Wykaz lokali użytkowych do najmu

Wykaz lokali użytkowych do najmu Wtorek, 17 października 2017 Wykaz lokali użytkowych przeznaczonych do najmu przez Miasto Gorlice.

Wykaz lokali użytkowych do najmu

Wykaz lokali użytkowych do najmu Piątek, 13 października 2017 Wykaz lokali użytkowych przeznaczonych do najmu przez Miasto Gorlice .

Wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do najmu na rzecz osób uprawnionych

Wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do najmu na rzecz osób uprawnionych Wtorek, 26 września 2017 Wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do najmu przez Miasto Gorlice na rzecz osób uprawnionych.

Wykaz lokali użytkowych do najmu

Wykaz lokali użytkowych do najmu Wtorek, 26 września 2017 Wykaz lokali użytkowych przeznaczonych do najmu przez Miasto Gorlice

Wykaz lokali użytkowych do najmu

Wykaz lokali użytkowych do najmu Piątek, 15 września 2017 Wykaz pomieszczeń przeznaczonych do najmu w budynku Miejskiego Zespołu Szkół Nr 1 w Gorlicach.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Wykaz nieruchomości do dzierżawy Piątek, 8 września 2017 Wykaz nieruchomości przeznaczonych do oddania w dzierżawę.

Wykaz lokali przeznaczonych do sprzedaży na rzecz najemców

Wykaz lokali przeznaczonych do sprzedaży na rzecz najemców Piątek, 8 września 2017 Wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do sprzedaży na rzecz najemców.

Wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do najmu na rzecz osób uprawnionych

Wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do najmu na rzecz osób uprawnionych Piątek, 25 sierpnia 2017 Lokali mieszkalnych przeznaczonych do najmu przez Miasto Gorlice na rzecz osób uprawnionych.

Wykaz lokali użytkowych do najmu

Wykaz lokali użytkowych do najmu Wtorek, 22 sierpnia 2017 Wykaz lokali użytkowych przeznaczonych do najmu przez Miasto Gorlice.

Wykaz lokali użytkowych do najmu

Wykaz lokali użytkowych do najmu Czwartek, 10 sierpnia 2017 Wykaz lokali użytkowych przeznaczonych do najmu przez Miasto Gorlice.

Rokowania na najem lokalu przy ul. Łukasiewicza

Rokowania na najem lokalu przy ul. Łukasiewicza Piątek, 14 lipca 2017 Burmistrz Miasta Gorlice zaprasza do rokowań na najem lokalu użytkowego położonego w budynku przy ul. Łukasiewicza 2 w Gorlicach.

Wykaz lokali mieszkalnych do sprzedaży na rzecz najemców

Wykaz lokali mieszkalnych do sprzedaży na rzecz najemców Piątek, 7 lipca 2017 Wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do sprzedaży na rzecz najemców wraz z oddaniem w użytkowanie wieczyste ułamkowej części gruntu.

Wykaz lokali użytkowych do najmu

Wykaz lokali użytkowych do najmu Czwartek, 6 lipca 2017 Wykaz lokali użytkowych przeznaczonych do najmu przez Miasto Gorlice.

II przetarg na lokal przy ul. 11 Listopada 5

II przetarg na lokal przy ul. 11 Listopada 5 Poniedziałek, 5 czerwca 2017 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Miasta Gorlice, położonej przy ul. 11 Listopada 5 w Gorlicach.

Wykaz lokali użytkowych do najmu

Wykaz lokali użytkowych do najmu Wtorek, 30 maja 2017 Wykaz lokali użytkowych przeznaczonych do najmu przez Miasto Gorlice.

Przetarg na lokal przy ul. Podkościelnej 2

Przetarg na lokal przy ul. Podkościelnej 2 Poniedziałek, 22 maja 2017 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza I ustny przetarg nieograniczony na najem lokalu użytkowego położonego w budynku przy ul. Podkościelnej 2 w Gorlicach.

II przetarg na lokal przy ul. Łukasiewicza 2

II przetarg na lokal przy ul. Łukasiewicza 2 Poniedziałek, 22 maja 2017 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza II ustny przetarg nieograniczony na najem lokalu użytkowego położonego w budynku przy ul. Łukasiewicza 2 w Gorlicach.

Wykaz lokali mieszkalnych do sprzedaży na rzecz najemców

Wykaz lokali mieszkalnych do sprzedaży na rzecz najemców Wtorek, 18 kwietnia 2017 Wykaz lokali mieszkalnych Miasta Gorlice przeznaczonych do sprzedaży na rzecz najemców.

Wykaz lokali mieszkalnych do najmu

Wykaz lokali mieszkalnych do najmu Piątek, 31 marca 2017 Wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do najmu przez Miasto Gorlice na rzecz osób uprawnionych.

Rokowania na najem lokalu przy ul. Podkościelnej

Rokowania na najem lokalu przy ul. Podkościelnej Czwartek, 30 marca 2017 Burmistrz Miasta Gorlice zaprasza do rokowań na najem lokalu użytkowego położonego w budynku przy ul. Podkościelnej 2 w Gorlicach.