – mówi Burmistrz Rafał Kukla.

Ogłoszenie o zamiarze rozpoczęcia budowy

Ogłoszenie o zamiarze rozpoczęcia budowy Środa, 3 stycznia 2018 Ogłoszenie o zamiarze rozpoczęcia budowy drogi i możliwości zgłaszania zainteresowania udostępnieniem kanału technologicznego.

Łokietka boczna wyremontowana!

Łokietka boczna wyremontowana! Środa, 27 grudnia 2017 Nie da się zaprzeczyć, że rok 2017 był obfity w różnego rodzaju drogowe inwestycje. Miło nam poinformować, że na trzy dni przed końcem roku, zakończył się remont kolejnej ulicy!

Zagórzańska i Graniczna z nową nawierzchnią!

Zagórzańska i Graniczna z nową nawierzchnią! Środa, 27 grudnia 2017 Zakończyła się przebudowa ulicy Zagórzańskiej na odcinku od ulicy Sikorskiego wraz ze skrzyżowaniem z ulicą Graniczną w Gorlicach. W tym samym czasie końca dobiegły również prace związane z remontem samej ulicy Granicznej, aż do skrzyżowania z ul. Wspólną.

Ulica Hallera po przebudowie

Ulica Hallera po przebudowie Piątek, 22 grudnia 2017 Mamy dobrą wiadomość dla mieszkańców Osiedla Korczak. Tuż przed świętami zakończyła się przebudowa ulicy Hallera, na wysokości Miejskiego Zespołu Szkół Nr 6 w Gorlicach.