przewiń do góry
Przejdź do druki i wnioski do pobrania
Przejdź do treści Przejdź do stopki
Oferta pracy

Treść

Na prośbę firmy TLC publikujemy ofertę pracy.

Międzynarodowa firma działającą w sektorze produkcji konstrukcji stalowych zatrudni osobę na stanowisko:

KONSTRUKTOR (projektant lekkich konstrukcji stalowych)

miejsce pracy: Gorlice/Kraków

Opis stanowiska:
• analiza dokumentacji dostarczonej przez Klienta
• przygotowanie projektów koncepcyjnych do akceptacji przez Klienta
• opracowywanie dokumentacji warsztatowej w ramach wyznaczonego limitu czasowego
• weryfikowanie stworzonych rysunków technicznych pod kątem ich zgodności z wymaganiami Klienta i obowiązującymi normami
• sporządzanie list materiałowych, wysyłkowych
• doskonalenie produktów, opracowywanie nowych rozwiązań
• ścisła współpraca z działem produkcji
Wymagania:
• wykształcenie wyższe techniczne
• dobra znajomość programu Advance Steel
• znajomość oprogramowania Robot Structural Analysis będzie dodatkowym atutem
• doświadczenie w projektowaniu konstrukcji stalowych
• uprawnienia do projektowania w nieograniczonym zakresie w specjalności konstrukcyjno-budowlanej będzie dodatkowym atutem
• dobra znajomość języka angielskiego
• znajomość procedur kontroli jakości i technologii spawania
• znajomość przepisów prawa budowlanego
• samodzielność i operatywność w działaniu
Oferujemy:
• pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie o silnej pozycji w branży
• stałe zatrudnienie
• możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Oferty zawierające CV i list motywacyjny proszę przesyłać na adres: rekrutacja@tlc.com.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r.Dz.U.z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.