Zawiadomienie SKO w sprawie Budowy obwodnicy Gorlic

Zawiadomienie SKO w sprawie Budowy obwodnicy Gorlic Piątek, 5 lipca 2019 Zawiadomienie Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Nowym Sączu w sprawie realizacji przedsięwzięcia pn. "Budowa obwodnicy Gorlic".

Nowa wiata śmietnikowa na os. Krasińskiego

Nowa wiata śmietnikowa na os. Krasińskiego Środa, 3 lipca 2019 W zeszłym roku mieszkańcy os. Krasińskiego, w głosowaniu na budżet obywatelski Miasta Gorlice na 2019 rok, wybrali zadanie pn. „Organizacja osiedlowego gniazda gromadzenia segregowanych odpadów komunalnych”. Dzisiaj mogą już korzystać z nowej, funkcjonalnej i estetycznej wiaty śmietnikowej.

Informacja Inspektora Sanitarnego w sprawie zanieczyszczonych studni przydomowych

Informacja Inspektora Sanitarnego w sprawie zanieczyszczonych studni przydomowych Piątek, 28 czerwca 2019 Informacja Państwowego Inspektora Sanitarnego w Gorlicach w sprawie utrzymywania się zanieczyszczenia mikrobiologicznego wody w studniach przydomowych.

Informacja o jakości wody w studniach przydomowych na osiedlu Skrzyńskich

Informacja o jakości wody w studniach przydomowych na osiedlu Skrzyńskich Poniedziałek, 24 czerwca 2019 Urząd Miejski w Gorlicach informuje, że otrzymał orzeczenie wydane przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Gorlicach, dotyczące jakości wody w studniach przydomowych na os. Skrzyńskich w Gorlicach, które były niedawno zalane lub podtopione.

Przerwa w dostawie wody!

Przerwa w dostawie wody! Wtorek, 18 czerwca 2019 Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej informuje, że w związku z remontem ulicy oraz przebudową sieci podziemnych, nastąpi przerwa w dostawie wody, dla części odbiorców przy ul. Niepodległości (na odcinku od ZSZ do ul. Stróżowskiej) oraz ul. Stróżowskiej dla bud. nr 32 do 38 (tzw. Górka) w dniu dzisiejszym (tj.18.06) do godz. ok. 15.00.

Przedłużenie naboru wniosków na dofinansowanie na wymianę pieców z budżetu miasta

Przedłużenie naboru wniosków na dofinansowanie na wymianę pieców z budżetu miasta Środa, 12 czerwca 2019 Urząd Miejski w Gorlicach uprzejmie informuje, że przedłuża termin naboru wniosków o przyznanie dotacji osobom fizycznym na modernizację systemów ogrzewania w budynkach i lokalach mieszkalnych na terenie miasta Gorlice.

Energetyczne Gorlice

Energetyczne Gorlice Wtorek, 11 czerwca 2019 W niedzielę świętowaliśmy razem Dzień Ochrony Środowiska i Europejski Tydzień Zrównoważonej Energii. Na płycie Rynku można było m.in. poznać szczegóły programu Czyste Powietrze, sprawdzić swoją wiedzę w konkursie, a także zacząć oszczędzać energię z nowymi LEDowymi żarówkami - wszystko za sprawą proekologicznego wydarzenia Energetyczne Gorlice!

Młody Gorliczanin w konkursie na najpiękniejszy List dla Ziemi!

Młody Gorliczanin w konkursie na najpiękniejszy List dla Ziemi! Środa, 5 czerwca 2019 W kwietniu uczniowie gorlickich szkół pisali Listy dla Ziemi. Zwycięskie prace zostały przesłane elektronicznie na ogólnopolski konkurs Fundacji Ekologicznej ARKA, gdzie spośród setek listów z całej Polski, komisja wybrała 50 najlepszych, w tym list Szymona Nowaka z Miejskiego Zespołu Szkół nr 3. Serdecznie gratulujemy!

Energetyczne Gorlice

Energetyczne Gorlice Poniedziałek, 3 czerwca 2019 Już w najbliższą niedzielę, 9 czerwca w godzinach od 9.00 do 14.00 na Gorlickim Rynku odbędzie się wydarzenie pod nazwą Energetyczne Gorlice. Tym razem łączymy obchody Dnia Ziemi (przypadającego na 5 czerwca) oraz Europejskiego Tygodnia Zrównoważonej Energii (przypadającego w tygodniu 17-21 czerwca).

Informacja o zmianie cen za wodę i ścieki

Informacja o zmianie cen za wodę i ścieki Piątek, 31 maja 2019 Publikujemy informację o zmianie cen za wodę i ścieki.