Badania na rynek

Badania na rynek Środa, 23 maja 2018 Trwa nabór wniosków w ramach Pakietu dla średnich miast w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój Działanie 3.2 „Wsparcie wdrożeń wyników prac B+R” w Poddziałaniu 3.2.1 „Badania na rynek”.

Trwa rekrutacja do projektów PO WER!

Trwa rekrutacja do projektów PO WER! Piątek, 20 kwietnia 2018 Nie masz jeszcze 30 lat, nie uczysz się, nie pracujesz i mieszkasz w Małopolsce? Skorzystaj z projektów realizowanych w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, którego Instytucją Pośredniczącą w regionie jest Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie.

Z myślą o seniorach!

Z myślą o seniorach! Środa, 21 marca 2018 Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom osób starszych, w dniu 20 marca br. Miasto Gorlice złożyło wniosek do Programu „Senior+” na utworzenie i wyposażenie Gorlickiego Klubu Seniora.

IV edycja programu grantowego "Decydujesz, pomagamy"

IV edycja programu grantowego Piątek, 9 marca 2018 Do 30 marca br. lokalne organizacje społeczne i aktywni mieszkańcy mogą zgłaszać swoje pomysły na inicjatywy poprawiające życie w ich lokalnym otoczeniu.

Pakiet dla miast średnich

Pakiet dla miast średnich Piątek, 2 marca 2018 Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ogłasza konkurs na dofinansowanie projektów w ramach Działania 3.2 „Wsparcie wdrożeń wyników prac B+R” Poddziałania 3.2.1 „Badania na rynek”. Konkurs adresowany jest do przedsiębiorców ze średnich miast (oraz gmin sąsiadujących).