Informacja o przedsięwzięciu

Informacja o przedsięwzięciu Piątek, 11 stycznia 2019 Na wniosek TLC Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Chopina 25N w Gorlicach zostało wszczęte postępowanie w sprawie wydania przez Burmistrza Miasta Gorlice decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach realizacji przedsięwzięcia pn. „Budowa ocynkowni ogniowej w Gorlicach przy ul. Przemysłowej na dz. nr 465/42”.

Ekodoradca na Uniwersytecie Złotego Wieku

Ekodoradca na Uniwersytecie Złotego Wieku Środa, 9 stycznia 2019 Dziś (9.01) w Domu Polsko-Słowackim wykład na temat programu priorytetowego „Czyste Powietrze” poprowadziła Ekodoradca Urzędu Miejskiego w Gorlicach. Przybyli licznie słuchacze, mogli dowiedzieć się kto i na jakich zasadach może skorzystać z programu.

Mobilna zbiórka choinek

Mobilna zbiórka choinek Czwartek, 3 stycznia 2019 Urząd Miejski w Gorlicach informuje, że w dniach 10-11 stycznia 2019 roku na terenie Miasta Gorlice zostanie przeprowadzona mobilna zbiórka choinek.

Harmonogram wywozu odpadów na 2019 rok

Harmonogram wywozu odpadów na 2019 rok Piątek, 28 grudnia 2018 Podajemy kalendarium wywozu odpadów w poszczególnych rejonach miasta Gorlice w przyszłym roku.

Apel do zarządców budynków, administratorów i właścicieli nieruchomości

Apel do zarządców budynków, administratorów i właścicieli nieruchomości Czwartek, 20 grudnia 2018 Apel do zarządców budynków, administratorów i właścicieli nieruchomości o zapewnienie bezpieczeństwa dla kotów wolno żyjących w okresie zimowym.

Przerwa w dostawie wody!

Przerwa w dostawie wody! Czwartek, 20 grudnia 2018 Informujemy, że w związku z wystąpieniem awarii wodociągowej w ul. 11 Listopada, nastąpi przerwa w dostawie wody, od skrzyżowania z ul. Korczaka do skrzyżowania z ul. Ściegiennego w dniu dzisiejszym tj. 20.12.2018 r. do ok. godz. 14:00.

Przerwa w dostawie wody!

Przerwa w dostawie wody! Środa, 19 grudnia 2018 Informujemy, że w związku z wystąpieniem awarii wodociągowej w ul. Niepodległosći, nastąpi przerwa w dostawie wody, w dniu dzisiejszym tj.19.12.2018 r. do ok. godz. 16:00.

Kolumbarium na Cmentarzu Komunalnym

Kolumbarium na Cmentarzu Komunalnym Środa, 12 grudnia 2018 Na gorlickim cmentarzu powstało właśnie kolumbarium – specjalny obiekt wykorzystywany w pochówku pokremacyjnym.

Podsumowanie Projektu Profilaktycznego Bliskie spotkania z regionem

Podsumowanie Projektu Profilaktycznego Bliskie spotkania z regionem Środa, 12 grudnia 2018 Współcześni uczniowie narażeni są na ograniczenia i niebezpieczeństwa będące nieodłącznymi elementami realiów współczesności. Zagrożenia te mają wieloaspektowy charakter i mogą pojawić się na skutek działań wielu czynników indywidualnych, społecznych i kulturowych.

Przerwa w dostawie wody!

Przerwa w dostawie wody! Sobota, 1 grudnia 2018 Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Gorlicach informuje, że w związku z koniecznością usunięcia awarii wodociągowej, w dniu dzisiejszym (1.12.2018) nastąpi przerwa w dostawie wody przy ulicy Słonecznej oraz ulicy Blich do ok. godz. 15:00.