Steel Horses Meeting na gorlickim Rynku!

Odbywająca się w dniach 25-27.08 w Regietowie impreza Steel Horses Meeting zawita w tym roku także do Gorlic! Na zaproszenie Urzędu Miejskiego uczestnicy kultowego i jednego z największych zlotów motocyklowych w Polsce, już 26 sierpnia (sobota) dadzą popis swoich umiejętności na gorlickim Rynku. To kolejna impreza jaką przygotowaliśmy dla Was w tegoroczne wakacje! Zapraszamy wszystkich na godzinę 16:00 by obejrzeć paradę motocyklową, prezentację maszyn, pokazy akrobatyczne na motorach. Emocji i adrenaliny uczestnikom dostarczą także przejażdżki na motocyklach oraz quadach. Dopełnieniem dobrej zabawy będzie Wasza obecność.

Program wydarzenia:

  • 16:00 - przyjazd do Gorlic
  • 16:00 - 16:15 - parada motocyklowa
  • 16:15 - 19:00 - przejażdżki motocyklami i quadem
  • 17:00 - początek pokazów
  • 18:30 - podsumowanie


Gośćmi zlotu Steel Horses Meeting są w większości miłośnicy motoryzacji wraz ze znajomymi i rodzinami co tworzy jedyną w swoim rodzaju atmosferę. Organizatorem wydarzenia jest nowosądecki oddział klubu motocyklowego Steel Roses MC Poland. Jest to część międzynarodowej organizacji zrzeszającej kilkuset członków z całej Europy. Powstała w 1987 r. we Włoszech, a w latach 90-tych zawitała do Polski. Od wielu lat ludzi tworzących Steel Roses MC łączy pasja do motocykli, wspólnych podróży oraz dobrej zabawy. Tegoroczna edycja zlotu odbędzie się w dniach 25-26.08 w Stadninie Koni Huculskich „Gładyszów” w Regietowie. Wszyscy uczestnicy mogą liczyć na dobrą zabawę, muzykę na żywo, liczne atrakcje oraz towarzystwo pasjonatów z Polski i Europy.

Tego samego dnia w Regietowie odbędzie się rejestracja potencjalnych dawców komórek macierzystych krwi lub szpiku dla każdego pacjenta, który zostanie zakwalifikowany do przeszczepienia. Akcję organizują lokalni wolontariusze, wierząc w słuszność idei dawstwa szpiku, która może uratować życie niejednemu człowiekowi.

Statystyki WMDA (Światowej Organizacji Dawców Szpiku) są alarmujące: co 35 sekund ktoś na świecie zapada na raka krwi. Jedynie 25 procent pacjentów ma szczęście znaleźć dawcę we własnej rodzinie. Większość przeszczepień odbywa się dzięki Dawcom niespokrewnionym, którzy jako ludzie dobrej woli zarejestrowali się, by bezinteresownie ratować życie każdego chorego, który potrzebuje przeszczepienia.

Pełny program imprezy dostępny jest na stronie www.steelhorsesmeeting.pl, profilu na Facebooku oraz wydarzeniu.

fot. zdynia.eu, dkms.pl