II Gorlicka Spartakiada Seniorów

II Gorlicka Spartakiada Seniorów Wtorek, 17 października 2017 W zdrowym ciele zdrowy duch! Wczoraj (17.10) na hali sportowej OSiR odbyła się II Gorlicka Spartakiada Seniorów.

9. numer Kuriera Gorlickiego

9. numer Kuriera Gorlickiego Środa, 18 października 2017 Zapraszamy do lektury najnowszego numeru Kuriera Gorlickiego.

IV Marsz dla Życia i Rodziny

IV Marsz dla Życia i Rodziny Środa, 18 października 2017 Stowarzyszenie Rodzin Katolickich przy parafii NNMP, serdecznie zaprasza na IV MARSZ DLA ŻYCIA I RODZINY, który odbędzie się 22 października w Gorlicach.

Luz blues folk

Luz blues folk Środa, 18 października 2017 Stowarzyszenie Chóralne „Belfersingers” oraz Gorlickie Centrum Kultury serdecznie zapraszają na I Gorlicki Festiwal Chóralny „Luz blues folk”, który odbędzie się 21 października 2017 r. (sobota) o godz. 19:00 w sali teatralnej GCK.

Informacja o wynikach naboru

Informacja o wynikach naboru Wtorek, 17 października 2017 Informacja o wynikach naboru na stanowisko inspektora ds. inwestycji i remontów w Dziale Inwestycji i Remontów Wydziału Inwestycji i Rozwoju Urzędu Miejskiego w Gorlicach.

Informacja o wynikach naboru

Informacja o wynikach naboru Wtorek, 17 października 2017 Informacja o wynikach naboru na stanowisko inspektora ds. inwestycji i remontów drogowych w Dziale Dróg Miejskich Wydziału Inwestycji i Rozwoju Urzędu Miejskiego w Gorlicach.

Konsultacje społeczne

Konsultacje społeczne Wtorek, 17 października 2017 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza konsultacje społeczne projektu dokumentu pn. „Założenia do planu zaopatrzenia w ciepło, energię elektryczną i paliwa gazowe dla Miasta Gorlice na lata 2017 – 2032”.

Wykaz nieruchomości do sprzedaży

Wykaz nieruchomości do sprzedaży Wtorek, 17 października 2017 Wykaz nieruchomości Miasta Gorlice przeznaczonych do sprzedaży w drodze przetargu.

W Gorlicach ruszają Małopolskie Talenty

W Gorlicach ruszają Małopolskie Talenty Wtorek, 17 października 2017 687 225 zł to kwota, która pomoże 384 uczniom rozwijać swoje umiejętności i talenty oraz poszerzyć wiedzę z zakresu swoich zainteresowań!

Wykaz lokali użytkowych do najmu

Wykaz lokali użytkowych do najmu Wtorek, 17 października 2017 Wykaz lokali użytkowych przeznaczonych do najmu przez Miasto Gorlice.

Zielony Punkt Gorlic!

Zielony Punkt Gorlic! Poniedziałek, 16 października 2017 Przypominamy, że przy Urzędzie Miejskim w Gorlicach działa Ekodoradca. Niedawno, aby ułatwić wszystkim dostęp do informacji oraz kontakt z Ekodoradcą, na stronie www.gorlice.pl, powstała zakładka Zielony Punkt. Ekodoradcę znajdziemy także na fanpage’u Zielony Punkt Gorlice oraz na Instagramie! Zapraszamy do śledzenia!

Informacja w sprawie zmiany sygnalizacji na Zawodziu

Informacja w sprawie zmiany sygnalizacji na Zawodziu Poniedziałek, 16 października 2017 W związku z zapytaniami jakie dostajemy w sprawie zmiany sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu na Zawodziu przypominamy, że zarządcą DK nr 28, jak i skrzyżowania i sygnalizacji na nim jest Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. W artykule publikujemy pismo informacyjne jakie otrzymaliśmy od GDDKiA w sprawie zmiany sygnalizacji.

Zapraszamy wystawców na III Gorlicki Jarmark Bożonarodzeniowy

Zapraszamy wystawców na III Gorlicki Jarmark Bożonarodzeniowy Poniedziałek, 16 października 2017 Urząd Miejski w Gorlicach serdecznie zaprasza artystów, rękodzielników, rzemieślników, wytwórców produktów regionalnych, wytwórców oferujących produkty kuchni regionalnej, przedsiębiorców zajmujących się handlem artykułami świątecznymi, stowarzyszenia do udziału w III Gorlickim Jarmarku Bożonarodzeniowym, który odbędzie się w przedświąteczny weekend tj. 16-17 grudnia 2017 roku na gorlickim Rynku.

Dzień Nauczyciela w Miejskim Przedszkolu nr 8

Dzień Nauczyciela w Miejskim Przedszkolu nr 8 Poniedziałek, 16 października 2017 14 października to wyjątkowy dzień dla wszystkich pracowników oświaty, ponieważ w tym dniu obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola nr 8 w Gorlicach, również chciały podziękować swoim ukochanym paniom i pracownikom przedszkola za trud włożony w ich wychowanie.

Gaudeamus Igitur... w Dworze Karwacjanów

Gaudeamus Igitur... w Dworze Karwacjanów Poniedziałek, 16 października 2017 11 października br. w Dworze Karwacjanów w Gorlicach, hejnałem Gorlic "Beskidzkie Echo" oraz pieśnią "Gaude Mater Polonia" - rozpoczęła się uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2017/2018 Uniwersytetu Złotego Wieku w Gorlicach.