Uwaga! Awaria wodociągu!

Uwaga! Awaria wodociągu! Czwartek, 24 maja 2018 Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Gorlicach informuje, że doszło dzisiaj (24.05.) do awarii wodociągu w ulicy Krasińskiego. Wody pozbawieni będą mieszkańcy ul. Krasińskiego (od MZS nr 4 w kierunku ul. Ogrodowej), Ogrodowej i Rzeźniczej.

Uwaga! Awaria wodociągu! - aktualizacja

Uwaga! Awaria wodociągu! - aktualizacja Niedziela, 13 maja 2018 Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Gorlicach informuje, że doszło dzisiaj (13.05.) do awarii wodociągu. Do godz. 18.00 wody pozbawieni będą mieszkańcy miasta, na odcinku od ulicy Solidarności do Zagórzan-Kobylanki. Na osiedlu Dolnym (ul. Chopina) oraz przy stacji kolejowej PKP na ul. Kolejowej ustawione zostały beczkowozy.

Nowe toalety miejskie w centrum Gorlic

Nowe toalety miejskie w centrum Gorlic Czwartek, 10 maja 2018 Mieszkańcom i turystom odwiedzającym nasze miasto przypominamy, że na Placu Kościelnym przy Bazylice Mniejszej działają zmodernizowane pod koniec ubiegłego roku toalety miejskie. Szalety, które jeszcze niedawno straszyły swoim wyglądem, przeszły kompleksową przebudowę i zostały przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych i wyposażone w przewijak.

Posadzili papieskie dęby!

Posadzili papieskie dęby! Środa, 25 kwietnia 2018 W dniu dzisiejszym z okazji Tygodni Ziemi w Gorlicach, wzdłuż ścieżki rowerowej przy ul. Parkowej, młodzież z Miejskich Zespołów Szkół posadziła 40 papieskich dębów.

Tydzień Ziemi w Gorlicach

Tydzień Ziemi w Gorlicach Piątek, 20 kwietnia 2018 W nadchodzącym tygodniu świętować będziemy Dzień Ziemi (21 kwietnia). Z tej okazji zachęcamy do włączenia się w „Tydzień Ziemi w Gorlicach” w ramach którego wspólnie zadbamy o naszą małą ojczyznę.

Ekodoradca w Miejskim Przedszkolu nr 8

Ekodoradca w Miejskim Przedszkolu nr 8 Wtorek, 17 kwietnia 2018 Ekodoradca Urzędu Miejskiego w Gorlicach – Kamila Pakuła w dniu 13.04.2018 uczestniczyła w spotkaniu z dziećmi z Miejskiego Przedszkola nr 8. W ramach zajęć przedszkolaki poznały zagadnienia związane z zanieczyszczeniem powietrza. Obejrzały bajkę ekologiczną pt. „Ekologiczny Dom”, którego bohaterami są rodziny Brudasińskich i Ekomalińskich. Dzieci formułowały także bardzo trafne spostrzeżenia dotyczące jakości powietrza w zimie i w lecie.

Dni Otwarte w Centrum Ciepłownictwa Termotech

Dni Otwarte w Centrum Ciepłownictwa Termotech Wtorek, 17 kwietnia 2018 W dniu 13.04.2018 Ekodoradca Urzędu Miejskiego w Gorlicach – Kamila Pakuła – uczestniczyła w Dniu Otwartym firmy TERMOTECH z siedzibą przy ul. Dukielskiej w Gorlicach.

Przerwa w dostawie wody!

Przerwa w dostawie wody! Poniedziałek, 9 kwietnia 2018 Informujemy, że w związku z wystąpieniem awarii głównej magistrali wodociągowej, nastąpi brak wody w górnej części miasta tj. Centrum, Os. Magdalena, Korczak, Glinik Górny, Stróżówka w pozostałych częściach miasta wystąpi spadek ciśnienia wody w sieci oraz jej okresowe zaniki w dopływie.

Apel o utrzymanie czystości i porządku

Apel o utrzymanie czystości i porządku Czwartek, 5 kwietnia 2018 Apel o utrzymanie czystości i porządku na terenie Miasta Gorlice.