Można już odebrać Gorlicką Kartę Seniora!

Niedawno informowaliśmy, że nasze miasto przystąpiło do Ogólnopolskiej Karty Seniora - programu dzięki któremu gorliccy Seniorzy będą mogli otrzymać zniżki na wybrane produkty i usługi!

Każda osoba, która skończyła 60 lat może już bezpłatnie wyrobić własną Ogólnopolską Kartę Seniora. Wystarczy, że wypełni formularz zgłoszeniowy, który dostępny jest w Pawilonie Historii Miasta Gorlice. Po wypełnieniu formularza uczestnik otrzyma Kartę Seniora.

Karta umożliwi korzystanie ze zniżek w różnych punktach, instytucjach i ośrodkach zdrowia. Seniorzy będą mogli korzystać z Karty nie tylko na terenie Gorlic, ale także w innych miastach, we wszystkich punktach honorujących Ogólnopolską Kartę Seniora.
Do Ogólnopolskiej Karty Seniora przystąpiło już Gorlickie Centrum Kultury i Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gorlicach. Zachęcamy także inne gorlickie firmy do współpracy i włączenia się w ten program.

Ponad 1600 przedsiębiorców z całej Polski przygotowało już specjalną ofertę dla seniorów. Obecnie poszukujemy partnerów, którzy są zainteresowani współpracą. Oferując zniżki na swoje produkty i usługi, mogą oni wesprzeć seniorów mieszkających w naszym mieście, a jednocześnie uzyskać unikalnego odbiorcę - nowego, stałego klienta. (informacja i formularz dla przedsiębiorców)

Gdzie skorzystać z karty

Seniorze! Pamiętaj, że to Ty współtworzysz Program Ogólnopolskiej Karty Seniora – możesz zapraszać przedsiębiorców do oferowania zniżek.