Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Wykaz nieruchomości do dzierżawy Piątek, 6 września 2019 Wykaz nieruchomości Miasta Gorlice przeznaczonych do oddania w dzierżawę.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Wykaz nieruchomości do dzierżawy Piątek, 9 sierpnia 2019 Wykaz nieruchomości Miasta Gorlice przeznaczonych do oddania w dzierżawę.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Wykaz nieruchomości do dzierżawy Piątek, 26 lipca 2019 Wykaz nieruchomości Miasta Gorlice przeznaczonych do oddania w dzierżawę.

Wykaz nieruchomości do użyczenia

Wykaz nieruchomości do użyczenia Piątek, 12 lipca 2019 Wykaz nieruchomości Miasta Gorlice przeznaczonych do oddania w użyczenie.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Wykaz nieruchomości do dzierżawy Piątek, 12 lipca 2019 Wykaz nieruchomości Miasta Gorlice przeznaczonych do oddania w dzierżawę.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Wykaz nieruchomości do dzierżawy Wtorek, 2 lipca 2019 Wykaz nieruchomości Miasta Gorlice przeznaczonych do oddania w dzierżawę.

Przetarg na nieruchomość przy ul. Garncarskiej

Przetarg na nieruchomość przy ul. Garncarskiej Piątek, 7 czerwca 2019 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza I przetarg ustny ograniczony na sprzedaż niezabudowanej nieruchomości gruntowej stanowiącej własność Miasta Gorlice, położonej przy ul. Garncarskiej w Gorlicach.

III przetarg na sprzedaż nieruchomości przy ul. Stróżowskiej

III przetarg na sprzedaż nieruchomości przy ul. Stróżowskiej Środa, 22 maja 2019 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza III przetarg ustny nieograniczony, na sprzedaż zabudowanej nieruchomości gruntowej stanowiącej własność Miasta Gorlice, położonej przy ul. Stróżowskiej w Gorlicach.

Wykaz nieruchomości do zamiany

Wykaz nieruchomości do zamiany Środa, 15 maja 2019 Działając na podstawie art. 35 ust. 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (tekst jednolity Dz. U z 2018 r, poz. 2204 ze zm.) – podaje się do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości przeznaczonej do zamiany.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Wykaz nieruchomości do dzierżawy Wtorek, 30 kwietnia 2019 Wykaz nieruchomości Miasta Gorlice przeznaczonych do oddania w dzierżawę.

Wykaz nieruchomości do sprzedaży

Wykaz nieruchomości do sprzedaży Wtorek, 30 kwietnia 2019 Wykaz nieruchomości rolnej Miasta Gorlice położonej w Rożnowicach gm. Biecz, przeznaczonej do sprzedaży w drodze przetargu ograniczonego.

Wykaz nieruchomości do sprzedaży

Wykaz nieruchomości do sprzedaży Wtorek, 16 kwietnia 2019 Wykaz nieruchomości Miasta Gorlice przeznaczonych do sprzedaży w drodze przetargu ustnego ograniczonego.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy i użyczenia

Wykaz nieruchomości do dzierżawy i użyczenia Wtorek, 2 kwietnia 2019 Wykaz nieruchomości Miasta Gorlice przeznaczonych do oddania w dzierżawę i użyczenie.

III Przetarg na nieruchomość przy ul. Kwiatowej

III Przetarg na nieruchomość przy ul. Kwiatowej Piątek, 29 marca 2019 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza III przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż zabudowanej nieruchomości gruntowej stanowiącej własność Miasta Gorlice, położonej przy ul. Kwiatowej w Gorlicach.

II przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości przy ul. Stróżowskiej

II przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości przy ul. Stróżowskiej Wtorek, 5 marca 2019 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza II przetarg ustny nieograniczony, na sprzedaż zabudowanej nieruchomości gruntowej stanowiącej własność Miasta Gorlice, położonej przy ul. Stróżowskiej w Gorlicach.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Wykaz nieruchomości do dzierżawy Wtorek, 5 marca 2019 Wykaz nieruchomości Miasta Gorlice przeznaczonych do oddania w dzierżawę.

Wykaz nieruchomości do oddania w wieczyste użytkowanie

Wykaz nieruchomości do oddania w wieczyste użytkowanie Czwartek, 28 lutego 2019 Wykaz nieruchomości Miasta Gorlice przeznaczonych do oddania w wieczyste użytkowanie.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Wykaz nieruchomości do dzierżawy Wtorek, 5 lutego 2019 Wykaz nieruchomości Miasta Gorlice przeznaczonych do oddania w dzierżawę.

II przetarg na nieruchomość przy ul. Kwiatowej

II przetarg na nieruchomość przy ul. Kwiatowej Wtorek, 18 grudnia 2018 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza II przetarg ustny nieograniczony, na sprzedaż zabudowanej nieruchomości gruntowej stanowiącej własność Miasta Gorlice, położonej przy ul. Kwiatowej w Gorlicach.

I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż zabudowanej nieruchomości

I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż zabudowanej nieruchomości Piątek, 30 listopada 2018 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza I przetarg ustny nieograniczony, na sprzedaż zabudowanej nieruchomości gruntowej stanowiącej własność Miasta Gorlice, położonej przy ul. Stróżowskiej w Gorlicach.