Wycieczka na Węgry

Zarząd Osiedla nr 9 „Górne” zaprasza wszystkich zainteresowanych na jednodniową wycieczkę na Węgry.

Wycieczka odbędzie się 23 czerwca 2018 r., wyjazd autokaru o godz. 5.00  z przystanku z Górnego Osiedla. Uczestnicy wycieczki z innych części miasta do autokaru będą mogli wsiąść, po wcześniejszym zgłoszeniu tego faktu, na przystankach MZK będących na trasie: ul. Wyszyńskiego –> ul. Michalusa –> ul. Biecka –> ul. Legionów –> ul. Kościuszki –> ul. Węgierska.

Celem naszej podróży jest Nyíregyháza – kompleks basenów kąpielowych SOSTOFURDO. Osoby niezainteresowane kąpielą w basenach mogą w tym czasie odwiedzić ogród zoologiczny, który jest duży i pięknie urządzone, a na zwiedzenie jego trzeba zarezerwować kilka godzin. W drodze powrotnej planujemy odwiedzić jeszcze miasto Tokaj, słynne z produkcji wina.

Powrót na miejsce do Gorlice planujemy pomiędzy godz. 23.00 a 24.00.

Zapisów można dokonywać do dnia 15 czerwca 2018 u członków Zarządu Osiedla „GÓRNE” osobiście lub tez telefonicznie pod nr 608 420 084. Opłatę za przejazd autobusem w wysokości 50,00 zł za osobę należy uiścić do dnia 15 czerwca br.

Uczestnicy wycieczki muszą we własnym zakresie już na miejscu zakupić bilet wstępu na basen lub do ZOO. Koszt całodniowego biletu wstępu na kompleks basenowy wynosi maksymalnie do 4 000 forintów czyli około 55,00 zł za osobę, w zależności od wieku i przysługujących zniżek. Bilet do Zoo kosztuje maksymalnie 3 500 forintów minus ewentualne zniżki. Można opłacić to kartą bankomatową. Wyżywienie oraz ewentualny zakup ubezpieczenia na wyjazd pozostaje również we własnym zakresie uczestników wycieczki.

Źródło: Zarząd Osiedla Nr 9

Tagi