Wykaz lokali użytkowych do najmu

Wykaz lokali użytkowych do najmu Środa, 29 marca 2017 Na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miejskim w Gorlicach (segment B) wywieszony został do publicznej wiadomości wykaz lokali użytkowych przeznaczonych do najmu na rzecz dotychczasowych najemców.

Przetarg na lokal przy ul. 11 Listopada 5

Przetarg na lokal przy ul. 11 Listopada 5 Czwartek, 23 marca 2017 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Miasta Gorlice, położonej przy ul. 11 Listopada 5 w Gorlicach.

Wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do najmu na rzecz osób uprawnionych

Wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do najmu na rzecz osób uprawnionych Czwartek, 16 lutego 2017 Na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miejskim w Gorlicach (segment B) wywieszony został do publicznej wiadomości wykaz lokali przeznaczonych do najmu przez Miasto Gorlice.

Wykaz lokali użytkowych przeznaczonych do najmu na rzecz dotychczasowych najemców

Wykaz lokali użytkowych przeznaczonych do  najmu na rzecz dotychczasowych najemców Środa, 15 lutego 2017 Na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miejskim w Gorlicach, (segment B) wywieszony został do publicznej wiadomości wykaz lokali użytkowych przeznaczonych do najmu na rzecz dotychczasowych najemców.

Wykaz lokali do sprzedaży

Wykaz lokali do sprzedaży Poniedziałek, 16 stycznia 2017 Na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miejskim w Gorlicach wywieszony został do publicznej wiadomości wykaz lokali przeznaczonych do sprzedaży przez Miasto Gorlice.

Wykaz lokali mieszkalnych do sprzedaży na rzecz najemców

Wykaz lokali mieszkalnych do sprzedaży na rzecz najemców Wtorek, 10 stycznia 2017 Na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miejskim w Gorlicach (segment B) wywieszony został do publicznej wiadomości wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do sprzedaży przez Miasto Gorlice na rzecz najemców.

Wykaz lokali użytkowych do najmu

Wykaz lokali użytkowych do najmu Piątek, 23 grudnia 2016 Na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miejskim w Gorlicach (segment B) wywieszony został do publicznej wiadomości wykaz lokali przeznaczonych do najmu przez Miasto Gorlice.

Wykaz lokali użytkowych do najmu

Wykaz lokali użytkowych do najmu Poniedziałek, 19 grudnia 2016 Na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miejskim w Gorlicach (segment B) wywieszony został do publicznej wiadomości wykaz lokali użytkowych przeznaczonych do najmu przez Miasto Gorlice.

Wykaz powierzchni przeznaczonych do najmu

Wykaz powierzchni przeznaczonych do najmu Poniedziałek, 12 grudnia 2016 Na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miejskim w Gorlicach (segment B) wywieszony został do publicznej wiadomości wykaz powierzchni przeznaczonych do najmu przez Miasto Gorlice.

Wykaz lokali mieszkalnych do najmu na rzecz osób uprawnionych

Wykaz lokali mieszkalnych do najmu na rzecz osób uprawnionych Czwartek, 8 grudnia 2016 Na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miejskim w Gorlicach (segment B) wywieszony został do publicznej wiadomości wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do najmu przez Miasto Gorlice na rzecz osób uprawnionych.

Rokowania na najem lokalu przy ul. Łukasiewicza

Rokowania na najem lokalu przy ul. Łukasiewicza Środa, 16 listopada 2016 Burmistrz Miasta Gorlice zaprasza do rokowań na najem lokalu użytkowego położonego w budynku przy ul. Łukasiewicza 2 w Gorlicach.

Wykaz lokali mieszkalnych do najmu na rzecz osób uprawnionych

Wykaz lokali mieszkalnych do najmu na rzecz osób uprawnionych Piątek, 4 listopada 2016 Na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miejskim w Gorlicach (segment B) wywieszony został do publicznej wiadomości wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do najmu przez Miasto Gorlice na rzecz osób uprawnionych.

Rokowania na najem lokalu użytkowego przy ul. Wyszyńskiego 35

Rokowania na najem lokalu użytkowego przy ul. Wyszyńskiego 35 Poniedziałek, 31 października 2016 Burmistrz Miasta Gorlice zaprasza do rokowań na najem lokalu użytkowego usytuowanego w budynku położonym w Gorlicach przy ul. Wyszyńskiego 35.

Rokowania na najem lokalu użytkowego przy ul.Mickiewicza 14

Rokowania na najem lokalu użytkowego przy ul.Mickiewicza 14 Poniedziałek, 31 października 2016 Burmistrz Miasta Gorlice zaprasza do rokowań na najem lokalu użytkowego usytuowanego w budynku położonym w Gorlicach przy ul. Mickiewicza 14.

Wykaz lokali mieszkalnych do sprzedaży na rzecz najemców

Wykaz lokali mieszkalnych do sprzedaży na rzecz najemców Czwartek, 20 października 2016 Na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miejskim w Gorlicach, Rynek 2, segment B - parter wywieszony został do publicznej wiadomości wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do sprzedaży na rzecz najemców.

Wykaz lokali użytkowych do najmu

Wykaz lokali użytkowych do najmu Czwartek, 20 października 2016 Na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miejskim w Gorlicach (segment B) wywieszony został do publicznej wiadomości wykaz lokali przeznaczonych do najmu przez Miasto Gorlice.

Przetarg na lokal przy ul. 3 Maja 20B

Przetarg na lokal przy ul. 3 Maja 20B Czwartek, 6 października 2016 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza I ustny przetarg nieograniczony na najem lokalu użytkowego położonego w budynku przy ul. 3 Maja 20B w Gorlicach.

II przetarg na lokal przy ul. Łukasiewicza 2

II przetarg na lokal przy ul. Łukasiewicza 2 Wtorek, 4 października 2016 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza II ustny przetarg nieograniczony na najem lokalu użytkowego położonego w budynku przy ul. Łukasiewicza 2 w Gorlicach.

II przetarg na lokal przy ul. Podkościelnej 2

II przetarg na lokal przy ul. Podkościelnej 2 Czwartek, 29 września 2016 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza II ustny przetarg nieograniczony na najem lokalu użytkowego położonego w budynku przy ul. Podkościelnej 2 w Gorlicach.

Rokowania na najem lokalu użytkowego przy ul. Podkościelnej 1

Rokowania na najem lokalu użytkowego przy ul. Podkościelnej 1 Czwartek, 29 września 2016 Burmistrz Miasta Gorlice zaprasza do rokowań na najem lokalu użytkowego położonego w Gorlicach przy ul. Podkościlnej 1 o pow. 21,24 m2.