ZGZG zaprasza do udziału w konkursach ekologicznych

ZGZG zaprasza do udziału w konkursach ekologicznych Środa, 22 maja 2019 Związek Gmin Ziemi Gorlickiej zaprasza do udziału w konkursach: fotograficznym dla mieszkańców "Ekologia w obiektywie" oraz w konkursie plastycznym dla uczniów "Kochasz dzieci? Nie pal śmieci!".

Dofinansowanie z budżetu miasta na wymianę pieców!

Dofinansowanie z budżetu miasta na wymianę pieców! Wtorek, 21 maja 2019 27 maja rozpoczyna się nabór wniosków o udzielenie dotacji celowej z budżetu Miasta Gorlice na modernizację systemów ogrzewania w budynkach i lokalach mieszkalnych w ramach realizacji Programu Ograniczania Niskiej Emisji na terenie Gorlic.

Przerwa w dostawie wody!

Przerwa w dostawie wody! Wtorek, 21 maja 2019 Informujemy, że w związku z remontem ulicy oraz przebudową sieci podziemnych nastąpi przepięcie wykonanego wodociągu w ulicy Niepodległości. W dniu 23.05.2019 r. od godz. 8:00 do ok. godz. 13:00, na okres wykonania tych prac, nastąpi przerwa w dostawie wody dla odbiorców przy ul. Niepodległości i Jagiełły (na odcinku od ZSzZ do ul. Stawiska).

Przerwa w dostawie ciepłej wody!

Przerwa w dostawie ciepłej wody! Poniedziałek, 20 maja 2019 Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej informuje, że w związku z wystąpieniem awarii ciepłowniczej, nastąpi przerwa w dostawie ciepłej wody użytkowej, dla odbiorców w obrębie Rynku w dniu 21.05.2019 r. w godz. od 8:00 do 16:00.

Kolejne 5 milionów złotych na wymianę urządzeń grzewczych w powiecie gorlickim

Kolejne 5 milionów złotych na wymianę urządzeń grzewczych w powiecie gorlickim Piątek, 17 maja 2019 Projekt „Ograniczenie niskiej emisji poprzez zastosowanie urządzeń grzewczych na paliwa gazowe i biomasę” uzyskał dofinansowanie w kwocie ponad 5 milionów złotych. Pieniądze trafią do 10 gmin członkowskich klastra energii „Biała – Ropa", do którego należą także Gorlice.

Spotkanie z Ekodoradcą w ramach Europejskiego Zielonego Tygodnia

Spotkanie z Ekodoradcą w ramach Europejskiego Zielonego Tygodnia Piątek, 17 maja 2019 15 maja w małej sali gimnastycznej Miejskiego Zespołu Szkół nr 1 w Gorlicach odbyło się spotkanie z mieszkańcami Osiedla Zawodzie w ramach Europejskiego Zielonego Tygodnia - Green Week.

Listy dla Ziemi 2019

Listy dla Ziemi 2019 Wtorek, 14 maja 2019 11 kwietnia wystartowała największa akcja edukacji ekologicznej LISTY DLA ZIEMI, w której uczestniczyło ponad 130 tysięcy osób, w tym także uczniowie gorlickich Miejskich Zespołów Szkół.

Spotkanie z Ekodoradcą

Spotkanie z Ekodoradcą Poniedziałek, 13 maja 2019 Serdecznie zapraszamy mieszkańców Osiedla nr 6 na spotkanie z Ekodoradcą, które odbędzie się 15 maja o godz. 17:00 w małej sali gimnastycznej MZS nr 1 przy ul. Pięknej 9.

Przerwa w dostawie wody!

Przerwa w dostawie wody! Czwartek, 9 maja 2019 Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej informuje, że w związku z wystąpieniem awarii wodociągowej, nastąpi przerwa w dostawie wody dla odbiorców przy ul. Mikołaja Kopernika do ok. godz. 13:00.