Mobility Week 2019 - w poniedziałek rusza tydzień mobilności

Mobility Week 2019 - w poniedziałek rusza tydzień mobilności Czwartek, 12 września 2019 Konkurs z nagrodami, darmowa komunikacja miejska, prezentacja radiowozu policyjnego i samochodu Straży Miejskiej, możliwość odebrania modnych odblasków i akcesoriów rowerowych - to czeka nas w ramach kolejnej edycji "Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu", który w Gorlicach obchodzić będziemy już po raz trzeci. Tydzień wydarzeń opiera się o tegoroczne hasło akcji „Chodź z nami!”, czyli stawiamy na spacery - dlatego przez cały tydzień można korzystać ze specjalnej, limitowanej na ten czas oferty u Partnerów naszego wydarzenia !

Informacja o wydaniu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach

Informacja o wydaniu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach Czwartek, 5 września 2019 Urząd Miejski w Gorlicach informuje, że została wydana decyzja Burmistrza Miasta Gorlice z dnia 3 września 2019 r. o środowiskowych uwarunkowaniach realizacji przedsięwzięcia pn. „Punkt przeładunku i magazyn odpadów metali”, planowanego do realizacji przy ul. Bieckiej.

Przerwa w dostawie wody!

Przerwa w dostawie wody! Środa, 21 sierpnia 2019 Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej informuje, że w związku z wystąpieniem awarii wodociągowej, nastąpi przerwa w dostawie wody dla odbiorców przy ul. Mieszka I-go, w dniu dzisiejszym tj. 21.08.2019 r. do ok. godz.14.00.

Rusza inwentaryzacja źródeł ciepła!

Rusza inwentaryzacja źródeł ciepła! Środa, 14 sierpnia 2019 Rozpoczęła się inwentaryzacja źródeł ciepła na terenie Miasta Gorlice, która przeprowadzana jest w celu przygotowania odpowiedniej pomocy finansowej dla mieszkańców w zakresie dostosowania źródeł ciepła do wymogów „uchwały antysmogowej”.

Aktualizacja Planu Gospodarki Niskoemisyjnej

Aktualizacja Planu Gospodarki Niskoemisyjnej Poniedziałek, 12 sierpnia 2019 Obwieszczenie o aktualizacji dokumentu pn. „Plan Gospodarki Niskoemisyjnej dla Miasta Gorlice” oraz o przystąpieniu do strategicznej oceny oddziaływania na środowisko.

Informacja o wydaniu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach

Informacja o wydaniu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach Środa, 7 sierpnia 2019 Urząd Miejski w Gorlicach informuje, że została wydana decyzja Burmistrza Miasta Gorlice z dnia 5 sierpnia 2019 r. znak: GK.6220.3.2019 o środowiskowych uwarunkowaniach realizacji przedsięwzięcia pn. „Stanowisko nakładania powłok malarskich”, planowanego do realizacji przy ul. Chopina 33A w Gorlicach.

Przerwa w dostawie wody!

Przerwa w dostawie wody! Poniedziałek, 5 sierpnia 2019 Informujemy, że w związku z wystąpieniem awarii sieci wodociągowej, w dniu dzisiejszym do ok. godz. 14:00, nastąpi przerwa w dostawie wody dla odbiorców na terenie dawnej Fabryki Maszyn. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Informacja o wydaniu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach

Informacja o wydaniu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach Piątek, 2 sierpnia 2019 Urząd Miejski w Gorlicach informuje, że została wydana decyzja Burmistrza Miasta Gorlice z dnia 29 lipca 2019 r. znak: GK.6220.1.2019 o środowiskowych uwarunkowaniach realizacji przedsięwzięcia pn. „Przetwarzanie odpadów z tworzyw sztucznych na regranulat”, planowanego do realizacji przy ul. Wyszyńskiego 2 w Gorlicach.

Uwaga - od dziś przerwa w dostawie ciepłej wody

Uwaga - od dziś przerwa w dostawie ciepłej wody Środa, 24 lipca 2019 Przypominamy, że od dziś tj. 24.07.2019 r. do dnia 08.08.2019 r. w związku z przebudową sieci ciepłowniczej Ø 500 wykonanej w starej technologii na rury preizolowane, nastąpi przerwa w dostawie ciepłej wody, dla mieszkańców korzystających z miejskiej sieci ciepłowniczej.

Zawiadomienie SKO w sprawie Budowy obwodnicy Gorlic

Zawiadomienie SKO w sprawie Budowy obwodnicy Gorlic Piątek, 5 lipca 2019 Zawiadomienie Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Nowym Sączu w sprawie realizacji przedsięwzięcia pn. "Budowa obwodnicy Gorlic".