Zapraszamy wystawców na IV Gorlicki Jarmark Bożonarodzeniowy

Urząd Miejski w Gorlicach serdecznie zaprasza artystów, rękodzielników, rzemieślników, wytwórców produktów regionalnych, wytwórców oferujących produkty kuchni regionalnej, przedsiębiorców zajmujących się handlem artykułami świątecznymi, stowarzyszenia do udziału w IV Gorlickim Jarmarku Bożonarodzeniowym, który odbędzie się w ostatni przedświąteczny weekend tj. 22-23 grudnia 2018 roku na gorlickim Rynku.

Poprzednie trzy edycje Gorlickiego Jarmarku Bożonarodzeniowego cieszyły się dużą popularnością zarówno wśród wystawców, jak i kupujących. Tutaj relacja z I Gorlickiego Jarmarku BożonarodzeniowegoII Gorlickiego Jarmarku Bożonarodzeniowego i III Gorlickiego Jarmarku.

Gorlicki Jarmark Bożonarodzeniowy to nie tylko stoiska, to szereg imprez towarzyszących oraz bogaty program artystyczny, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. W tym roku planujemy między innymi koncerty, wspólne kolędowanie, konkursy, warsztaty zdobienia pierników i wykonywania ozdób świątecznych oraz tradycyjną Gorlicką Wigilię. Na gorlicki Rynku stanie duża choinka, domek Mikołaja i żywa szopka. Nie zabraknie także Świętego Mikołaja.

Oczekujemy wystawców oferujących następujące produkty:

  • Artykuły przemysłowe: m.in. ceramika artystyczna, zabawki, artykuły świąteczne (w tym ozdoby choinkowe), wyroby regionalne, pamiątki, ozdoby, rękodzieło, kosmetyki, galanteria skórzana, biżuteria, wyroby własne, itp.
  • Artykuły spożywcze: m.in. wyroby regionalne, wypieki świąteczne, ryby, sery, pieczywo, słodycze, miody, itp.

Zgłoszenia będą przyjmowane do 23 listopada 2018 roku. Wypełnione Karty Zgłoszenia prosimy przesyłać mailem na adres: pawilon@um.gorlice.pl lub należy je złożyć osobiście w Pawilonie Historii Miasta Gorlice, Rynek 2. Informacja dla wystawców: tel. 18 35 51 280.

Zapraszamy do skorzystania z możliwości prezentacji oraz sprzedaży swoich wyrobów. Organizatorem Jarmarku jest Urząd Miejski w Gorlicach.

Karta zgłoszenia format Word i format pdf
Regulamin Jarmarku