II przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości przy ul. Stróżowskiej

II przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości przy ul. Stróżowskiej Wtorek, 5 marca 2019 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza II przetarg ustny nieograniczony, na sprzedaż zabudowanej nieruchomości gruntowej stanowiącej własność Miasta Gorlice, położonej przy ul. Stróżowskiej w Gorlicach.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Wykaz nieruchomości do dzierżawy Wtorek, 5 marca 2019 Wykaz nieruchomości Miasta Gorlice przeznaczonych do oddania w dzierżawę.

Wykaz nieruchomości do oddania w wieczyste użytkowanie

Wykaz nieruchomości do oddania w wieczyste użytkowanie Czwartek, 28 lutego 2019 Wykaz nieruchomości Miasta Gorlice przeznaczonych do oddania w wieczyste użytkowanie.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Wykaz nieruchomości do dzierżawy Wtorek, 5 lutego 2019 Wykaz nieruchomości Miasta Gorlice przeznaczonych do oddania w dzierżawę.

II przetarg na nieruchomość przy ul. Kwiatowej

II przetarg na nieruchomość przy ul. Kwiatowej Wtorek, 18 grudnia 2018 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza II przetarg ustny nieograniczony, na sprzedaż zabudowanej nieruchomości gruntowej stanowiącej własność Miasta Gorlice, położonej przy ul. Kwiatowej w Gorlicach.

I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż zabudowanej nieruchomości

I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż zabudowanej nieruchomości Piątek, 30 listopada 2018 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza I przetarg ustny nieograniczony, na sprzedaż zabudowanej nieruchomości gruntowej stanowiącej własność Miasta Gorlice, położonej przy ul. Stróżowskiej w Gorlicach.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Wykaz nieruchomości do dzierżawy Wtorek, 27 listopada 2018 Działając na podstawie art. 35 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (t.j. Dz. U. z 2018 r., poz. 121 ze zm.)- podaje się do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości położonych w Gorlicach, stanowiących własność Miasta Gorlice, przeznaczonych do oddania w dzierżawę.

Przetarg na nieruchomość przy Placu Targowym

Przetarg na nieruchomość przy Placu Targowym Czwartek, 8 listopada 2018 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza I przetarg ustny ograniczony na sprzedaż niezabudowanej nieruchomości gruntowej stanowiącej własność Miasta Gorlice, położonej przy Placu Targowym w Gorlicach.

Wykaz nieruchomości przeznaczonych do zbycia w drodze darowizny

Wykaz nieruchomości przeznaczonych do zbycia w drodze darowizny Czwartek, 8 listopada 2018 Wykaz nieruchomości stanowiącej własność Miasta Gorlice, przeznaczonej do zbycia w drodze darowizny.

Przetarg na sprzedaż nieruchomości w Strefie Aktywności Gospodarczej

Przetarg na sprzedaż nieruchomości w Strefie Aktywności Gospodarczej Poniedziałek, 5 listopada 2018 Przypominamy, że Burmistrz Miasta Gorlice ogłosił I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej położonej w Gorlicach przy ul. Bieckiej wchodzącej w skład Strefy Aktywności Gospodarczej.

Przetarg na nieruchomość przy ul. Klimkowicza

Przetarg na nieruchomość przy ul. Klimkowicza Czwartek, 25 października 2018 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza I przetarg ustny nieograniczony, na sprzedaż niezabudowanej nieruchomości gruntowej stanowiącej własność Miasta Gorlice, położonej przy ul. Klimkowicza w Gorlicach.

Wykaz nieruchomości przeznaczonej do zbycia w drodze zamiany

Wykaz nieruchomości przeznaczonej do zbycia w drodze zamiany Piątek, 5 października 2018 Działając na podstawie art. 35 ust. 1 ustawy z 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (tekst jednolity: Dz.U. z 2018 r. poz. 121 ze zm.) – podaje się do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości stanowiącej własność Miasta Gorlice, przeznaczonej do zbycia w drodze zamiany.

Przetarg na nieruchomość przy ul. Kwiatowej

Przetarg na nieruchomość przy ul. Kwiatowej Czwartek, 4 października 2018 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza I przetarg ustny nieograniczony, na sprzedaż zabudowanej nieruchomości gruntowej stanowiącej własność Miasta Gorlice, położonej przy ul. Kwiatowej w Gorlicach.

Przetarg na sprzedaż nieruchomości w Strefie Aktywności Gospodarczej

Przetarg na sprzedaż nieruchomości w Strefie Aktywności Gospodarczej Piątek, 7 września 2018 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej położonej w Gorlicach przy ul. Bieckiej wchodzącej w skład Strefy Aktywności Gospodarczej.

Wykaz nieruchomości do sprzedaży

Wykaz nieruchomości do sprzedaży Wtorek, 28 sierpnia 2018 Wykaz nieruchomości Miasta Gorlice przeznaczonych do sprzedaży w drodze przetargu ustnego nieograniczonego.

Rokowania na sprzedaż nieruchomości przy ul. Węgierskiej

Rokowania na sprzedaż nieruchomości przy ul. Węgierskiej Piątek, 24 sierpnia 2018 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza rokowania po drugim przetargu ustnym ograniczonym, na sprzedaż niezabudowanej nieruchomości gruntowej stanowiącej własność Miasta Gorlice, położonej przy ul. Węgierskiej w Gorlicach.

Wykaz nieruchomości do oddania w użyczenie

Wykaz nieruchomości do oddania w użyczenie Piątek, 10 sierpnia 2018 Działając na podstawie art. 35 ust. 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (t.j. Dz. U. z 2018 r., poz. 121 ze zm.)- podaje się do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości położonych w Gorlicach, stanowiących własność Miasta Gorlice, przeznaczonych do oddania w użyczenie.

Wykaz nieruchomości do sprzedaży w drodze przetargu

Wykaz nieruchomości do sprzedaży w drodze przetargu Piątek, 10 sierpnia 2018 Nieruchomość gruntowa położona w Gorlicach przy ul. Kwiatowej, przeznaczona do sprzedaży w drodze przetargu ustnego nieograniczonego.

Wykaz nieruchomości do oddania w użyczenie

Wykaz nieruchomości do oddania w użyczenie Piątek, 10 sierpnia 2018 Działając na podstawie art. 35 ust. 1 ustawy z 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (tekst jednolity: Dz.U. z 2018 r. poz. 121 ze zm.)– podaje się do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości przeznaczonej do oddania w użyczenie.

Wykaz nieruchomości do sprzedaży w drodze przetargu

Wykaz nieruchomości do sprzedaży w drodze przetargu Wtorek, 24 lipca 2018 Nieruchomość gruntowa położona w Gorlicach przy ul. Bieckiej, przeznaczona do sprzedaży w drodze przetargu ustnego nieograniczonego.