Przerwa w dostawie wody!

Przerwa w dostawie wody! Czwartek, 12 lipca 2018 MPGK informuje, że w związku z koniecznością wykonania naprawy wodociągu przy ul. Wróblewskiego mogą wystąpić spadki ciśnienia oraz okresowe przerwy w dopływie wody także dzisiaj (12.07.2018 r.) do ok. godz. 15:00.

Przerwa w dostawie wody!

Przerwa w dostawie wody! Środa, 11 lipca 2018 Informujemy, że w związku z koniecznością wykonania naprawy wodociągu przy ul. Wróblewskiego mogą wystąpić spadki ciśnienia oraz okresowe przerwy w dopływie wody w dniu 11.07.2018 r. do ok. godz. 15:00.

Informacja w sprawie wody ze studni

Informacja w sprawie wody ze studni Piątek, 29 czerwca 2018 Związku z licznymi pytaniami związanymi z ostatnim komunikatem Powiatowej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej w Gorlicach dotyczącym jakości wody do spożycia w 6 studniach publicznych na terenie miasta informujemy, że woda ze studni publicznych może być wykorzystywana w celach bytowo-gospodarczych, a pobierana jest głównie do nawadniania upraw i utrzymywania terenów zieleni.

Pożyczka na termomodernizację budynku przy ul. Chopina 13 w Gorlicach

Pożyczka na termomodernizację budynku przy ul. Chopina 13 w Gorlicach Środa, 27 czerwca 2018 W dniu 27.06.2018 r., Miasto Gorlice podpisało umowę pożyczki z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie na realizację zadania inwestycyjnego pn.: „Termomodernizacja budynku przy ul. Chopina 13 w Gorlicach”, w ramach dziedziny finansowania Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie: Ochrona powietrza – termomodernizacja.

Przerwa w dostawie wody!

Przerwa w dostawie wody! Wtorek, 26 czerwca 2018 Informujemy, że w związku z wystąpieniem awarii wodociągowej przy ul. Pułaskiego nastąpi przerwa w dostawie wody dla mieszkańców przy ul. Pułaskiego, Michny, Małej i Milenijnej w dniu 26.06.2018 r. od godz. 13:30 do ok. godz. 17:00.

Informacja Burmistrza Miasta

Informacja Burmistrza Miasta Piątek, 22 czerwca 2018 Burmistrz Miasta Gorlice informuje, że została wydana decyzja o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia polegającego na budowie stacji demontażu pojazdów wycofanych z eksploatacji, planowanego do realizacji przy ul. Kombatantów w Gorlicach.

25 tys zł dla Gorlic za działania na rzecz ochrony powietrza i inwestycje w zakresie oszczędności energii!

25 tys zł dla Gorlic za działania na rzecz ochrony powietrza i inwestycje w zakresie oszczędności energii! Piątek, 15 czerwca 2018 Wczoraj (14 czerwca) w sali konferencyjnej Zakładu Uzdatniania Wody na Bielanach odbyła się jubileuszowa gala 25-lecia Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie. Miło nam poinformować, że Miasto Gorlice zostało laureatem nagrody w kategorii #ekoPRZEDSIĘWZIĘCIE z zakresu ochrony powietrza oraz inwestycji przyczyniających się do oszczędności energii.

Sprzątajmy po swoich psach!

Sprzątajmy po swoich psach! Środa, 13 czerwca 2018 Zwracamy się do Państwa z prośbą dotyczącą utrzymania czystości i porządku. Pamiętajmy, że nasze otoczenie świadczy o nas i naszej kulturze oraz o tym, czy środowisko, w którym mieszkamy będzie zdrowe i przyjazne.

Telefon dla postoju TAXI w Rynku

Telefon dla postoju TAXI w Rynku Wtorek, 12 czerwca 2018 W związku z interwencjami w sprawie braku stacjonarnego telefonu dla potrzeb postoju TAXI w Rynku w Gorlicach, z którego korzystać mogliby wszyscy taksówkarze, podjęto inicjatywę zmierzającą do zamontowania przez Miasto Gorlice takiego telefonu. Telefon o numerze 18 35-22-919, a więc z końcówką „919”, kojarzoną powszechnie z usługami TAXI, będzie służył, bez wyjątku, wszystkim osobom wykonującym przewozy taksówkami, które korzystają z postoju w Rynku.

Informacja o zatwierdzeniu taryfy za wodę i ścieki

Informacja o zatwierdzeniu taryfy za wodę i ścieki Środa, 6 czerwca 2018 Uprzejmie informujemy, że na wniosek Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Gorlicach zatwierdzona została przez organ regulacyjny tj. Dyrektora Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie w Rzeszowie na okres 3 lat nowa taryfa dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków na terenie Miasta Gorlice.