Kolejny plac zabaw z budżetu obywatelskiego

Kolejny plac zabaw z budżetu obywatelskiego Wtorek, 8 sierpnia 2017 Najmłodsi mieszkańcy Osiedla „Korczak” w Gorlicach mogą cieszyć się już z nowego placu zabaw. Dzieci mają do dyspozycji urządzenie wielofunkcyjne ze strefą bezpieczeństwa, huśtawki, piramidę wspinaczkową i bujaki.

Nowymi schodami na Osiedle Hallera

Nowymi schodami na Osiedle Hallera Poniedziałek, 7 sierpnia 2017 Po wybudowaniu w 2015 roku podjazdu dla osób niepełnosprawnych remontu doczekały się stare i zniszczone schody prowadzące na osiedle przy ulicy Hallera w Gorlicach. Ze schodów wiodących pod „Pomnik Bohaterów Ziemi Gorlickiej” korzysta zdecydowana większość mieszkańców osiedla, która chce dostać się jak najkrótszą drogą do centrum miasta.

Umowa podpisana, czas na termomodernizację!

Umowa podpisana, czas na termomodernizację! Czwartek, 3 sierpnia 2017 Dzisiaj (3 sierpnia) w Nowym Sączu podpisana została umowa między Związkiem Gmin Ziemi Gorlickiej a Urzędem Marszałkowskim Województwa Małopolskiego na dofinansowanie kompleksowej termomodernizacji 39 obiektów użyteczności publicznej na terenie powiatu gorlickiego, w tym 9 obiektów położonych w Gorlicach.

Kanalizacja deszczowa ulicy Łokietka

Kanalizacja deszczowa ulicy Łokietka Czwartek, 3 sierpnia 2017 Zakończyła się budowa kolektora kanalizacji deszczowej z wylotem do cieku bez nazwy przy ulicy Łokietka w Gorlicach.

Dofinansowanie z PFRON dla gorlickiej "trójki”

Dofinansowanie z PFRON dla gorlickiej Czwartek, 27 lipca 2017 Dobra wiadomość dla Miejskiego Zespołu Szkół Nr 3 w Gorlicach dotarła z Małopolskiego Oddziału Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w Krakowie. Wniosek aplikacyjny, który Miasto Gorlice złożyło w lutym br. do „Programu wyrównywania różnic między regionami III” – edycja 2017 w obszarze B – uzyskał pozytywną ocenę i na jego realizację przyznana została kwota 65 898,02 zł.

Zmiana organizacji ruchu na ul. Ogrodowej

Zmiana organizacji ruchu na ul. Ogrodowej Czwartek, 20 lipca 2017 W piątek 21 lipca, w związku z przebudową ulicy Krasińskiego, wprowadzona zostanie czasowa zmiana organizacji ruchu na ulicy Ogrodowej, gdzie obecnie obowiązuje ruch jednostronny.

Remont placu manewrowego przy ul. Kościuszki

Remont placu manewrowego przy ul. Kościuszki Środa, 19 lipca 2017 Wczoraj (18 lipca) ruszył remont placu manewrowego w okolicy garaży przy ul. Kościuszki w Gorlicach.

Dobre wieści z Ministerstwa Sportu i Turystyki

Dobre wieści z Ministerstwa Sportu i Turystyki Wtorek, 18 lipca 2017 Miło nam poinformować, że Miasto Gorlice pozyskało dofinansowania w kwocie 296 700 zł na zadanie pn. „Poprawa stanu przyszkolnej infrastruktury sportowej w pięciu Miejskich Zespołach Szkół w Gorlicach”.

Informacja w sprawie wniosku "Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej Miasta Gorlice"

Informacja w sprawie wniosku Wtorek, 18 lipca 2017 Informacja w sprawie wniosku pn. "Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej Miasta Gorlice" złożonego do Działania 2.3 Gospodarka wodno-ściekowa w aglomeracjach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.

Kolejny gorlicki projekt w trakcie oceny Urzędu Marszałkowskiego

Kolejny gorlicki projekt w trakcie oceny Urzędu Marszałkowskiego Wtorek, 18 lipca 2017 Wniosek Urzędu Miejskiego pn. „Rozbudowa i modernizacja tras pieszo-rowerowych wraz z infrastrukturą towarzyszącą na terenie miasta Gorlice jako element podnoszący atrakcyjność turystyczną Subregionu sądeckiego” uzyskały pozytywną ocenę formalną.