Przerwa w dostawie wody!

Przerwa w dostawie wody! Czwartek, 17 sierpnia 2017 Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Gorlicach informuje, że w czwartek 17 sierpnia 2017 r. nastąpi przerwa w dostawie wody dla odbiorców zamieszkałych w dzielnicy Sokół oraz przy ul. Stróżowskiej.

Przerwa w dostawie wody

Przerwa w dostawie wody Czwartek, 10 sierpnia 2017 Informujemy, że w związku z koniecznością przeprowadzenia okresowej konserwacji osprzętu na głównej magistrali wodociągowej dziś (10.08.2017r.) mogą wystąpić okresowe spadki ciśnienia wody oraz jej okresowe zaniki.

Nowe zbiorniki na wodę pitną

Nowe zbiorniki na wodę pitną Środa, 9 sierpnia 2017 Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej zakupiło trzy cysterny-przyczepy do transportu i dystrybucji wody pitnej. Cysterny będą służyć mieszkańcom w okresie suszy, niedoborów wody w studniach czy w przypadku modernizacji lub awarii wodociągu. Inwestycja została sfinansowana w 2/3 ze środków budżetu Miasta Gorlice.

Przerwa w dostawie wody!

Przerwa w dostawie wody! Sobota, 5 sierpnia 2017 Zakład Usługowo Produkcyjno Handlowy HAŻBUD informuje, że w celu przepięcia nowej sieci, we wtorek 8 sierpnia wyłączona z użytkowania zostanie sieć wodociągowa na ulicy Węgierskiej (okolice sklepu Centrum). Prace potrwają od godz. 7.00 do 14.00.

Miasto Gorlice z dofinansowaniem na wymianę pieców!

Miasto Gorlice z dofinansowaniem na wymianę pieców! Środa, 2 sierpnia 2017 Do Urzędu Miejskiego w Gorlicach dotarła dobra wiadomość z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie. Miasto Gorlice pozyskało dofinansowanie w kwocie 252 592 zł na wymianę nieefektywnych pieców i kotłów na paliwo stałe w ramach „Programu Ograniczenia Niskiej Emisji na terenie województwa małopolskiego”.

Przerwa w dostawie wody!

Przerwa w dostawie wody! Poniedziałek, 31 lipca 2017 Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Gorlicach informuje, że w związku z pracami modernizacyjnymi sieci wodociągowej przy ulicy Stróżowskiej, w czwartek 3 sierpnia mogą nastąpić przerwy w dostawie wody lub okresowe obniżenie ciśnienia od godz. 7.00 do 20.00 dla odbiorców zamieszkałych przy ulicach: Stróżowskiej, Łysogórskiej, Letniej, Wiosennej, Gajowej, Sadowej, Okulickiego, Michny, Pułaskiego i Laskowskiego.

Energiczny obywatel

Energiczny obywatel Wtorek, 25 lipca 2017 Jak czerpać energię za darmo z otoczenia? Jak płacić mniej za prąd? Skąd, ile i na jakich zasadach mogę uzyskać dotację? Czy mogę zarobić na wytworzeniu energii? Na te i inne pytania będzie można uzyskać odpowiedź podczas spotkania lokalnego, które odbędzie się 8 sierpnia o godz. 15.00 w Domu Polsko-Słowackim w Gorlicach.

Wymień stare baterie na sadzonki roślin

Wymień stare baterie na sadzonki roślin Wtorek, 25 lipca 2017 Masz w domu elektroodpady albo zużyte baterie? Przyjdź do Urzędu Miejskiego w Gorlicach i wymień je na zieloną roślinkę, która poprawi jakość powietrza w Twoim domu.

EKOsfera na gorlickim Rynku

EKOsfera na gorlickim Rynku Poniedziałek, 24 lipca 2017 W minioną niedzielę mieszkańcy miasta mieli okazję zobaczyć na gorlickim Rynku najnowsze kotły i urządzenia grzewcze, wymienić elektroodpady i zużyte baterie na sadzonki roślin oraz zasięgnąć porady gorlickiego ekodoradcy.

Przerwa w dostawie wody!

Przerwa w dostawie wody! Poniedziałek, 24 lipca 2017 Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Gorlicach informuje, że w związku z koniecznością przełączenia nowego wodociągu w ulicy Tuwima, w środę 26 lipca nastąpi przerwa w dostawie wody od godz. 8.00 do 14.00 dla odbiorców zamieszkałych na terenie Osiedla Młodych (przy ulicach Tuwima, Konopnickiej i Potockiego).