Informacja o przedsięwzięciu pn. „Budowa obwodnicy Gorlic”

Informacja o przedsięwzięciu pn. „Budowa obwodnicy Gorlic” Wtorek, 12 grudnia 2017 W związku z będącym w toku postępowaniem administracyjnym w sprawie wydania przez Burmistrza Miasta Gorlice decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach realizacji przedsięwzięcia pn. „Budowa obwodnicy Gorlic” informujemy, że zostało zakończone postępowanie dowodowe w tej sprawie.

Przerwa w dostawie wody!

Przerwa w dostawie wody! Wtorek, 5 grudnia 2017 Informujemy, że w związku z koniecznością usunięcia awarii wodociągowej w ulicy Asnyka i Norwida oraz ul. Kochanowskiego, jutro (6.12.2017r.) nastąpi przerwa w dostawie wody, która potrwa od 8:00 do 13:00 (Asnyka, Norwida) i od 8:00 do 11:00 (Kochanowskiego).

Wypełnij ankietę - zabierz zestaw do oszczędzania energii

Wypełnij ankietę - zabierz zestaw do oszczędzania energii Poniedziałek, 4 grudnia 2017 Do końca roku wśród dzieci i młodzieży z Miejskich Zespołów Szkół zostanie rozdana ankieta dotycząca źródeł ciepła w budynkach na terenie Miasta Gorlice. Akcja ankietyzacji w zakresie ogrzewania źródeł ciepła jest obowiązkiem każdej małopolskiej gminy, a zapis o tym można odnaleźć w Programie Ochrony Powietrza dla województwa.

Przerwa w dostawie wody!

Przerwa w dostawie wody! Piątek, 24 listopada 2017 Informujemy, że w związku z koniecznością wykonania prac związanych z włączeniem wybudowanej sieci wodociągowej przez Urząd Gminy Gorlice dla miejscowości Stróżówka w układ sieci miejskiej wodociągowej w sobotę 25.11.2017 r. nastąpi przerwa w dostawie wody od 9:00 do 12:00 dla odbiorców zamieszkałych na terenie Gminy Gorlice w miejscowości STRÓŻÓWKA (powyżej Restauracji „Pod Kogutkiem”) oraz na całej ulicy Wesołej.

Informacja o przystąpieniu do sporządzenia programu ochrony środowiska

Informacja o przystąpieniu do sporządzenia programu ochrony środowiska Środa, 22 listopada 2017 Burmistrz Miasta Gorlice zawiadamia, że przystąpiono do sporządzenia programu ochrony środowiska dla Miasta Gorlice.

Gorlicka EkoBajka już jest!

Gorlicka EkoBajka już jest! Środa, 22 listopada 2017 Trafiły do nas właśnie pierwsze egzemplarze „Gorlickiej EkoBajki”. Już wkrótce książeczka będzie rozdawana w miejskich szkołach i przedszkolach.

Apel do zarządców budynków, administratorów i właścicieli nieruchomości

Apel do zarządców budynków, administratorów i właścicieli nieruchomości Czwartek, 16 listopada 2017 W związku nadchodzącą zimą apelujemy do zarządców budynków, administratorów i właścicieli nieruchomości o rozważenie możliwości udostępnienia kotom wolno żyjącym dostępu do pomieszczeń piwnicznych lub gospodarczych w budynkach.

Uwaga awaria! Przerwa w dostawie wody!

Uwaga awaria! Przerwa w dostawie wody! Wtorek, 14 listopada 2017 Informujemy, że w związku z koniecznością usunięcia awarii wodociągu na magistrali D-300, przy ulicy Bieckiej, przerwa w dostawie wody dla odbiorców zamieszkałych przy ulicy Bieckiej, w Zagórzanach oraz w Kobylance potrwa do godz. 16:00.

Oszczędność dla kolejnych mieszkańców

Oszczędność dla kolejnych mieszkańców Piątek, 10 listopada 2017 W poniedziałek (6.11) zakończył się III etap przebudowy sieci ciepłowniczej na os. Korczaka - ta wiadomość oznacza jedno - znaczne oszczędności dla mieszkańców!!

Przerwa w dostawie wody!

Przerwa w dostawie wody! Piątek, 3 listopada 2017 Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Gorlicach informuje, że w środę 8 listopada 2017 r. (od godz. 8:00 do 15:00), nastąpi przerwa w dostawie wody dla odbiorców zamieszkałych wzdłuż ulicy Wesołej w Gorlicach.