Nowy chodnik na ul. Tuwima

Nowy chodnik na ul. Tuwima Piątek, 15 marca 2019 W ostatnim czasie zakończyły się prace remontowe związane z wymianą starej nawierzchni chodnika w ciągu ul. Tuwima.

Trwa pozimowe sprzątanie miasta

Trwa pozimowe sprzątanie miasta Czwartek, 7 marca 2019 Końcem lutego ruszyło wiosenne sprzątanie ulic naszego miasta. Na ulice, skwery i parki wyszli pracownicy Miejskiego Zakładu Usług Komunalnych, odpowiedzialni za pozimowe oczyszczanie miasta. Porządki rozpoczęły się od centrum Gorlic, sukcesywnie będą sprzątane kolejne miejskie drogi.

Ogłoszenie o zamiarze rozpoczęcia budowy

Ogłoszenie o zamiarze rozpoczęcia budowy Środa, 30 stycznia 2019 Ogłoszenie o zamiarze rozpoczęcia budowy drogi i możliwości zgłaszania zainteresowania udostępnieniem kanału technologicznego dla zadań:

Ogłoszenie o zamiarze rozpoczęcia budowy

Ogłoszenie o zamiarze rozpoczęcia budowy Wtorek, 8 stycznia 2019 Ogłoszenie o zamiarze rozpoczęcia budowy drogi i możliwości zgłaszania zainteresowania udostępnieniem kanału technologicznego.

Ul. Kombatantów z nową nawierzchnią!

Ul. Kombatantów z nową nawierzchnią! Wtorek, 18 grudnia 2018 Tylko drobne prace dzielą nas od zakończenia kolejnej inwestycji - tym razem na ul. Kombatantów. Ulica od wielu lat była w złym stanie i wymagała pilnego remontu. Blisko półkilometrowy odcinek ulicy zyskał nową nawierzchnię, przez co poprawi się komfort i bezpieczeństwo jazdy.

Prace na Klimkowicza

Prace na Klimkowicza Wtorek, 18 grudnia 2018 Trwa przebudowa 60-metrowego odcinka ulicy Klimkowicza w Gorlicach, który już niedługo zyska nową nawierzchnię asfaltową.

6 gorlickich ulic z nowym oświetleniem!

6 gorlickich ulic z nowym oświetleniem! Wtorek, 11 grudnia 2018 Nowe ledowe oświetlenie, zyskało 6 gorlickich ulic – dwie ulice boczne od Kościuszki, ul. Graniczna boczna, łącznik ulicy Blich z kładką na rzece Ropie, łącznik ulicy Skrzyńskich z Jagodową oraz Kwiatowa boczna.

Sokolska boczna już po remoncie!

Sokolska boczna już po remoncie! Piątek, 7 grudnia 2018 Zakończył się remont ulicy Sokolskiej bocznej - to kolejna niewielka ulica, która została wyremontowana w ostatnich latach. Zrealizowane zadanie z pewnością poprawi komfort dojazdu do okolicznych posesji.

Miasteczko ruchu drogowego także w Gorlicach

Miasteczko ruchu drogowego także w Gorlicach Piątek, 7 grudnia 2018 Z przyjemnością informujemy, że Miasto Gorlice otrzymało dofinansowanie w kwocie 200 tys. zł na budowę Miasteczka Ruchu Drogowego (rowerowego). Wczoraj (6.12) na II Sesji Rady Miasta Gorlice, zadanie to wprowadzone zostało do planu budżetowego na przyszły rok.

Ruszyły prace na ul. Hallera

Ruszyły prace na ul. Hallera Piątek, 30 listopada 2018 Ruszyły prace modernizacyjne na ul. Hallera, która już niebawem zyska nową nawierzchnię!