Wizyta studyjna delegacji z Ukrainy

Wizyta studyjna delegacji z Ukrainy Czwartek, 14 grudnia 2017 Strefy Aktywności Gospodarczej to wydzielone i przygotowane do inwestycji obszary, odpowiadające zapotrzebowaniom potencjalnych inwestorów. Wczoraj (13.12) odbyło się spotkanie studyjne z przedstawicielami siedmiu regionów Ukrainy, którzy podpatrywali w naszym mieście zasady tworzenia, działania i funkcjonowania stref ekonomicznych.

Wykaz nieruchomości przeznaczonych do oddania w użyczenie

Wykaz nieruchomości przeznaczonych do oddania w użyczenie Czwartek, 14 grudnia 2017 Wykaz nieruchomości Miasta Gorlice przeznaczonych do oddania w użyczenie.

IV Zlot Szkolnych Kół TPD

IV Zlot Szkolnych Kół TPD Czwartek, 14 grudnia 2017 W sobotę 9 grudnia 2017 r., odbył się IV Zlot Szkolnych Kół TPD ,,Wśród Przyjaciół", pod hasłem ,,Śladami św. Mikołaja", organizowany przez Zarząd Oddziału Powiatowego Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Gorlicach.

Świetlne życzenia na Ratuszu!

Świetlne życzenia na Ratuszu! Czwartek, 14 grudnia 2017 Nie wiesz jak pokazać ukochanej osobie, ze jest dla Ciebie wyjątkowa? Chcesz aby Twoje świąteczne życzenia lub pozdrowienia dla najbliższych były inne niż zwykle? W tym roku zadbaliśmy także o to!

Serce za odwagę

Serce za odwagę Czwartek, 14 grudnia 2017 Okres przedświąteczny to czas, kiedy większość z nas angażuje się w przeróżne akcje, dzięki którym możemy okazać swe serce – podzielić się cząstką siebie. W tym roku dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 8 w Gorlicach już po raz drugi miały okazję włączyć się w wyjątkową inicjatywę pod hasłem „Serce za odwagę”.

Zagłosuj na Miasto Światła!

Zagłosuj na Miasto Światła! Środa, 13 grudnia 2017 Ruszył konkurs „Świeć się z Energą”, w którym wybieramy świetlną stolicę Polski! Wszystkich gorliczan zapraszamy do głosowania – pokażmy, że jesteśmy mieszkańcami prawdziwego Miasta Światła. Walczymy o 50 000 zł na cele społeczne.

Ostrzeżenie przed silnym wiatrem!

Ostrzeżenie przed silnym wiatrem! Środa, 13 grudnia 2017 Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydało ostrzeżenie dla województwa małopolskiego, subregion południowy, o możliwości wystąpienia silnego wiatru, o średniej prędkości od 35 do 45 km/h, z porywami do 90 km/h z kierunków południowych oraz południowo-zachodnich. Ostrzeżenie obowiązuje od godziny 2:00 do godziny 16:00 dnia 14.12 br.

Świąteczne warsztaty w Chatce Misia Uszatka

Świąteczne warsztaty w Chatce Misia Uszatka Środa, 13 grudnia 2017 13-go grudnia 2017 roku w przedszkolu „Chatka Misia Uszatka” zorganizowane zostały warsztaty świąteczne, na które zaproszeni zostali rodzice naszych przedszkolaków.

Kalendarium podatkowe na 2018 rok

Kalendarium podatkowe na 2018 rok Środa, 13 grudnia 2017 Sprawdź, kiedy mijają terminy zapłaty podatków w 2018 roku.

Podatki i opłaty lokalne w 2018 roku

Podatki i opłaty lokalne w 2018 roku Środa, 13 grudnia 2017 Kierując się racjonalnym podejściem, mając równocześnie na uwadze dbałość o przedsiębiorców i mieszkańców Gorlic, informujemy, że w przyszłym roku na terenie Miasta Gorlice nie wzrosną stawki podatkowe w podatku od nieruchomości oraz podatku od środków transportowych. Wysokość podatków lokalnych w przyszłym roku po raz kolejny nie uległa zmianie i została utrzymana na poziomie z roku 2013.

Sylwester na lodzie

Sylwester na lodzie Środa, 13 grudnia 2017 Serdecznie zapraszamy najmłodszych na sylwestrową zabawę na lodzie, która po raz pierwszy zakończy się wyjątkowym pokazem sztucznych ogni.

Obrady Miłośników Ziemi Gorlickiej

Obrady Miłośników Ziemi Gorlickiej Środa, 13 grudnia 2017 Wielkimi krokami zbliżają się obchody 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Wczoraj (12.12) podczas zebrania Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Gorlickiej, był to jeden z głównych tematów dyskusji.

Konferencja o postępie prac w parku

Konferencja o postępie prac w parku Środa, 13 grudnia 2017 Kończą się prace związane z pierwszym etapem rewitalizacji Parku Miejskiego w Gorlicach. Wczoraj (12.12) nastąpił odbiór techniczny I etapu instalacji monitoringu oraz oświetlenia parku, a w sali 207 Urzędu Miejskiego odbyła się konferencja poświęcona inwestycji.

Przedświąteczne spotkanie z seniorami z Osiedla Młodych

Przedświąteczne spotkanie z seniorami z Osiedla Młodych Wtorek, 12 grudnia 2017 Grudzień jest miesiącem wyjątkowym - to czas życzliwości i świątecznych życzeń. Wczoraj (11.12) w Klubie Seniora przy Osiedlu Młodych, przy ulicy Konopnickiej 17 odbyło się przedświąteczne spotkanie, w którym udział wzięli starsi mieszkańcy osiedla.

Lista kandydatów spełniających wymagania formalne

Lista kandydatów spełniających wymagania formalne Wtorek, 12 grudnia 2017 Ostateczna lista kandydatów spełniających wymagania formalne na stanowisko Audytora wewnętrznego w Biurze Audytu i Kontroli Urzędu Miejskiego w Gorlicach.