Ogłoszenie

Ogłoszenie Poniedziałek, 15 lipca 2019 Ogłoszenie o zamiarze rozpoczęcia budowy drogi i możliwości zgłaszania zainteresowania udostępnieniem kanału technologicznego.

Cd. prac na Łukasiewicza

Cd. prac na Łukasiewicza Piątek, 12 lipca 2019 Rozpoczął się kolejny etap prac na podwórku przy ul. Łukasiewicza.

Ulica Kromera zamknięta od czwartku

Ulica Kromera zamknięta od czwartku Wtorek, 9 lipca 2019 Rozpoczynają się prace obejmujące przebudowę ulicy Kromera - od 11 lipca (czwartek) zostanie ona zamknięta dla ruchu kołowego.

Parking z budżetu obywatelskiego

Parking z budżetu obywatelskiego Piątek, 5 lipca 2019 Na osiedlu Pod Lodownią powstał kolejny nowy plac postojowy. Zadanie zostało zgłoszone i wybrane przez mieszkańców osiedla w ramach budżetu obywatelskiego miasta na 2019 r.

Powstaje chodnik z budżetu obywatelskiego

Powstaje chodnik z budżetu obywatelskiego Wtorek, 2 lipca 2019 Rozpoczęły się prace związane z realizacją kolejnego zadania, wybranego przez mieszkańców w ramach budżetu obywatelskiego. Inwestycja zakłada przebudowę ciągu pieszego w obrębie bloków przy ul. Konopnickiej 13 i 15 oraz Tuwima 2.

Powstają kolejne trasy pieszo-rowerowe

Powstają kolejne trasy pieszo-rowerowe Piątek, 7 czerwca 2019 W Gorlicach powstają kolejne trasy pieszo-rowerowe, które już niebawem będą służyć gorliczanom i turystom odwiedzającym nasze miasto! Na ich realizację Miasto Gorlice otrzymało prawie milion złotych dofinansowania ze środków Marszałka Województwa Małopolskiego.

Powstaje parking z budżetu obywatelskiego

Powstaje parking z budżetu obywatelskiego Czwartek, 6 czerwca 2019 Rozpoczęły się prace związane z realizacją kolejnego zadania zgłoszonego w budżecie obywatelskim Miasta Gorlice na 2019 rok - na osiedlu Pod Lodownią powstaje nowy plac postojowy.

Wyremontowany chodnik na ul. Pułaskiego

Wyremontowany chodnik na ul. Pułaskiego Poniedziałek, 3 czerwca 2019 Niedawno zakończyły się prace remontowe związane z wymianą nawierzchni chodnika przy ul. Pułaskiego.

Nowe oświetlenie ulicy Reja

Nowe oświetlenie ulicy Reja Czwartek, 16 maja 2019 Ulica Reja zyskała nowe ledowe oświetlenie.

Zmiana organizacji ruchu na ul. Kromera

Zmiana organizacji ruchu na ul. Kromera Środa, 15 maja 2019 Informujemy, że od jutra 16.05. (czwartek) planowana jest zmiana organizacji ruchu związana z realizacją zadania „Przebudowa ul. Niepodległości i ul. Kromera w Gorlicach”.