X Europejski Tydzień Sportu dla wszystkich i XXIV Sportowy Turniej Miast i Gmin

Tradycyjnie już w dniach od 26.05-1.06.2018r. w naszym mieście organizowane będą masowe imprezy rekreacyjno – sportowe w ramach X Europejskiego Tygodnia Sportu dla wszystkich i XXIV Sportowego Turnieju Miast i Gmin. W poprzednim roku miasto Gorlice zajęło miejsce pierwsze w skali kraju oraz województwa w kategorii miast od 15 do 40 tysięcy mieszkańców!

Głównym celem imprezy jest aktywizacja ruchowa jak największej liczby mieszkańców od przedszkolaka do seniora szczególnie tych, którzy nie uprawiają sportu systematycznie. Od kilku lat liczba imprez a także liczba uczestników w tych imprezach jak i również w Teście Coopera plasuje miasto Gorlice w pierwszej szóstce w skali kraju oraz w pierwszej trójce w województwie małopolskim.

 Przewodnie hasło imprezy to "SPORT ŁĄCZY POKOLENIA". 

ZGŁOSZENIE MIASTO GORLICE

KALENDARZ PLANOWANYCH IMPREZ

Europejski Tydzień Sportu dla Wszystkich organizowany był już po raz dziesiąty, jednocześnie była to 24. edycja Sportowego Turnieju Miast i Gmin. Poniżej publikujemy sprawozdanie z przeprowadzonych imprez sportowo-rekreacyjnych oraz wyniki TESTU COOPERA. Łącznie przeprowadzono 126 imprez, udział wzięło 6.769 mieszkańców. W teście Coopera uczestniczyło 726 uczestników.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację tygodnia sportu. 

SPRAWOZDANIE MIASTO GORLICE

Cześć 1 - Test Coopera 

Część 2 - Test Coopera