Ulica Orzeszkowej od 16 września zamknięta dla ruchu

Ulica Orzeszkowej od 16 września zamknięta dla ruchu Środa, 11 września 2019 Rozpoczynają się prace obejmujące przebudowę ulicy Orzeszkowej. Jak informuje wykonawca inwestycji - Przedsiębiorstwo Drogowo Mostowe „Godrom” Sp. z o. o. w Gorlicach, od 16 września (poniedziałek) zostanie ona zamknięta dla ruchu kołowego.

Kolejne ścieżki pieszo - rowerowe w mieście

Kolejne ścieżki pieszo - rowerowe w mieście Czwartek, 29 sierpnia 2019 Zakończyła się budowa i wyznaczanie ścieżek pieszo - rowerowych w ciągu ulic Bieckiej, Solidarności, Michalusa i Chopina. Jest to pierwsza część prac, na które Miasto Gorlice pozyskało prawie milion złotych dofinansowania ze środków Marszałka Województwa Małopolskiego.

Ogłoszenie

Ogłoszenie Piątek, 23 sierpnia 2019 Ogłoszenie o zamiarze rozpoczęcia budowy drogi i możliwości zgłaszania zainteresowania udostępnieniem kanału technologicznego.

Powstaje kolejny chodnik z budżetu obywatelskiego

Powstaje kolejny chodnik z budżetu obywatelskiego Czwartek, 22 sierpnia 2019 Trwa remont chodnika przed budynkiem przy ul. Hallera 20. Miejsce zniszczonych płyt betonowych zajmie nowa kostka betonowa. To kolejna w tym roku inwestycja realizowana w ramach budżetu obywatelskiego Gorlic na 2019 rok.

100 m chodnika przy ul. Mieszka I

100 m chodnika przy ul. Mieszka I Czwartek, 22 sierpnia 2019 Dobiegł końca remont ponad 100-metrowego odcinka chodnika przy ulicy Mieszka I w Gorlicach. Starą i popękaną nawierzchnię z płyt betonowych zastąpiła estetyczna i trwała kostka betonowa.

Powstaje chodnik na Jagodowej

Powstaje chodnik na Jagodowej Czwartek, 22 sierpnia 2019 Wzdłuż ul. Jagodowej w Gorlicach powstaje 160-metrowy odcinek nowego chodnika. Zadanie zostało wybrane do realizacji przez mieszkańców osiedla Skrzyńskich w ramach budżetu obywatelskiego na 2019 rok.

Ulice Kromera, Jagiełły i Niepodległości znów przejezdne!

Ulice Kromera, Jagiełły i Niepodległości  znów przejezdne! Sobota, 17 sierpnia 2019 Zakończyły się prace związane z przebudową ulic Kromera i Niepodległości. Jak informuje wykonawca inwestycji, od dziś (tj. 17.08.2019) od godzin popołudniowych, na nowo wyremontowanych ulicach przywrócony został ruch kołowy oraz pieszy, zgodnie z docelową organizacją. Kolejnym krokiem będzie odbiór całości zadania.

Ruszamy z pomocą najmłodszym pacjentom gorlickiego szpitala!

Ruszamy z pomocą najmłodszym pacjentom gorlickiego szpitala! Piątek, 16 sierpnia 2019 Fundacja Beskidzka Zima przy wsparciu Gazety Gorlickiej oraz Miasta Gorlice, rozpoczęła zbiórkę pieniędzy na poprawę warunków korzystania z sal na Oddziale Dziecięcym Szpitala Specjalistycznego im. Henryka Klimontowicza w Gorlicach, a konkretnie na zakup i montaż klimatyzacji.

Nowy łącznik na ul. Słonecznej

Nowy łącznik na ul. Słonecznej Wtorek, 13 sierpnia 2019 W ostatniej edycji budżetu obywatelskiego, mieszkańcy Osiedla Magdalena zadecydowali o powstaniu nowego łącznika między blokami 3 i 5 na ul. Słonecznej. W ostatnim czasie zakończyły się prace związane z jego budową.

Ulica Stróżowska zamknięta dla ruchu od 19 sierpnia

Ulica Stróżowska zamknięta dla ruchu od 19 sierpnia Wtorek, 13 sierpnia 2019 Rusza przebudowa ul. Stróżowskiej - wykonawca zadania, firma Strabag Infrastruktura Południe Sp. z o. o. grupa Tarnów informuje, że w związku z rozpoczynającymi się pracami, 19 sierpnia o godz. 7:00 zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu.