Wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do najmu na rzecz osób uprawnionych

Wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do najmu na rzecz osób uprawnionych Poniedziałek, 18 marca 2019 Wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do najmu przez Miasto Gorlice na rzecz osób uprawnionych.

Wykaz lokali mieszkalnych do sprzedaży na rzecz najemców

Wykaz lokali mieszkalnych do sprzedaży na rzecz najemców Piątek, 15 marca 2019 Działając na podstawie art. 35 ust. 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (tekst jednolity Dz. U z 2018 r, poz. 2204 ze zm.) – podaje się do publicznej wiadomości wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do sprzedaży na rzecz najemców.

Wykaz lokali użytkowych przeznaczonych do najmu

Wykaz lokali użytkowych przeznaczonych do najmu Wtorek, 12 marca 2019 Działając na podstawie art. 35 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (tekst jednolity Dz. U z 2018 r, poz.2204 ze zm.) – podaje się do publicznej wiadomości wykaz lokali użytkowych przeznaczonych do najmu.

Wykaz lokali mieszkalnych do sprzedaży

Wykaz lokali mieszkalnych do sprzedaży Wtorek, 5 marca 2019 Wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do sprzedaży na rzecz najemców wraz ze sprzedażą ułamkowej części gruntu.

Wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do najmu na rzecz osób uprawnionych

Wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do najmu na rzecz osób uprawnionych Piątek, 1 marca 2019 Zgodnie z art. 35 ust.1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami ( t.j. Dz.U. z 2018 r., poz. 2204 ze zm.) Burmistrz Miasta Gorlice informuje, że na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miejskim w Gorlicach, Plac Kościelny 2, segment B - parter wywieszony został do publicznej wiadomości wykaz lokali mieszkalnych Miasta Gorlice przeznaczonych do najmu na rzecz osób uprawnionych do otrzymania lokalu z mieszkaniowego zasobu miasta Gorlice.

Wykaz lokali użytkowych przeznaczonych do najmu

Wykaz lokali użytkowych przeznaczonych do najmu Piątek, 1 marca 2019 Działając na podstawie art. 35 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (tekst jednolity Dz. U z 2018 r, poz.2204 ze zm.) – podaje się do publicznej wiadomości wykaz lokali użytkowych przeznaczonych do najmu.

Wykaz pomieszczeń do użyczenia

Wykaz pomieszczeń do użyczenia Piątek, 15 lutego 2019 Publikujemy wykaz pomieszczeń w Miejskim Zespole Szkół Nr 3 w Gorlicach do użyczenia.

Rokowania na najem lokalu użytkowego przy ul. Podkościelnej 1

Rokowania na najem lokalu użytkowego przy ul. Podkościelnej 1 Poniedziałek, 11 lutego 2019 Burmistrz Miasta Gorlice zaprasza do rokowań na najem lokalu użytkowego położonego w Gorlicach w budynku przy ul. Podkościelnej 1 o pow. 9,73 m2

Rokowania na najem lokalu użytkowego przy ul. Narutowicza 4

Rokowania na najem lokalu użytkowego przy ul. Narutowicza 4 Poniedziałek, 11 lutego 2019 Burmistrz Miasta Gorlice zaprasza do rokowań na najem lokalu użytkowego położonego w Gorlicach w budynku przy ul. Narutowicza 4 o pow. 19,00 m2. Ogłoszenie   

Wykaz pomieszczeń do najmu i użyczenia

Wykaz pomieszczeń do najmu i użyczenia Środa, 6 lutego 2019 Publikujemy wykaz pomieszczeń w Miejskim Zespole Szkół Nr 6 w Gorlicach do użyczenia i najmu.

Wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do najmu na rzecz osób uprawnionych

Wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do najmu na rzecz osób uprawnionych Wtorek, 5 lutego 2019 Publikujemy wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do najmu przez Miasto Gorlice na rzecz osób uprawnionych.

Wykaz lokali użytkowych do najmu

Wykaz lokali użytkowych do najmu Wtorek, 5 lutego 2019 Publikujemy wykaz lokali użytkowych przeznaczonych do najmu przez Miasto Gorlice.

Wykaz pomieszczeń do użyczenia i najmu

Wykaz pomieszczeń do użyczenia i najmu Środa, 2 stycznia 2019 Wykaz pomieszczeń przeznaczonych do użyczenia i najmu przez Miasto Gorlice.

Wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do najmu na rzecz osób uprawnionych

Wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do najmu na rzecz osób uprawnionych Poniedziałek, 17 grudnia 2018 Publikujemy wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do najmu przez Miasto Gorlice na rzecz osób uprawnionych.

Przetarg na lokal przy ul. Narutowicza 4

Przetarg na lokal przy ul. Narutowicza 4 Piątek, 7 grudnia 2018 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza II ustny przetarg nieograniczony na najem lokalu użytkowego położonego przy ul. Narutowicza 4 w Gorlicach.

II przetarg na lokal przy ul. Podkościelnej 1

II przetarg na lokal przy ul. Podkościelnej 1 Piątek, 7 grudnia 2018 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza II ustny przetarg nieograniczony na najem lokalu użytkowego położonego w budynku przy ul. Podkościelnej 1 w Gorlicach.

Wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do najmu na rzecz osób uprawnionych

Wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do najmu na rzecz osób uprawnionych Środa, 28 listopada 2018 Zgodnie z art. 35 ust.1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami ( t.j. Dz.U. z 2018 r., poz. 121 ze zm.) Burmistrz Miasta Gorlice informuje, że na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miejskim w Gorlicach, Plac Kościelny 2, segment B - parter wywieszony został do publicznej wiadomości wykaz lokali mieszkalnych Miasta Gorlice przeznaczonych do najmu na rzecz osób uprawnionych do otrzymania lokalu z mieszkaniowego zasobu miasta Gorlice.

Wykaz lokali użytkowych do najmu

Wykaz lokali użytkowych do najmu Środa, 31 października 2018 Publikujemy wykaz lokali użytkowych przeznaczonych do najmu przez Miasto Gorlice.

Przetarg na lokal przy ul. Narutowicza 4

Przetarg na lokal przy ul. Narutowicza 4 Wtorek, 30 października 2018 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza I ustny przetarg nieograniczony na najem lokalu użytkowego położonego przy ul. Narutowicza 4 w Gorlicach.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy

Wykaz nieruchomości do dzierżawy Piątek, 5 października 2018 Działając na podstawie art. 35 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (t.j. Dz. U. z 2018 r., poz. 121 ze zm.)- podaje się do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości położonych w Gorlicach, stanowiących własność Miasta Gorlice, przeznaczonych do oddania w dzierżawę.