Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Wykaz nieruchomości do dzierżawy Wtorek, 9 maja 2017 Wykaz nieruchomości Miasta Gorlice przeznaczonych do oddania w dzierżawę.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Wykaz nieruchomości do dzierżawy Środa, 19 kwietnia 2017 Wykaz nieruchomości Miasta Gorlice przeznaczonych do oddania w dzierżawę.

Przetarg na nieruchomość przy ul. Kościuszki

Przetarg na nieruchomość przy ul. Kościuszki Wtorek, 18 kwietnia 2017 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Miasta Gorlice, położonej w Gorlicach przy ul. Kościuszki.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Wykaz nieruchomości do dzierżawy Piątek, 31 marca 2017 Wykaz nieruchomości Miasta Gorlice przeznaczonych do oddania w dzierżawę.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Wykaz nieruchomości do dzierżawy Piątek, 24 lutego 2017 Na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miejskim w Gorlicach podany został do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości Miasta Gorlice przeznaczonych do dzierżawy.

Wykaz nieruchomości do sprzedaży

Wykaz nieruchomości do sprzedaży Wtorek, 7 lutego 2017 Na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miejskim w Gorlicach podany został do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości Miasta Gorlice przeznaczonych do sprzedaży.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Wykaz nieruchomości do dzierżawy Wtorek, 31 stycznia 2017 Na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miejskim w Gorlicach podany został do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości Miasta Gorlice przeznaczonych do dzierżawy.

Ogłoszenie o przetargach na sprzedaż nieruchomości w Strefie Aktywności Gospodarczej

Ogłoszenie o przetargach na sprzedaż nieruchomości w Strefie Aktywności Gospodarczej Wtorek, 17 stycznia 2017 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza trzy przetargi pisemne nieograniczone na sprzedaż nieruchomości gruntowych położonych w Gorlicach przy ul. Bieckiej, wchodzące w skład Strefy Aktywności Gospodarczej.

Przetarg na nieruchomość przy ulicy Klimkowicza

Przetarg na nieruchomość przy ulicy Klimkowicza Poniedziałek, 16 stycznia 2017 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza I przetarg ustny ograniczony na sprzedaż niezabudowanej nieruchomości gruntowej stanowiącej własność Miasta Gorlice, oznaczonej nr działki 695/3, położonej przy ul. Klimkowicza w Gorlicach.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy i do oddania w wieczyste użytkowanie

Wykaz nieruchomości do dzierżawy i do oddania w wieczyste użytkowanie Wtorek, 10 stycznia 2017 Na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miejskim w Gorlicach podane zostały do publicznej wiadomości wykazy nieruchomości przeznaczonych do dzierżawy i do oddania w wieczyste użytkowanie.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Wykaz nieruchomości do dzierżawy Piątek, 2 grudnia 2016 Na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miejskim w Gorlicach podany został do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości Miasta Gorlice przeznaczonych do dzierżawy.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Wykaz nieruchomości do dzierżawy Piątek, 25 listopada 2016 Na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miejskim w Gorlicach podany został do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości Miasta Gorlice przeznaczonych do dzierżawy.

Wykaz nieruchomości przeznaczonych do przekazania w formie aportu

Wykaz nieruchomości przeznaczonych do przekazania w formie aportu Wtorek, 15 listopada 2016 Ogłoszenie w sprawie zwiększenia kapitału zakładowego Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. i pokrycia go w formie aportu nieruchomości położonej w Gorlicach przy ul. Łokietka.

Sprzedaż nieruchomości przy ul. Klimkowicza

Sprzedaż nieruchomości przy ul. Klimkowicza Wtorek, 15 listopada 2016 Ogłoszenie w sprawie przeznaczenia do sprzedaży w drodze przetargu ustnego ograniczonego nieruchomości położonej przy ul. Klimkowicza w Gorlicach.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Wykaz nieruchomości do dzierżawy Piątek, 4 listopada 2016 Na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miejskim w Gorlicach podany został do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości Miasta Gorlice przeznaczonych do dzierżawy.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Wykaz nieruchomości do dzierżawy Piątek, 21 października 2016 Na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miejskim w Gorlicach podany został do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości Miasta Gorlice przeznaczonych do dzierżawy.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Wykaz nieruchomości do dzierżawy Piątek, 30 września 2016 Na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miejskim w Gorlicach podany został do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości Miasta Gorlice przeznaczonych do dzierżawy.

Przetarg na nieruchomość przy ulicy Korczaka

Przetarg na nieruchomość przy ulicy Korczaka Wtorek, 13 września 2016 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza I przetarg pisemny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Miasta Gorlice, położonej w Gorlicach przy ul. Korczaka.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Wykaz nieruchomości do dzierżawy Środa, 31 sierpnia 2016 Na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miejskim w Gorlicach podany został do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości Miasta Gorlice przeznaczonych do dzierżawy.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Wykaz nieruchomości do dzierżawy Piątek, 8 lipca 2016 Na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miejskim w Gorlicach podany został do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości Miasta Gorlice przeznaczonych do dzierżawy.