Gorlicki Dzień Inwalidy

Gorlicki Dzień Inwalidy Piątek, 25 maja 2018 Uroczystą oprawę miały tegoroczne obchody Światowego Dnia Inwalidy, które 24 maja zorganizował Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Gorlicach.

12. edycja Festiwalu Muzyka Zaklęta w Drewnie

12. edycja Festiwalu Muzyka Zaklęta w Drewnie Czwartek, 24 maja 2018 Z okazji 15-lecia wpisu kościołów oraz 5-lecia wpisu cerkwi na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO Muzyka Zaklęta w Drewnie zabrzmi we wszystkich drewnianych świątyniach UNESCO!

Hufiec Pracy wygrywa turniej siatkarski

Hufiec Pracy wygrywa turniej siatkarski Czwartek, 24 maja 2018 Reprezentanci Hufca Pracy w Gorlicach triumfowali w II Wojewódzkim Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców, który odbył się 17 maja w Centrum Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Tarnowskiej.

Wizyta Prezydentów Polski i Słowenii w Gorlicach

Wizyta Prezydentów Polski i Słowenii w Gorlicach Środa, 23 maja 2018 „Patrząc na losy I Wojny Światowej, patrząc na znaczenie jakie dla tej wojny miała Bitwa Gorlicka, a w efekcie jakie znaczenie miała dla odzyskania przez Polskę Niepodległości, mogę śmiało powiedzieć, że Ci, którzy tutaj polegli, w tym nasi słoweńscy przyjaciele, przyczynili się do odzyskania przez Polskę Niepodległości. I za to oddajemy im hołd. Wielka cześć i chwała bohaterom Bitwy Gorlickiej! – mówił dziś w Gorlicach Prezydent Andrzej Duda.

Dzień Dziecka w świetlicy GCK „Sokół”

Dzień Dziecka w świetlicy GCK „Sokół” Środa, 23 maja 2018 Świetlica GCK „Sokół” oraz Rada Osiedla nr 7 zapraszają 30 maja br. na godz. 16:30 na Rodzinny Piknik Integracyjny z okazji Dnia Dziecka.

Dzień Dziecka na Osiedlu Górnym

Dzień Dziecka na Osiedlu Górnym Środa, 23 maja 2018 Zarząd Powiatowy Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Gorlicach oraz Osiedlowe Koło TPD przy ul. Wyszyńskiego wspólnie z Radą Osiedla Nr 9 przy wsparciu Burmistrza Miasta Gorlice oraz Gorlickiego Centrum Kultury serdecznie zapraszają dzieci i rodziców na Dzień Dziecka, który odbędzie się 27 maja br. o godz. 14.00 na placu zabaw.

Urodzinowy koncert Piotra Nowaka

Urodzinowy koncert Piotra Nowaka Środa, 23 maja 2018 Serdecznie zapraszamy do Stadniny Koni Huculskich w Regietowie na urodzinowy koncert Piotra Nowaka. Koncert odbędzie się 8 czerwca o godz. 19.00. Wstęp wolny!

Promocja książki „Opowieści z bocianiego gniazda”

Promocja książki „Opowieści z bocianiego gniazda” Wtorek, 22 maja 2018 Czy znacie Państwo rodzinę Bocianów? To bohaterowie najnowszej publikacji wydanej przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką w Nowym Sączu – Filię w Gorlicach. Właśnie dziś odbyła się uroczysta promocja tej książki.

Gorlicka Rewia Smaków

Gorlicka Rewia Smaków Wtorek, 22 maja 2018 Już w nadchodzący weekend (25-27 maja) centrum naszego miasta wypełni zapach potraw sprzedawanych z foodtrucków - będzie można skosztować najrozmaitszych dań i kuchni z całego świata, a każdy głodomór znajdzie coś dla siebie! Dopełnieniem fantastycznej zabawy będą sobotnie koncerty zespołów Key Story Band, Arek Zawiliński Trio i Zgredybillies. Nie zabraknie też strefy chillout oraz darmowych atrakcji dla najmłodszych.

Lechstarter – Gorlice poza podium

Lechstarter – Gorlice poza podium Poniedziałek, 21 maja 2018 Zakończyło się głosowanie na projekty do Lechstartera. Miasto Gorlice miało szansę uzyskać, aż 100 tysięcy złotych na realizację projektu Chodź na miasto – Gorlice łączą ludzi. Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w sukcesywne głosowanie na projekt i jego promowanie!