Tak zmieniła się ulica Wróblewskiego

Tak zmieniła się ulica Wróblewskiego Poniedziałek, 16 lipca 2018 Prowadząca do gorlickiego Rynku ul. Wróblewskiego została zmodernizowana! Dzisiaj (16.07) odbył się oficjalny odbiór inwestycji.

Nowa siłownia terenowa na osiedlu Korczak!

Nowa siłownia terenowa na osiedlu Korczak! Piątek, 29 czerwca 2018 Działa już nowa siłowania terenowa na osiedlu Korczak, zrealizowana w ramach Budżetu Obywatelskiego 2018 – zapraszamy do korzystania z urządzeń na świeżym powietrzu. Sport to zdrowie!

C.d. remontu chodnika na Pułaskiego

C.d. remontu chodnika na Pułaskiego Piątek, 22 czerwca 2018 Trwa remont blisko 200-metrowego odcinka chodnika przy ulicy gen. Kazimierza Pułaskiego w Gorlicach. Inwestycja ta jest kontynuacją prac rozpoczętych w 2017 roku. Wtedy to wyremontowany został niewielki fragment chodnika w ramach czwartej edycji Budżetu Obywatelskiego Miasta Gorlice.

Jest już nowy plac zabaw przy ul. Letniej

Jest już nowy plac zabaw przy ul. Letniej Poniedziałek, 18 czerwca 2018 W piątek (15.06.) odbyło się uroczyste otwarcie placu zabaw przy ul. Letniej. Tym samym wyczekiwana inwestycja dobiegła końca, a dzieci z os. Łysogórskiego mogą się cieszyć nowym miejsce do zabaw!

Ulica Stróżowska boczna po remoncie

Ulica Stróżowska boczna po remoncie Piątek, 15 czerwca 2018 Zakończył się remont blisko 100-metrowego odcinka zniszczonej drogi bocznej od ulicy Stróżowskiej. To kolejna, zmodernizowana w ostatnim czasie boczna uliczka naszego miasta, które zyskała nową nawierzchnię.

Remont Stróżowskiej na razie bez dofinansowania

Remont Stróżowskiej na razie bez dofinansowania Środa, 13 czerwca 2018 Wczoraj (12 czerwca br.), na stronie internetowej Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie ukazała się lista zadań ostatecznie zakwalifikowanych do dofinansowania w ramach Rządowego Programu na rzecz Rozwoju oraz Konkurencyjności Regionów poprzez Wsparcie Lokalnej Infrastruktury Drogowej oraz lista rezerwowa. Niestety, na żadnej z tych list nie znalazł się projekt przebudowy ulicy Stróżowskiej.

Drobne utrudnienia w ruchu

Drobne utrudnienia w ruchu Piątek, 8 czerwca 2018 W związku z prowadzonymi pracami związanymi z przebudową ul. Wróblewskiego od dnia 11 czerwca zostaje wdrożona czasowa zmiana organizacji ruchu w rejonie ul. Legionów i Słowackiego.

Osa nie zawita do Gorlic

Osa nie zawita do Gorlic Środa, 6 czerwca 2018 Niedawno informowaliśmy, że Miasto Gorlice złożyło wniosek do „Programu rozwoju małej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej o charakterze wielopokoleniowym – Otwarte Strefy Aktywności (OSA) 2018”.

Umowa na modernizację Małastowa przekazana!

Umowa na modernizację Małastowa przekazana! Piątek, 27 kwietnia 2018 Miłośnicy białego szaleństwa z Ziemi Gorlickiej już w przyszłym roku zyskają kolejne miejsce, w którym będą mogli rozwijać swoje narciarskie i snowboardowe pasje. W Małastowie powstanie bowiem nowoczesny kompleks rekreacyjny, który ma szansę stać się poważną konkurencją dla innych tego typu miejsc w województwie małopolskim. Wspólny projekt miasta Gorlice i gminy Sękowa na modernizację stoku narciarskiego w Małastowie uzyskał dofinansowanie w kwocie ponad 1,8 mln zł!

Wkrótce rozpocznie się przebudowa ul. Wróblewskiego – będą utrudnienia w ruchu!

Wkrótce rozpocznie się przebudowa ul. Wróblewskiego – będą utrudnienia w ruchu! Środa, 25 kwietnia 2018 7 maja rozpocznie się przebudowa ulicy Wróblewskiego! Na czas robót wprowadzona zostanie zmiana organizacji ruchu.