Wizyta studyjna delegacji z Ukrainy

Wizyta studyjna delegacji z Ukrainy Czwartek, 14 grudnia 2017 Strefy Aktywności Gospodarczej to wydzielone i przygotowane do inwestycji obszary, odpowiadające zapotrzebowaniom potencjalnych inwestorów. Wczoraj (13.12) odbyło się spotkanie studyjne z przedstawicielami siedmiu regionów Ukrainy, którzy podpatrywali w naszym mieście zasady tworzenia, działania i funkcjonowania stref ekonomicznych.

Świetlne życzenia na Ratuszu!

Świetlne życzenia na Ratuszu! Czwartek, 14 grudnia 2017 Nie wiesz jak pokazać ukochanej osobie, ze jest dla Ciebie wyjątkowa? Chcesz aby Twoje świąteczne życzenia lub pozdrowienia dla najbliższych były inne niż zwykle? W tym roku zadbaliśmy także o to!

Zagłosuj na Miasto Światła!

Zagłosuj na Miasto Światła! Środa, 13 grudnia 2017 Ruszył konkurs „Świeć się z Energą”, w którym wybieramy świetlną stolicę Polski! Wszystkich gorliczan zapraszamy do głosowania – pokażmy, że jesteśmy mieszkańcami prawdziwego Miasta Światła. Walczymy o 50 000 zł na cele społeczne.

Ostrzeżenie przed silnym wiatrem!

Ostrzeżenie przed silnym wiatrem! Środa, 13 grudnia 2017 Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydało ostrzeżenie dla województwa małopolskiego, subregion południowy, o możliwości wystąpienia silnego wiatru, o średniej prędkości od 35 do 45 km/h, z porywami do 90 km/h z kierunków południowych oraz południowo-zachodnich. Ostrzeżenie obowiązuje od godziny 2:00 do godziny 16:00 dnia 14.12 br.

Sylwester na lodzie

Sylwester na lodzie Środa, 13 grudnia 2017 Serdecznie zapraszamy najmłodszych na sylwestrową zabawę na lodzie, która po raz pierwszy zakończy się wyjątkowym pokazem sztucznych ogni.

Obrady Miłośników Ziemi Gorlickiej

Obrady Miłośników Ziemi Gorlickiej Środa, 13 grudnia 2017 Wielkimi krokami zbliżają się obchody 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Wczoraj (12.12) podczas zebrania Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Gorlickiej, był to jeden z głównych tematów dyskusji.

Konferencja o postępie prac w parku

Konferencja o postępie prac w parku Środa, 13 grudnia 2017 Kończą się prace związane z pierwszym etapem rewitalizacji Parku Miejskiego w Gorlicach. Wczoraj (12.12) nastąpił odbiór techniczny I etapu instalacji monitoringu oraz oświetlenia parku, a w sali 207 Urzędu Miejskiego odbyła się konferencja poświęcona inwestycji.

Przedświąteczne spotkanie z seniorami z Osiedla Młodych

Przedświąteczne spotkanie z seniorami z Osiedla Młodych Wtorek, 12 grudnia 2017 Grudzień jest miesiącem wyjątkowym - to czas życzliwości i świątecznych życzeń. Wczoraj (11.12) w Klubie Seniora przy Osiedlu Młodych, przy ulicy Konopnickiej 17 odbyło się przedświąteczne spotkanie, w którym udział wzięli starsi mieszkańcy osiedla.

Planujemy remont basenu

Planujemy remont basenu Wtorek, 12 grudnia 2017 Szanowni Państwo! Otwarty basen w Gorlicach od lat nie był remontowany a jego standard pozostawia wiele do życzenia. Dziś nadarza się okazja do zrealizowania planu, jakim właśnie jest przebudowa kąpieliska otwartego. Państwa opinia w tym temacie będzie dla mnie niezwykle cenna. Proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która pozwoli nam poznać Państwa oczekiwania i preferencje. Burmistrz Miasta Gorlice Rafał Kukla

Rozdajemy świąteczne pocztówki z Gorlic!

Rozdajemy świąteczne pocztówki z Gorlic! Wtorek, 12 grudnia 2017 Spraw swoim bliskim radość i wyślij im pocztówkę ze świątecznymi życzeniami z Gorlic! W Pawilonie Historii Miasta, podobnie jak w zeszłym roku, będzie można odebrać darmową pocztówkę świąteczną!