Wykaz lokali użytkowych do najmu

Wykaz lokali użytkowych do najmu Czwartek, 10 sierpnia 2017 Wykaz lokali użytkowych przeznaczonych do najmu przez Miasto Gorlice.

Rokowania na najem lokalu przy ul. Łukasiewicza

Rokowania na najem lokalu przy ul. Łukasiewicza Piątek, 14 lipca 2017 Burmistrz Miasta Gorlice zaprasza do rokowań na najem lokalu użytkowego położonego w budynku przy ul. Łukasiewicza 2 w Gorlicach.

Wykaz lokali mieszkalnych do sprzedaży na rzecz najemców

Wykaz lokali mieszkalnych do sprzedaży na rzecz najemców Piątek, 7 lipca 2017 Wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do sprzedaży na rzecz najemców wraz z oddaniem w użytkowanie wieczyste ułamkowej części gruntu.

Wykaz lokali użytkowych do najmu

Wykaz lokali użytkowych do najmu Czwartek, 6 lipca 2017 Wykaz lokali użytkowych przeznaczonych do najmu przez Miasto Gorlice.

II przetarg na lokal przy ul. 11 Listopada 5

II przetarg na lokal przy ul. 11 Listopada 5 Poniedziałek, 5 czerwca 2017 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Miasta Gorlice, położonej przy ul. 11 Listopada 5 w Gorlicach.

Wykaz lokali użytkowych do najmu

Wykaz lokali użytkowych do najmu Wtorek, 30 maja 2017 Wykaz lokali użytkowych przeznaczonych do najmu przez Miasto Gorlice.

Przetarg na lokal przy ul. Podkościelnej 2

Przetarg na lokal przy ul. Podkościelnej 2 Poniedziałek, 22 maja 2017 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza I ustny przetarg nieograniczony na najem lokalu użytkowego położonego w budynku przy ul. Podkościelnej 2 w Gorlicach.

II przetarg na lokal przy ul. Łukasiewicza 2

II przetarg na lokal przy ul. Łukasiewicza 2 Poniedziałek, 22 maja 2017 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza II ustny przetarg nieograniczony na najem lokalu użytkowego położonego w budynku przy ul. Łukasiewicza 2 w Gorlicach.

Wykaz lokali mieszkalnych do sprzedaży na rzecz najemców

Wykaz lokali mieszkalnych do sprzedaży na rzecz najemców Wtorek, 18 kwietnia 2017 Wykaz lokali mieszkalnych Miasta Gorlice przeznaczonych do sprzedaży na rzecz najemców.

Wykaz lokali mieszkalnych do najmu

Wykaz lokali mieszkalnych do najmu Piątek, 31 marca 2017 Wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do najmu przez Miasto Gorlice na rzecz osób uprawnionych.

Rokowania na najem lokalu przy ul. Podkościelnej

Rokowania na najem lokalu przy ul. Podkościelnej Czwartek, 30 marca 2017 Burmistrz Miasta Gorlice zaprasza do rokowań na najem lokalu użytkowego położonego w budynku przy ul. Podkościelnej 2 w Gorlicach.

Przetarg na lokal przy ul. Łukasiewicza 2

Przetarg na lokal przy ul. Łukasiewicza 2 Czwartek, 30 marca 2017 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza I ustny przetarg nieograniczony na najem lokalu użytkowego położonego w budynku przy ul. Łukasiewicza 2 w Gorlicach.

Wykaz lokali użytkowych do najmu

Wykaz lokali użytkowych do najmu Środa, 29 marca 2017 Na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miejskim w Gorlicach (segment B) wywieszony został do publicznej wiadomości wykaz lokali użytkowych przeznaczonych do najmu na rzecz dotychczasowych najemców.

Przetarg na lokal przy ul. 11 Listopada 5

Przetarg na lokal przy ul. 11 Listopada 5 Czwartek, 23 marca 2017 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Miasta Gorlice, położonej przy ul. 11 Listopada 5 w Gorlicach.

Wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do najmu na rzecz osób uprawnionych

Wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do najmu na rzecz osób uprawnionych Czwartek, 16 lutego 2017 Na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miejskim w Gorlicach (segment B) wywieszony został do publicznej wiadomości wykaz lokali przeznaczonych do najmu przez Miasto Gorlice.

Wykaz lokali użytkowych przeznaczonych do najmu na rzecz dotychczasowych najemców

Wykaz lokali użytkowych przeznaczonych do  najmu na rzecz dotychczasowych najemców Środa, 15 lutego 2017 Na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miejskim w Gorlicach, (segment B) wywieszony został do publicznej wiadomości wykaz lokali użytkowych przeznaczonych do najmu na rzecz dotychczasowych najemców.

Wykaz lokali do sprzedaży

Wykaz lokali do sprzedaży Poniedziałek, 16 stycznia 2017 Na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miejskim w Gorlicach wywieszony został do publicznej wiadomości wykaz lokali przeznaczonych do sprzedaży przez Miasto Gorlice.

Wykaz lokali mieszkalnych do sprzedaży na rzecz najemców

Wykaz lokali mieszkalnych do sprzedaży na rzecz najemców Wtorek, 10 stycznia 2017 Na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miejskim w Gorlicach (segment B) wywieszony został do publicznej wiadomości wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do sprzedaży przez Miasto Gorlice na rzecz najemców.

Wykaz lokali użytkowych do najmu

Wykaz lokali użytkowych do najmu Piątek, 23 grudnia 2016 Na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miejskim w Gorlicach (segment B) wywieszony został do publicznej wiadomości wykaz lokali przeznaczonych do najmu przez Miasto Gorlice.

Wykaz lokali użytkowych do najmu

Wykaz lokali użytkowych do najmu Poniedziałek, 19 grudnia 2016 Na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miejskim w Gorlicach (segment B) wywieszony został do publicznej wiadomości wykaz lokali użytkowych przeznaczonych do najmu przez Miasto Gorlice.