Warsztaty z touroperatorami z Izraela

Warsztaty z touroperatorami z Izraela Czwartek, 19 października 2017 Małopolska Organizacja Turystyczna zaprasza na warsztaty z touroperatorami z Izraela, które odbędą się 30 października w Hotelu Bania Thermal & Ski w Białce Tatrzańskiej, ul. Środkowa 181.

9. numer Kuriera Gorlickiego

9. numer Kuriera Gorlickiego Środa, 18 października 2017 Zapraszamy do lektury najnowszego numeru Kuriera Gorlickiego.

IV Marsz dla Życia i Rodziny

IV Marsz dla Życia i Rodziny Środa, 18 października 2017 Stowarzyszenie Rodzin Katolickich przy parafii NNMP, serdecznie zaprasza na IV MARSZ DLA ŻYCIA I RODZINY, który odbędzie się 22 października w Gorlicach.

Luz blues folk

Luz blues folk Środa, 18 października 2017 Stowarzyszenie Chóralne „Belfersingers” oraz Gorlickie Centrum Kultury serdecznie zapraszają na I Gorlicki Festiwal Chóralny „Luz blues folk”, który odbędzie się 21 października 2017 r. (sobota) o godz. 19:00 w sali teatralnej GCK.

W Gorlicach ruszają Małopolskie Talenty

W Gorlicach ruszają Małopolskie Talenty Wtorek, 17 października 2017 687 225 zł to kwota, która pomoże 384 uczniom rozwijać swoje umiejętności i talenty oraz poszerzyć wiedzę z zakresu swoich zainteresowań!

Zielony Punkt Gorlic!

Zielony Punkt Gorlic! Poniedziałek, 16 października 2017 Przypominamy, że przy Urzędzie Miejskim w Gorlicach działa Ekodoradca. Niedawno, aby ułatwić wszystkim dostęp do informacji oraz kontakt z Ekodoradcą, na stronie www.gorlice.pl, powstała zakładka Zielony Punkt. Ekodoradcę znajdziemy także na fanpage’u Zielony Punkt Gorlice oraz na Instagramie! Zapraszamy do śledzenia!

Informacja w sprawie zmiany sygnalizacji na Zawodziu

Informacja w sprawie zmiany sygnalizacji na Zawodziu Poniedziałek, 16 października 2017 W związku z zapytaniami jakie dostajemy w sprawie zmiany sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu na Zawodziu przypominamy, że zarządcą DK nr 28, jak i skrzyżowania i sygnalizacji na nim jest Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. W artykule publikujemy pismo informacyjne jakie otrzymaliśmy od GDDKiA w sprawie zmiany sygnalizacji.

Zapraszamy wystawców na III Gorlicki Jarmark Bożonarodzeniowy

Zapraszamy wystawców na III Gorlicki Jarmark Bożonarodzeniowy Poniedziałek, 16 października 2017 Urząd Miejski w Gorlicach serdecznie zaprasza artystów, rękodzielników, rzemieślników, wytwórców produktów regionalnych, wytwórców oferujących produkty kuchni regionalnej, przedsiębiorców zajmujących się handlem artykułami świątecznymi, stowarzyszenia do udziału w III Gorlickim Jarmarku Bożonarodzeniowym, który odbędzie się w przedświąteczny weekend tj. 16-17 grudnia 2017 roku na gorlickim Rynku.

Aż 15 mln dotacji na nowy standard komunikacji miejskiej!

Aż 15 mln dotacji na nowy standard komunikacji miejskiej! Piątek, 13 października 2017 Mamy powody do dumy, gdyż kolejny wniosek o dofinansowanie złożony przez Miasto Gorlice, został rozpatrzony pozytywnie! Dzięki pozyskanym funduszom sfinansowany zostanie zakup 11 niskoemisyjnych, niskopodłogowych autobusów do transportu pasażerskiego i rozbudowa infrastruktury rowerowej w okolicznych gminach.

Głosowanie nad Budżetem Obywatelskim 2018

Głosowanie nad Budżetem Obywatelskim 2018 Piątek, 13 października 2017 Dzisiaj tj. 13 października rozpoczyna się głosowanie w tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego Miasta Gorlice na 2018 rok. Na stronie budzetobywatelski.gorlice.pl została uruchomiona aplikacja, dzięki której gorliczanie mogą w łatwy i wygodny sposób oddać swój głos nie wychodząc z domu!