Program Rządowy Czyste Powietrze

Program Rządowy Czyste Powietrze Środa, 19 września 2018 W ramach rządowego programu poprawy jakości powietrza został przygotowany program priorytetowy Czyste Powietrze, a oficjalny nabór rusza 19 września.

Gorlicki Mobility Week po raz drugi!

Gorlicki Mobility Week po raz drugi! Poniedziałek, 17 września 2018 Jak co roku, w dniach 16-22 września w Europie odbywa się Tydzień Zrównoważonego Transportu znany także jako Mobility Week.

Warsztaty energooszczędna gmina i przedsiębiorstwo

Warsztaty energooszczędna gmina i przedsiębiorstwo Piątek, 14 września 2018 W środę (12.09) w Domu Polsko-Słowackim odbyły się warsztaty szkoleniowe pn. Energooszczędna gmina i przedsiębiorstwo – razem zadbajmy o środowisko.

Przerwa w dostawie wody

Przerwa w dostawie wody Czwartek, 13 września 2018 Informujemy, że w związku z wystąpieniem awarii wodociągowej przy w ul. Bieckiej (k. zjazdu do Delikatesów) nastąpi brak wody na odcinku od ulicy Bardiowskiej do Forestu w dniu dzisiejszym tj. 13.09.2018 r. do ok. godz. 13:00-14:00.

Pies z ulicy Wincentego Pola

Pies z ulicy Wincentego Pola Wtorek, 11 września 2018 W lecznicy dla zwierząt w Gorlicach znajduje się zagubiony pies - samiec, krzyżówka, wiek 6 lat, maść ruda. Pies został zabrany z posesji przy ul. Wincentego Pola.

Przerwa w dostawie wody

Przerwa w dostawie wody Wtorek, 11 września 2018 Informujemy, że w związku z wystąpieniem awarii wodociągowej przy ul. Tuwima (k. Delikatesów) nastąpi brak wody na Osiedlu Młodych w dniu dzisiejszym (11.09.2018 r). Przerwa potrwa do ok. godz. 13:00-14:00

Rozpoczyna się inwestycja za prawie 7 milionów zł

Rozpoczyna się inwestycja za prawie 7 milionów zł Środa, 5 września 2018 Dzięki tej inwestycji z krajobrazu Gorlic znikną szpecące rury przy ul. Bieckiej! Dziś (5.09) w siedzibie MPGK przekazano plac budowy pod rozpoczęcie robót w ramach inwestycji związanej z przebudową magistrali ciepłowniczej w Gorlicach.

Przerwa w dostawie wody

Przerwa w dostawie wody Poniedziałek, 3 września 2018 Informujemy, że w związku z wystąpieniem awarii wodociągowej w okolicy skrzyżowania ul. Kochanowskiego z Mieszka I może wystąpić brak wody na osiedlu Łęgi.

Dotacja na piece - II edycja 2018

Dotacja na piece - II edycja 2018 Czwartek, 30 sierpnia 2018 W czerwcu br. pisaliśmy o nagrodzie jaką zdobyło Miasto Gorlice za działania na na rzecz ochrony powietrza i inwestycje w zakresie oszczędności energii. Dziś Burmistrz przedłożył pod głosowanie projekt, który Rada Miasta zaopiniowała pozytywnie - dzięki temu 25 tysięcy zł nagrody zostanie przeznaczone na kolejne dotacje na wymianę źródeł ogrzewania.

Energooszczędna gmina i przedsiębiorstwo – razem zadbajmy o środowisko!

Energooszczędna gmina i przedsiębiorstwo – razem zadbajmy o środowisko! Środa, 22 sierpnia 2018 Urząd Miejski w Gorlicach oraz Stowarzyszenie ideaTECH zaprasza mieszkańców, przedstawicieli małopolskich gmin, organizacji pozarządowych, a także przedsiębiorców do udziału w Warsztatach szkoleniowych pn. Energooszczędna gmina i przedsiębiorstwo – razem zadbajmy o środowisko.