Oferta pracy

Oferta pracy Środa, 14 listopada 2018 Na prośbę firmy TLC publikujemy ofertę pracy.

Znaleziono psa przy ul. Jagiełły

Znaleziono psa przy ul. Jagiełły Środa, 14 listopada 2018 W lecznicy dla zwierząt przy ul. Kościuszki 44A w Gorlicach, znajduje się pies (samica), rasa beagle, wiek około 5 lata, maść trikolor. Pies znajdował się bez opieki - został wyłapany 14 listopada 2018 r. w rejonie ulicy Jagiełły.

Turniej Aserekcup

Turniej Aserekcup Środa, 14 listopada 2018 Akademia Piłkarska Aserekteam ma zaszczyt zaprosić wszystkich sympatyków dziecięcej piłki nożnej do obejrzenia poczynań zawodników rocznika 2010 podczas drugiej edycji turnieju Aserekcup.

Znaleziono psa przy ul. Kochanowskiego

Znaleziono psa przy ul. Kochanowskiego Środa, 14 listopada 2018 W lecznicy dla zwierząt przy ul. Kościuszki 44A w Gorlicach, znajduje się pies (samiec), krzyżówka, wiek około 3 lata, maść beżowa. Pies znajdował się bez opieki - został wyłapany 10 listopada 2018 r. w rejonie ulicy Kochanowskiego.

Można już odebrać Gorlicką Kartę Seniora!

Można już odebrać Gorlicką Kartę Seniora! Środa, 14 listopada 2018 Niedawno informowaliśmy, że nasze miasto przystąpiło do Ogólnopolskiej Karty Seniora - programu dzięki któremu gorliccy Seniorzy będą mogli otrzymać zniżki na wybrane produkty i usługi! Każda osoba, która skończyła 60 lat może już bezpłatnie wyrobić własną Ogólnopolską Kartę Seniora. Wystarczy, że wypełni formularz zgłoszeniowy, który dostępny jest w Pawilonie Historii Miasta Gorlice.

Tak Gorlice świętowały 100-lecie niepodległości

Tak Gorlice świętowały 100-lecie niepodległości Wtorek, 13 listopada 2018 100. rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości to dla każdego Polaka prawdziwy powód do dumy i radości. Poprzez wspólne świętowanie mieliśmy niezwykłą okazję, aby oddać hołd twórcom i obrońcom odrodzonego Państwa Polskiego.

Grób Twój w odległej gdzieś krainie…Artysta na polu chwały - wernisaż wystawy

Grób Twój w odległej gdzieś krainie…Artysta na polu chwały - wernisaż wystawy Piątek, 9 listopada 2018 9 listopada w Galerii Dworu Karwacjanów w Gorlicach odbył się wernisaż wystawy „Grób Twój w odległej gdzieś krainie…Artysta na polu chwały”.

Niepodległościowe pyszności z piernika!

Niepodległościowe pyszności z piernika! Wtorek, 13 listopada 2018 W piątek po południu oraz w sobotę (9-10.11.2018 r.) odbyły się rodzinne warsztaty zdobienia pierników w ramach obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Na stołach dominowały biało - czerwone barwy i patriotyczne motywy, a w powietrzu unosił się przyjemny zapach cynamonu, miodu i goździków.

Oferta pracy

Oferta pracy Wtorek, 13 listopada 2018 Na prośbę firmy TLC publikujemy ofertę pracy.

Apel przedszkolaków z okazji 100 - lecia Niepodległości

Apel przedszkolaków z okazji 100 - lecia Niepodległości Wtorek, 13 listopada 2018 9 listopada 2018 roku przedszkolaki z grupy II Miejskiego Przedszkola Nr3 w Gorlicach w obecności rodziców i zaproszonych gości, wzięły udział w uroczystym apelu z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Przed występem przypięły rodzicom własnoręcznie wykonane na tę okoliczność kotyliony.

Mistrzostwa Gorlic Amatorów w Badmintonie

Mistrzostwa Gorlic Amatorów w Badmintonie Wtorek, 13 listopada 2018 10 listopada w hali Gorlickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyły się Mistrzostwa Gorlic Amatorów w Badmintonie. Do zawodów zgłosiło się 6 kobiety i 24 mężczyzn, którzy rywalizowali miedzy sobą w kategorii open kobiet oraz dwóch kategoriach męskich (do i powyżej 45 lat).

100 lat Niepodległości - patriotyczna biesiada w GCK

100 lat Niepodległości - patriotyczna biesiada w GCK Wtorek, 13 listopada 2018 Jak co roku 11 listopada, sala teatralna Gorlickiego Centrum Kultury wypełniła się widownią, za sprawą Biesiady Pieśni Patriotycznej. Wydarzenie to doskonale wpisało się w obchody Narodowego Święta Niepodległości.

Ćwiczenia systemu ostrzegania!

Ćwiczenia systemu ostrzegania! Wtorek, 13 listopada 2018 Urząd Miejski w Gorlicach informuje, że w dniach 14 - 15 listopada 2018 r. odbędą się ćwiczenia pk. „RENEGADE” z wykorzystaniem systemów alarmowania ludności. W ramach ćwiczeń nadany zostanie sygnał alarmowy (sygnał akustyczny emitowany przez syreny alarmowe) dotyczący zagrożenia z powietrza.

MZS nr 5 świętował 100 lat Niepodległości

MZS nr 5 świętował 100 lat Niepodległości Wtorek, 13 listopada 2018 Obchody setnej rocznicy odzyskania niepodległości miały w tym roku w MZS 5 wyjątkowy charakter.

Pięć gorlickich ulic przejdzie remont

Pięć gorlickich ulic przejdzie remont Wtorek, 13 listopada 2018 Lista wyremontowanych ulic w naszym mieście niebawem wydłuży się o kolejne pięć! 6 listopada podpisana została umowa na modernizację ulic: Hallera, Kopernika, Batorego, Klimkowicza i Dmowskiego. Drogi te zyskają wkrótce nowe nawierzchnie.