Tak gorliczanie bawili się w ostatni dzień 2018 roku!

Niech Nowy Rok 2019, będzie wyjątkowym czasem, który przyniesie ogrom sukcesów i spełni najskrytsze marzenia, a radość i pogoda ducha towarzyszą każdego dnia - życzą Burmistrz Rafał Kukla, Przewodniczący Rady Miasta Robert Ryndak, Radni Rady Miasta oraz pracownicy Urzędu Miejskiego w Gorlicach.

Zakończenie starego i przywitanie Nowego Roku to czas postanowień, podsumowań – zobaczcie i przeczytajcie co robiliśmy w Gorlicach ostatniego dnia 2018 roku.

Biegacze z całej Polski, a nawet krajów ościennych i z Gorlic punktualnie o godzinie 11.00 wyruszyli z Rynku, aby w ramach tradycyjnego XXVIII Biegu Sylwestrowego, rywalizować na trasach o długości 5 lub 10 km.

Zawodników na gorlickim Rynku w imieniu Burmistrza Miasta Gorlice Rafała Kukli przywitał jego Zastępca Łukasz Bałajewicz oraz Starosta Maria Gubała.

W tegorocznej edycji Biegu Sylwestrowego do sportowej rywalizacji stanęło prawie 500 osób. Serdecznie gratulujemy wszystkim, którzy wzięli udział w wydarzeniu i dziękujemy za uczestnictwo! Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Biegu, która znajduje się TUTAJ.

Wśród atrakcji w ten niezwykły dzień nie mogło zabraknąć alternatywy do spędzenia Sylwestra dla najmłodszych! Dzieci również przywitały Nowy Rok aktywnie - na gorlickim lodowisku OSiR odbył się pełen śmiechów i wesołej zabawy Sylwester na Lodzie!

Pomimo chłodu, lodowisko wypełniło się po brzegi! Uczestnicy świetnie bawili się z animatorami, a słodkie upominki rozdawały dzieciom sympatyczne, bajkowe postacie.

Największą atrakcją był pokaz sztucznych ogni. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałą wspólną zabawę! Galerię z wydarzenia możecie obejrzeć TUTAJ.

Nocą, kiedy rozpoczyna się właściwy czas świętowania, gorlicki Rynek wypełniły dźwięki muzyki i atmosfera pełnego ekscytacji oczekiwania na nadejście 2019 roku.

Tuż przed północą, ze sceny odliczanie rozpoczął Burmistrz Rafał Kukla, a gdy padło wyczekiwane przez wszystkich „jeden” niebo rozświetlił pokaz fajerwerków!

Fotorelacja z Sylwestra na gorlickim Rynku znajduje się na naszym profilu na Facebooku TUTAJ.

Dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się wspólnie z nami przywitać Nowy Rok, za wspaniałą atmosferę i świetną zabawę! Cieszymy się, że jesteście z nami i raz jeszcze życzymy wszystkiego co najlepsze w Nowym, 2019 Roku!

Tagi