przewiń do góry
Przejdź do druki i wnioski do pobrania
Przejdź do treści Przejdź do stopki
Oferta pracy

Treść

Na prośbę firmy Kuźnia „Glinik” Sp. z o.o. z siedzibą w Gorlicach publikujemy ofertę pracy.

Specjalista ds. Obsługi Klienta - Back Office

Miejsce pracy:
Gorlice

Opis stanowiska:

  • Obsługa zamówień powierzonych Klientów;
  • Sporządzanie ofert i zamówień  według wytycznych;
  • Monitorowanie realizacji zamówień oraz wyjaśnianie kwestii technicznych z odpowiednimi działami firmy;
  • Organizacja spotkań z klientami;

Wymagania:

  • Minimum dwa lata doświadczenia w pracy z Klientem;
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne);
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Biegła znajomość obsługi komputera (Pakiet Office);
  • Nastawienie na cel;
  • Orientacja na Klienta i realizację jego potrzeb;
  • Wysoka komunikatywność i asertywność;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Samodzielność w działaniu oraz odpowiedzialność za swoje działania.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na Umowę o pracę;
  • Pracę pełną wyzwań, dającą możliwość uczestniczenia w budowaniu nowego biznesu;
  • Pracę w zespole profesjonalistów;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres rekrutacje@pgosa.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Polska Grupa Odlewnicza S.A. jest podmiotem dominującym Grupy Kapitałowej, która należy do grona największych w Polsce producentów odlewów ze stopów żelaza, przede wszystkim odlewów żeliwnych i staliwnych. Nasze spółki produkcyjne działają na rynku odlewniczym od ponad 50 lat. Łącząc długoletnie doświadczenie, bogatą tradycję odlewniczą, posiadaną wiedzę, zaplecze produkcyjne i nowoczesne metody zarządzania.

Kuźnia „Glinik” Sp. z o.o. z siedzibą w Gorlicach – producent odkuwek matrycowych i swobodnie kutych. Kuźnia Glinik Sp. z o.o. jest jednym z podmiotów w Grupie Kapitałowej PGO S.A., łączącej długoletnie doświadczenie, bogatą tradycję, posiadaną wiedzę, zaplecze produkcyjne i nowoczesne metody zarządzania.