Informacja dotycząca programu Opieka wytchnieniowa – edycja 2019

Informacja dotycząca programu Opieka wytchnieniowa – edycja 2019 Piątek, 12 kwietnia 2019 W związku z planowanym przystąpieniem przez Miasto Gorlice do programu „Opieka wytchnieniowa” – edycja 2019, który jest realizowany w ramach Solidarnościowego Funduszu Wsparcia Osób Niepełnosprawnych, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Gorlicach informuje, że osoby chętne do skorzystania z usług w ww. programie proszone są o zgłaszanie się do ośrodka.

Zmiany w Ogólnopolskiej Karcie Dużej Rodziny

Zmiany w Ogólnopolskiej Karcie Dużej Rodziny Czwartek, 3 stycznia 2019 W dniu 1 stycznia 2019 r. weszła w życie istotna zmiana w ustawie z dnia 5 grudnia 2014 r. o Karcie Dużej Rodziny (Dz. U. z 2017 r. poz. 1832, z późn. zm.) – od tego dnia o przyznanie Karty Dużej Rodziny mogą ubiegać się nie tylko członkowie rodzin, w których w chwili składania wniosku co najmniej troje dzieci spełnia warunki ustawy, ale również rodzice i małżonkowie rodziców, którzy mieli na utrzymaniu łącznie co najmniej troje dzieci, bez względu na wiek tych dzieci w chwili składania wniosku.

Godziny przyjmowania klientów w Biurze Wsparcia Rodzin

Godziny przyjmowania klientów w Biurze Wsparcia Rodzin Wtorek, 30 października 2018 Biuro Wsparcia Rodzin Urzędu Miejskiego w Gorlicach uprzejmie informuje, że w listopadzie br. obsługa klientów w zakresie przyjmowania i wydawania wniosków o ustalenie prawa do świadczeń rodzinnych, alimentacyjnych i wychowawczych (500+) oraz o ustalenie prawa do świadczenia Dobry start, w każdy czwartek i piątek odbywać się będzie tylko w godz. od 7.30 do 12.00.

Godziny przyjmowania klientów w Biurze Wsparcia Rodzin

Godziny przyjmowania klientów w Biurze Wsparcia Rodzin Czwartek, 27 września 2018 Biuro Wsparcia Rodzin Urzędu Miejskiego w Gorlicach uprzejmie informuje, że w październiku br. obsługa klientów w zakresie przyjmowania i wydawania wniosków o ustalenie prawa do świadczeń rodzinnych, alimentacyjnych i wychowawczych (500+) oraz o ustalenie prawa do świadczenia Dobry start, w każdy czwartek i piątek odbywać się będzie tylko w godzinach od 7.30 do 12.00.

Zmiana godzin przyjmowania petentów w Biurze Wsparcia Rodzin

Zmiana godzin przyjmowania petentów w Biurze Wsparcia Rodzin Środa, 5 września 2018 Biuro Wsparcia Rodzin Urzędu Miejskiego w Gorlicach uprzejmie informuje, że w miesiącu wrzesień 2018 r. obsługa petentów w zakresie przyjmowania wniosków o ustalenie prawa do świadczeń rodzinnych, alimentacyjnych i wychowawczych (500+) oraz o ustalenie prawa do świadczenia Dobry start, w każdy czwartek i piątek odbywać się będzie tylko w godzinach od 7.30 do 12.00.

Pomoc żywnościowa dla najuboższych

Pomoc żywnościowa dla najuboższych Wtorek, 4 września 2018 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Gorlicach informuje, że kolejny okres dystrybucji paczek żywnościowych w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 przewidywany jest od września 2018 r. do czerwca 2019 r.

Elektroniczne wnioski już od 1 lipca

Elektroniczne wnioski już od 1 lipca Piątek, 29 czerwca 2018 Elektroniczne wnioski o świadczenia rodzinne, świadczenia wychowawcze (500+), Dobry Start już od 1 lipca.

„Dobry Start” dla ucznia

„Dobry Start” dla ucznia Piątek, 15 czerwca 2018 Nowe świadczenia, o które będzie można ubiegać się od 1 lipca 2018 r., czyli "Dobry Start" dla ucznia.

Kolejna oferta dla Dużej Rodziny

Kolejna oferta dla Dużej Rodziny Środa, 20 grudnia 2017 Kolejna oferta czeka na uczestników programu Gorlickiej Dużej Rodziny – można taniej skorzystać z oferty firmy ”BOBAS” Pani Anny Padoł z Gorlic.