Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Wykaz nieruchomości do dzierżawy Piątek, 29 czerwca 2018 Wykaz nieruchomości Miasta Gorlice przeznaczonych do oddania w dzierżawę.

Wykaz nieruchomości do oddania w użyczenie

Wykaz nieruchomości do oddania w użyczenie Wtorek, 5 czerwca 2018 Działając na podstawie art. 35 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami, podaje się do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości położonych w Gorlicach, stanowiących własność Miasta Gorlice, przeznaczonych do oddania w użyczenie.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Wykaz nieruchomości do dzierżawy Wtorek, 5 czerwca 2018 Działając na podstawie art. 35 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (t.j. Dz. U. z 2018 r., poz. 121 ze zm.) - podaje się do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości położonych w Gorlicach, stanowiących własność Miasta Gorlice, przeznaczonych do oddania w dzierżawę.

Przetarg na nieruchomość przy ul. Węgierskiej

Przetarg na nieruchomość przy ul. Węgierskiej Wtorek, 5 czerwca 2018 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza II przetarg ustny ograniczony, na sprzedaż niezabudowanej nieruchomości gruntowej stanowiącej własność Miasta Gorlice, położonej przy ul. Węgierskiej w Gorlicach.

Wykaz nieruchomości do użyczenia

Wykaz nieruchomości do użyczenia Środa, 2 maja 2018 Wykaz nieruchomości Miasta Gorlice przeznaczonych do oddania w użyczenie.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Wykaz nieruchomości do dzierżawy Środa, 2 maja 2018 Wykaz nieruchomości Miasta Gorlice przeznaczonych do oddania w dzierżawę.

Wykaz nieruchomości przeznaczonej do zbycia w drodze zamiany

Wykaz nieruchomości przeznaczonej do zbycia w drodze zamiany Piątek, 27 kwietnia 2018 Wykaz nieruchomości Miasta Gorlice przeznaczonej do zbycia w drodze zamiany.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Wykaz nieruchomości do dzierżawy Piątek, 30 marca 2018 Wykaz nieruchomości Miasta Gorlice przeznaczonych do oddania w dzierżawę.

Przetarg na nieruchomość przy ul. Węgierskiej

Przetarg na nieruchomość przy ul. Węgierskiej Czwartek, 22 marca 2018 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza pierwszy przetarg ustny ograniczony, na sprzedaż niezabudowanej nieruchomości gruntowej stanowiącej własność Miasta Gorlice, położonej przy ul. Węgierskiej w Gorlicach.

Wykaz nieruchomości do sprzedaży

Wykaz nieruchomości do sprzedaży Wtorek, 6 marca 2018 Wykaz nieruchomości Miasta Gorlice przeznaczonych do sprzedaży w drodze bezprzetargowej.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Wykaz nieruchomości do dzierżawy Wtorek, 6 marca 2018 Wykaz nieruchomości Miasta Gorlice przeznaczonych do oddania w dzierżawę.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Wykaz nieruchomości do dzierżawy Wtorek, 6 lutego 2018 Wykaz nieruchomości Miasta Gorlice przeznaczonych do oddania w dzierżawę.

Wykaz nieruchomości do sprzedaży

Wykaz nieruchomości do sprzedaży Wtorek, 6 lutego 2018 Wykaz nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży w drodze przetargu ustnego ograniczonego.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Wykaz nieruchomości do dzierżawy Piątek, 22 grudnia 2017 Wykaz nieruchomości Miasta Gorlice przeznaczonych do oddania w dzierżawę.

Przetarg na nieruchomość przy ul. 11 Listopada

Przetarg na nieruchomość przy ul. 11 Listopada Czwartek, 7 grudnia 2017 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza pierwszy przetarg ustny ograniczony, na sprzedaż niezabudowanej nieruchomości gruntowej stanowiącej własność Miasta Gorlice, położonej przy ul. 11 Listopada w Gorlicach.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Wykaz nieruchomości do dzierżawy Piątek, 1 grudnia 2017 Wykaz nieruchomości Miasta Gorlice przeznaczonych do oddania w dzierżawę.

Wykaz nieruchomości do sprzedaży

Wykaz nieruchomości do sprzedaży Wtorek, 17 października 2017 Wykaz nieruchomości Miasta Gorlice przeznaczonych do sprzedaży w drodze przetargu.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Wykaz nieruchomości do dzierżawy Wtorek, 10 października 2017 Wykaz nieruchomości Miasta Gorlice przeznaczonych do oddania w dzierżawę.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Wykaz nieruchomości do dzierżawy Wtorek, 26 września 2017 Wykaz nieruchomości Miasta Gorlice przeznaczonych do oddania w dzierżawę.

Ogłoszenie o przetargu na sprzedaż nieruchomości w Strefie Aktywności Gospodarczej

Ogłoszenie o przetargu na sprzedaż nieruchomości w Strefie Aktywności Gospodarczej Poniedziałek, 11 września 2017 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza I przetarg pisemny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej położonej w Gorlicach przy ul. Bieckiej wchodzącej w skład Strefy Aktywności Gospodarczej