Sport łączy pokolenia!

Serdecznie zapraszamy na Piknik Sportowo-Rekreacyjny "SPORT ŁĄCZY POKOLENIA", który odbędzie się w dniu 15.09.2018 r. na stadionie OSIR w Gorlicach (I płyta) w godzinach 11.00-14.30.

Impreza organizowana jest zarówno dla dzieci i młodzieży, jak również dla dorosłych, którzy w konkurencjach indywidualnych rywalizować będą w dwóch kategoriach wiekowych do 14  i powyżej 14 roku życia z podziałem na płeć oraz dla drużyn rodzinnych (trzyosobowych), które będą konkurować w wieloboju rodzinnym.

Oprócz tego planujemy przeprowadzić zawody NORDIC WALKING dla seniorów powyżej 60 roku życia, turniej BOULES oraz sztafetę pokoleniową 150 m.

Za poszczególne konkurencje indywidualne (miejsca 1-3) wręczone zostaną medale i dyplomy, natomiast zwycięzcy dodatkowo otrzymają nagrodę rzeczową.

Trofea za pozostałe konkurencje rozdane zostaną na podsumowaniu Europejskiego Tygodnia Sportu w dniu 8.10.2018 r. o godz. 11.00 w GCK. Równolegle z piknikiem na pierwszej płycie stadionu OSiR organizowany jest MINI BIEG NAFTOWY.