Mesajah gwiazdą Festiwalu Kolorów!

Festiwal Kolorów już niebawem! 15 sierpnia będziemy razem bawić się na tym niezwykłym wydarzeniu, którego gwiazdą będzie MESAJAH! Wspólnie pokolorujemy Gorlice - musicie być z nami!

MESAJAH

W 2003 wraz ze swoim bratem Paxonem, a także kolegą Yanazem utworzył grupę Natural Dread Killaz, w ramach której wydali dwa albumy: Naturalnie (2005) i Ile lat (2010).

We wrześniu 2008 wydał swój debiutancki, solowy album studyjny, zatytułowany Ludzie prości, który był promowany singlem „Każdego dnia”. W grudniu oświadczył, że wycofuje zgłoszenie płyty do nagród Fryderyki ze względu na zakwalifikowanie albumu do kategorii „etno/folk”.

15 lutego 2012 wydał drugi solowy album studujny, zatytułowany Jestem stąd. 7 czerwca 2013 premierę miał jego trzeci krążek, zatytułowany Brudna prawda, a 21 października 2016 ukazała się czwarta płyta, zatytułowana Powrót do korzeni.

Święto kolorów i idea obsypywania się różnymi kolorami oryginalnie wywodzi się z wierzeń indyjskich. Treść wydarzenia jest jednak całkowicie pozbawiona motywu religijnego. Eksplozja Kolorów ma wyzwalać dobrą energię, być bodźcem do świetnej zabawy oraz zawierania nowych znajomości i szaleństwa w gronie przyjaciół.

Na Festiwalu poza kolorową energią i koncertową muzyką, znajdziecie także wiele ciekawych atrakcji! Między innymi:

  • gigantyczne balony!
  • bazooki CO2!
  • żółte okularki!
  • darmowe Maoamki!
  • konkursy z nagrodami!

OFICJALNE WYDARZENIE NA FB

fot. FB /MESAJAHofficial

Tagi