Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Wykaz nieruchomości do dzierżawy Wtorek, 8 sierpnia 2017 Wykaz nieruchomości Miasta Gorlice przeznaczonych do oddania w dzierżawę.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Wykaz nieruchomości do dzierżawy Piątek, 7 lipca 2017 Wykaz nieruchomości Miasta Gorlice przeznaczonych do oddania w dzierżawę.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Wykaz nieruchomości do dzierżawy Piątek, 9 czerwca 2017 Wykaz nieruchomości Miasta Gorlice przeznaczonych do oddania w dzierżawę.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Wykaz nieruchomości do dzierżawy Piątek, 2 czerwca 2017 Wykaz nieruchomości Miasta Gorlice przeznaczonych do oddania w dzierżawę.

Wykaz nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży w drodze przetargu

Wykaz nieruchomości przeznaczonej do  sprzedaży w drodze przetargu Czwartek, 25 maja 2017 Działając na podstawie art. 35 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami ( tekst jednolity Dz. U z 2016 roku, poz. 2147 ze zm.) – podaje się do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży w drodze przetargu.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Wykaz nieruchomości do dzierżawy Wtorek, 9 maja 2017 Wykaz nieruchomości Miasta Gorlice przeznaczonych do oddania w dzierżawę.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Wykaz nieruchomości do dzierżawy Środa, 19 kwietnia 2017 Wykaz nieruchomości Miasta Gorlice przeznaczonych do oddania w dzierżawę.

Przetarg na nieruchomość przy ul. Kościuszki

Przetarg na nieruchomość przy ul. Kościuszki Wtorek, 18 kwietnia 2017 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Miasta Gorlice, położonej w Gorlicach przy ul. Kościuszki.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Wykaz nieruchomości do dzierżawy Piątek, 31 marca 2017 Wykaz nieruchomości Miasta Gorlice przeznaczonych do oddania w dzierżawę.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Wykaz nieruchomości do dzierżawy Piątek, 24 lutego 2017 Na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miejskim w Gorlicach podany został do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości Miasta Gorlice przeznaczonych do dzierżawy.

Wykaz nieruchomości do sprzedaży

Wykaz nieruchomości do sprzedaży Wtorek, 7 lutego 2017 Na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miejskim w Gorlicach podany został do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości Miasta Gorlice przeznaczonych do sprzedaży.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Wykaz nieruchomości do dzierżawy Wtorek, 31 stycznia 2017 Na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miejskim w Gorlicach podany został do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości Miasta Gorlice przeznaczonych do dzierżawy.

Ogłoszenie o przetargach na sprzedaż nieruchomości w Strefie Aktywności Gospodarczej

Ogłoszenie o przetargach na sprzedaż nieruchomości w Strefie Aktywności Gospodarczej Wtorek, 17 stycznia 2017 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza trzy przetargi pisemne nieograniczone na sprzedaż nieruchomości gruntowych położonych w Gorlicach przy ul. Bieckiej, wchodzące w skład Strefy Aktywności Gospodarczej.

Przetarg na nieruchomość przy ulicy Klimkowicza

Przetarg na nieruchomość przy ulicy Klimkowicza Poniedziałek, 16 stycznia 2017 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza I przetarg ustny ograniczony na sprzedaż niezabudowanej nieruchomości gruntowej stanowiącej własność Miasta Gorlice, oznaczonej nr działki 695/3, położonej przy ul. Klimkowicza w Gorlicach.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy i do oddania w wieczyste użytkowanie

Wykaz nieruchomości do dzierżawy i do oddania w wieczyste użytkowanie Wtorek, 10 stycznia 2017 Na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miejskim w Gorlicach podane zostały do publicznej wiadomości wykazy nieruchomości przeznaczonych do dzierżawy i do oddania w wieczyste użytkowanie.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Wykaz nieruchomości do dzierżawy Piątek, 2 grudnia 2016 Na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miejskim w Gorlicach podany został do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości Miasta Gorlice przeznaczonych do dzierżawy.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Wykaz nieruchomości do dzierżawy Piątek, 25 listopada 2016 Na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miejskim w Gorlicach podany został do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości Miasta Gorlice przeznaczonych do dzierżawy.

Wykaz nieruchomości przeznaczonych do przekazania w formie aportu

Wykaz nieruchomości przeznaczonych do przekazania w formie aportu Wtorek, 15 listopada 2016 Ogłoszenie w sprawie zwiększenia kapitału zakładowego Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. i pokrycia go w formie aportu nieruchomości położonej w Gorlicach przy ul. Łokietka.

Sprzedaż nieruchomości przy ul. Klimkowicza

Sprzedaż nieruchomości przy ul. Klimkowicza Wtorek, 15 listopada 2016 Ogłoszenie w sprawie przeznaczenia do sprzedaży w drodze przetargu ustnego ograniczonego nieruchomości położonej przy ul. Klimkowicza w Gorlicach.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Wykaz nieruchomości do dzierżawy Piątek, 4 listopada 2016 Na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miejskim w Gorlicach podany został do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości Miasta Gorlice przeznaczonych do dzierżawy.