Przetargi na lokale przy ul. Podkościelnej 1 i ul. Rynek - mur oporowy

Przetargi na lokale przy ul. Podkościelnej 1 i ul. Rynek - mur oporowy Poniedziałek, 12 marca 2018 Przypominamy, że tylko do 20 marca br. można składać wnioski o wzięcie udziału w przetargach ogłoszonych przez Burmistrza Miasta Gorlice, na najem lokali użytkowych położonych w budynkach przy ul. Podkościelnej 1 i ul. Rynek - mur oporowy.

Przetarg na lokal przy ul. Rynek - mur oporowy

Przetarg na lokal przy ul. Rynek - mur oporowy Piątek, 23 lutego 2018 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza I ustny przetarg nieograniczony na najem lokalu użytkowego położonego w budynku przy ul. Rynek - mur oporowy w Gorlicach.

Przetarg na lokal przy ul. Podkościelnej 1

Przetarg na lokal przy ul. Podkościelnej 1 Piątek, 23 lutego 2018 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza I ustny przetarg nieograniczony na najem lokalu użytkowego położonego w budynku przy ul. Podkościelnej 1 w Gorlicach.

Wykaz lokali użytkowych do najmu

Wykaz lokali użytkowych do najmu Poniedziałek, 19 lutego 2018 Publikujemy wykaz lokali użytkowych przeznaczonych do najmu przez Miasto Gorlice.

Wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do najmu na rzecz osób uprawnionych

Wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do najmu na rzecz osób uprawnionych Poniedziałek, 19 lutego 2018 Publikujemy wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do najmu przez Miasto Gorlice na rzecz osób uprawnionych.

Wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do najmu na rzecz osób uprawnionych

Wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do najmu na rzecz osób uprawnionych Piątek, 26 stycznia 2018 Publikujemy wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do najmu przez Miasto Gorlice na rzecz osób uprawnionych.

Rokowania na najem lokalu przy ul. Mickiewicza

Rokowania na najem lokalu przy ul. Mickiewicza Czwartek, 25 stycznia 2018 Burmistrz Miasta Gorlice zaprasza do rokowań na najem lokalu użytkowego położonego w Gorlicach w budynku przy ul. Mickiewicza 14.

Wykaz lokali użytkowych do najmu

Wykaz lokali użytkowych do najmu Czwartek, 25 stycznia 2018 Publikujemy wykaz lokali użytkowych przeznaczonych do najmu przez Miasto Gorlice.

Wykazy lokali użytkowych do najmu

Wykazy lokali użytkowych do najmu Piątek, 19 stycznia 2018 Publikujemy wykazy lokali użytkowych przeznaczonych do najmu przez Miasto Gorlice.

Wykazu lokali użytkowych przeznaczonych do najmu

Wykazu lokali użytkowych przeznaczonych do najmu Wtorek, 9 stycznia 2018 Publikujemy wykaz lokali użytkowych przeznaczonych do najmu przez Miasto Gorlice.

Wykaz nieruchomości przeznaczonych do oddania w użyczenie

Wykaz nieruchomości przeznaczonych do oddania w użyczenie Wtorek, 9 stycznia 2018 Publikujemy wykaz nieruchomości przeznaczonych do oddania w użyczenie przez Miasto Gorlice.

Wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do najmu na rzecz osób uprawnionych

Wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do najmu na rzecz osób uprawnionych Czwartek, 21 grudnia 2017 Publikujemy wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do najmu przez Miasto Gorlice na rzecz osób uprawnionych.

Wykaz lokali użytkowych do najmu

Wykaz lokali użytkowych do najmu Czwartek, 21 grudnia 2017 Wykaz lokali użytkowych przeznaczonych do najmu przez Miasto Gorlice.

II przetarg na lokal przy ul. Mickiewicza 16

II przetarg na lokal przy ul. Mickiewicza 16 Wtorek, 19 grudnia 2017 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza II ustny przetarg nieograniczony na najem lokalu użytkowego położonego w budynku przy ul. Mickiewicza 16 w Gorlicach.

II przetarg na lokal przy ul. Mickiewicza 14

II przetarg na lokal przy ul. Mickiewicza 14 Wtorek, 19 grudnia 2017 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza II ustny przetarg nieograniczony na najem lokalu użytkowego położonego w budynku przy ul. Mickiewicza 14 w Gorlicach.

Wykaz nieruchomości przeznaczonych do oddania w użyczenie

Wykaz nieruchomości przeznaczonych do oddania w użyczenie Czwartek, 14 grudnia 2017 Wykaz nieruchomości Miasta Gorlice przeznaczonych do oddania w użyczenie.

Wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do najmu na rzecz osób uprawnionych

Wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do najmu na rzecz osób uprawnionych Piątek, 8 grudnia 2017 Publikujemy wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do najmu przez Miasto Gorlice na rzecz osób uprawnionych.

Wykaz nieruchomości przeznaczonych do najmu

Wykaz nieruchomości przeznaczonych do najmu Piątek, 8 grudnia 2017 Wykaz nieruchomości przeznaczonych do najmu przez Miasto Gorlice.

Wykaz nieruchomości przeznaczonych do oddania w użyczenie

Wykaz nieruchomości przeznaczonych do oddania w użyczenie Piątek, 8 grudnia 2017 Wykaz nieruchomości przeznaczonych do oddania w użyczenie przez Miasto Gorlice.