Pani Poseł pyta Burmistrz odpowiada

Pani Poseł pyta Burmistrz odpowiada Środa, 18 lipca 2018 W związku z zapytaniem Pani Poseł na Sejm RP Barbary Bartuś, dotyczącym organizacji Strefy Kibica w Gorlicach i zwołaną przez Panią Poseł w dniu 16 lipca konferencją prasową, podczas której poruszony został powyższy temat, publikujemy treść otrzymanego pisma oraz odpowiedź Burmistrza Miasta Gorlice.

Awaria telefonów w Urzędzie Miejskim

Awaria telefonów w Urzędzie Miejskim Środa, 18 lipca 2018 Mieszkańcy, chcący uzyskać telefonicznie informacje z Urzędu Miejskiego w Gorlicach, muszą liczyć się z utrudnieniami. Ze względu na awarię sieci telefonicznej nie można dodzwonić się na telefony stacjonarne w gorlickim Ratuszu. Nie działają także połączenia wychodzące.

Możliwe intensywne opady deszczu

Możliwe intensywne opady deszczu Środa, 18 lipca 2018 Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie dla powiatu gorlickiego przed intensywnymi opadami deszczu. Prognozuje się wystąpienie opadów deszczu o natężeniu umiarkowanym i silnym. Prognozowana suma opadów za okres obowiązywania ostrzeżenia od 30 mm do 50 mm.

6. numer Kuriera Gorlickiego

6. numer Kuriera Gorlickiego Wtorek, 17 lipca 2018 Zachęcamy do lektury najnowszego numeru Kuriera Gorlickiego w 2018 roku.

Rewitalizacja parku na ukończeniu

Rewitalizacja parku na ukończeniu Poniedziałek, 16 lipca 2018 Wraz z początkiem sierpnia, Park Miejski im. Wojciecha Biechońskiego w Gorlicach znów będzie dostępny dla mieszkańców. W międzyczasie trwać będą jeszcze ostanie prace restauracyjne, które mamy nadzieję nie przeszkodzą w wypoczynku.

Otwarte Mistrzostwa Gorlic w Siatkówce Plażowej

Otwarte Mistrzostwa Gorlic w Siatkówce Plażowej Poniedziałek, 16 lipca 2018 W weekend (14-15 lipca) rozegrano Otwarte Mistrzostwa Gorlic w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn.

Możliwe intensywne opady deszczu

Możliwe intensywne opady deszczu Poniedziałek, 16 lipca 2018 Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie dla powiatu gorlickiego przed intensywnymi opadami deszczu. Prognozuje się wystąpienie opadów deszczu o natężeniu okresami umiarkowanym lub silnym. Lokalnie grad. Prognozowana suma opadów za okres obowiązywania ostrzeżenia od 25 mm do 40 mm.

„Kierunek Kariera” - doradztwo zawodowe i szkolenia dla osób pracujących!

„Kierunek Kariera” - doradztwo zawodowe i szkolenia dla osób pracujących! Czwartek, 12 lipca 2018 Chcesz nauczyć się języka? Skończyć kurs prawa jazdy? Zdobyć nowe umiejętności? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie propozycję. Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie realizuje projekt „Kierunek Kariera”. Dzięki niemu uczestnik wybranego przez siebie szkolenia lub kursu ma opłacone do 87% jego kosztów.

FIO Małopolska Lokalnie - spotkania informacyjne

FIO Małopolska Lokalnie - spotkania informacyjne Czwartek, 12 lipca 2018 Fundacja Sztuki, Przygody i Przyjemności ARTS zaprasza grupy nieformalne oraz młode organizacje pozarządowe zainteresowane pozyskaniem dotacji na lokalne działania do udziału w spotkaniu informacyjnym. Spotkanie odbędzie się 17 lipca br. o godz. 12.00 w Domu Polsko-Słowackim w Gorlicach, Rynek 1.

Możliwe burze z gradem

Możliwe burze z gradem Środa, 11 lipca 2018 Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie dla powiatu gorlickiego przed burzami z gradem. Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu, lokalnie do 40 mm oraz porywami wiatru do 70 km/h. Lokalnie grad. Ostrzeżenie obowiązuje od godz. 12.00 (11.07) do godz. 07.00 (12.07).