Przerwa w dostawie wody!

Przerwa w dostawie wody! Poniedziałek, 22 maja 2017 Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Gorlicach informuje, że w związku z realizowanymi pracami przy przełączeniu odcinka nowego wodociągu w ramach przebudowy ulicy Węgierskiej, w środę (24 maja) nastąpi przerwa w dostawie wody od godz. 8.00 do 18.00 dla odbiorców zamieszkałych przy ul. Węgierskiej i Ariańskiej.

Obwieszczenie Burmistrza Miasta Gorlice

Obwieszczenie Burmistrza Miasta Gorlice Piątek, 19 maja 2017 Obwieszczenie Burmistrza Miasta Gorlice z dnia 19 maja 2017 roku o rozpoczęciu konsultacji społecznych projektów planowanych w ramach rewitalizacji w Mieście Gorlice.

Zarządzenie Burmistrza Miasta Gorlice w sprawie rozpoczęcia konsultacji społecznych

Zarządzenie Burmistrza Miasta Gorlice w sprawie rozpoczęcia konsultacji społecznych Piątek, 19 maja 2017 Zarządzenie Burmistrza Miasta Gorlice Nr 115/2017 z dnia 18.05.2017 roku w sprawie rozpoczęcia konsultacji społecznych wpływu planowanych do realizacji projektów pn.: „Obszar „Starówka” - lokalne centrum naukowo-kulturalno-sportowo-rekreacyjne wraz z przebudową dróg lokalnych i infrastruktury technicznej Gorlic” oraz „Rewitalizacja budynku Gorlickiego Centrum Kultury”, na likwidację lub niwelację problemów społecznych występujących na obszarze objętym programem rewitalizacji.

Nie będzie przerwy w dostawie wody na ulicy Węgierskiej!

Nie będzie przerwy w dostawie wody na ulicy Węgierskiej! Czwartek, 18 maja 2017 Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Gorlicach informuje, że w związku z trudnościami technicznymi związanymi z przełączeniem nowego wodociągu na ulicy Węgierskiej, w najbliższy piątek 19 maja nie będzie przerwy w dostawie wody.

Trwa remont chodnika przy ul. Tuwima

Trwa remont chodnika przy ul. Tuwima Wtorek, 16 maja 2017 Rozpoczęły się prace związane z remontem chodnika przy ul. Tuwima na Osiedlu „Młodych”. Zmodernizowanych zostanie ponad 100 metrów chodnika - popękane i zniszczone płyty betonowe zastąpi estetyczna kostka betonowa.

Przerwa w dostawie wody!

Przerwa w dostawie wody! Piątek, 12 maja 2017 Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Gorlicach informuje, że w związku z realizowanymi pracami przy przełączeniu odcinka nowego wodociągu w ramach przebudowy ulicy Węgierskiej, w piątek (19 maja) nastąpi przerwa w dostawie wody od godz. 8.00 do 18.00 dla odbiorców zamieszkałych przy ul. Węgierskiej i Ariańskiej (na odcinku od ulicy Kościuszki do wysokości skrzyżowania z ulicą Krzewickiego i Łokietka).

„Usuwanie wyrobów zawierających azbest”

„Usuwanie wyrobów zawierających azbest” Wtorek, 9 maja 2017 W dniu 04.05.2017 r. Miasto Gorlice złożyło wniosek aplikacyjny pn.: „Usuwanie wyrobów zawierających azbest”.

Prace na ul. Słowackiej

Prace na ul. Słowackiej Wtorek, 9 maja 2017 Trwają prace na ul. Słowackiej związane z budową i remontem nawierzchni. Obecne roboty są kontynuacją zadania z 2016 roku, o którym pisaliśmy TUTAJ.

Kontynuacja prac na ul. Dukielskiej bocznej

Kontynuacja prac na ul. Dukielskiej bocznej Wtorek, 9 maja 2017 Rozpoczął się II etap prac związanych z przebudową ulicy Dukielskiej bocznej. Zadanie zostało zgłoszone i wybrane w głosowaniu przez mieszkańców Osiedla nr 7 „Sokół” w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Gorlice na rok 2017.

Bezpieczniej na ulicy Gałczyńskiego

Bezpieczniej na ulicy Gałczyńskiego Poniedziałek, 8 maja 2017 W zeszłym roku zmodernizowana została nawierzchnia ulicy Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Gorlicach, a teraz wykonano jej oświetlenie. Zamontowano 9 latarni, dzięki czemu oświetlony został odcinek ulicy o długości ponad 300 metrów.