Ogłoszenie o zamiarze rozpoczęcia budowy

Ogłoszenie o zamiarze rozpoczęcia budowy Wtorek, 8 stycznia 2019 Ogłoszenie o zamiarze rozpoczęcia budowy drogi i możliwości zgłaszania zainteresowania udostępnieniem kanału technologicznego.

Ul. Kombatantów z nową nawierzchnią!

Ul. Kombatantów z nową nawierzchnią! Wtorek, 18 grudnia 2018 Tylko drobne prace dzielą nas od zakończenia kolejnej inwestycji - tym razem na ul. Kombatantów. Ulica od wielu lat była w złym stanie i wymagała pilnego remontu. Blisko półkilometrowy odcinek ulicy zyskał nową nawierzchnię, przez co poprawi się komfort i bezpieczeństwo jazdy.

Prace na Klimkowicza

Prace na Klimkowicza Wtorek, 18 grudnia 2018 Trwa przebudowa 60-metrowego odcinka ulicy Klimkowicza w Gorlicach, który już niedługo zyska nową nawierzchnię asfaltową.

6 gorlickich ulic z nowym oświetleniem!

6 gorlickich ulic z nowym oświetleniem! Wtorek, 11 grudnia 2018 Nowe ledowe oświetlenie, zyskało 6 gorlickich ulic – dwie ulice boczne od Kościuszki, ul. Graniczna boczna, łącznik ulicy Blich z kładką na rzece Ropie, łącznik ulicy Skrzyńskich z Jagodową oraz Kwiatowa boczna.

Sokolska boczna już po remoncie!

Sokolska boczna już po remoncie! Piątek, 7 grudnia 2018 Zakończył się remont ulicy Sokolskiej bocznej - to kolejna niewielka ulica, która została wyremontowana w ostatnich latach. Zrealizowane zadanie z pewnością poprawi komfort dojazdu do okolicznych posesji.

Miasteczko ruchu drogowego także w Gorlicach

Miasteczko ruchu drogowego także w Gorlicach Piątek, 7 grudnia 2018 Z przyjemnością informujemy, że Miasto Gorlice otrzymało dofinansowanie w kwocie 200 tys. zł na budowę Miasteczka Ruchu Drogowego (rowerowego). Wczoraj (6.12) na II Sesji Rady Miasta Gorlice, zadanie to wprowadzone zostało do planu budżetowego na przyszły rok.

Ruszyły prace na ul. Hallera

Ruszyły prace na ul. Hallera Piątek, 30 listopada 2018 Ruszyły prace modernizacyjne na ul. Hallera, która już niebawem zyska nową nawierzchnię!

Poprawa bezpieczeństwa na ul. Dukielskiej

Poprawa bezpieczeństwa na ul. Dukielskiej Piątek, 30 listopada 2018 Trwają prace związane z poprawą bezpieczeństwa w rejonie ul. Dukielskiej realizowane w ramach programu likwidacji miejsc niebezpiecznych.

Trwają prace na ul. Batorego

Trwają prace na ul. Batorego Poniedziałek, 26 listopada 2018 Rozpoczęły się prace remontowe na ulicy Batorego. Już wkrótce ulica zyska nową nawierzchnię!

Ruszyły prace na ul. Kopernika

Ruszyły prace na ul. Kopernika Piątek, 23 listopada 2018 Rozpoczęły się prace związane z modernizacją ul. Kopernika.