Burmistrz z absolutorium za 2016 rok

Burmistrz z absolutorium za 2016 rok Czwartek, 22 czerwca 2017 Burmistrz Miasta Gorlice otrzymał na dzisiejszej Sesji Rady Miasta absolutorium za wykonanie zeszłorocznego budżetu.

Zmiana organizacji ruchu na ul. Krasińskiego

Zmiana organizacji ruchu na ul. Krasińskiego Piątek, 16 czerwca 2017 20 czerwca 2017 r. rozpoczynają się roboty budowlane związane z przebudową ul. Krasińskiego. W związku z powyższym nastąpi zmiana organizacji ruchu na czas przeprowadzenia robót. Prace zostały podzielone na V etapów.

Koncerty i Zlot Foodtrucków, czyli gorlickie rozpoczęcie wakacji 2017!

Koncerty i Zlot Foodtrucków, czyli gorlickie rozpoczęcie wakacji 2017! Poniedziałek, 29 maja 2017 Idziemy za ciosem! Po Dniach Gorlic i Pikniku Żonkilowym przed nami kolejne wydarzenie! Niespełna miesiąc pozostał do zakończenia roku szkolnego i wyczekiwanego przez wszystkich okresu wakacyjnego. W tym roku wakacje rozpoczniemy niezwykłą imprezą na gorlickim Rynku – koncertami i I Zlotem Foodtrucków! W pierwszy weekend lipca (1-2.07), podczas dwudniowej imprezy, na którą zaprasza Burmistrza Miasta Gorlice, wystąpią Szymon Chodyniecki i zespół Steel Velvet.

Turniej Rycerski o mincę Dersława Karwacjana w Gorlicach

Turniej Rycerski o mincę Dersława Karwacjana w Gorlicach Czwartek, 18 maja 2017 600 lat temu Władysław Jagiełło przeniósł Gorlice z prawa polskiego na niemieckie (magdeburskie). Urząd Miejski razem z Bieckim Bractwem Rycerskim zaprasza na organizowany z tej okazji Turniej Rycerski o mincę Dersława Karwacjana!

Dni Gorlic 2017 przeszły do historii!

Dni Gorlic 2017 przeszły do historii! Wtorek, 9 maja 2017 W środę zakończyliśmy trwające pięć dni święto naszego miasta. Dziękujemy za zaangażowanie i wsparcie wszystkim, którzy włączyli się w organizację tego wydarzenia. Dziękujemy gorliczanom i turystom za tak liczny udział we wszystkich atrakcjach Dni Gorlic 2017. To dzięki Wam gorlicki Rynek tętnił życiem! Zapraszamy na krótkie podsumowanie i bogatą fotorelację z wydarzeń.

Dodatkowe, duże inwestycje w tegorocznym budżecie!

Dodatkowe, duże inwestycje w tegorocznym budżecie! Czwartek, 27 kwietnia 2017 Wspólna decyzja radnych i burmistrza oraz racjonalne wydatkowanie środków publicznych, przyczynią się do podniesienia komfortu życia kolejnych mieszkańców Gorlic.

Dni Gorlic 2017

Dni Gorlic 2017 Środa, 5 kwietnia 2017 Majówka zbliża się wielkimi krokami, a Ty nie masz jeszcze planów? Mamy dla Ciebie znakomitą propozycję! Długi weekend pod znakiem DNI GORLIC 2017! Urodziny naszego miasta świętować będziemy w tym roku aż przez 5 dni (29 kwietnia-3 maja).

Koncert Vladyslava Sendeckiego w Gorlicach!

Koncert Vladyslava Sendeckiego w Gorlicach! Poniedziałek, 3 kwietnia 2017 Światowej sławy pianista i kompozytor jazzowy, według magazynu „New York Village Voice” jeden z pięciu najlepszych pianistów na świecie zagra podczas tegorocznych Dni Gorlic!

Kolejne miliony złotych zasilą budżet Miasta Gorlice

Kolejne miliony złotych zasilą budżet Miasta Gorlice Środa, 29 marca 2017 Ponad 7 mln zł to kwota, która przeznaczona będzie na kompleksową termomodernizację 9 obiektów mieszczących się na terenie Gorlic.

Festiwal "4 Strony Karpat"

Festiwal Poniedziałek, 27 marca 2017 Urząd Miejski w Gorlicach oraz Gorlickie Centrum Kultury zapraszają na tegoroczną edycję Festiwalu „4 Strony Karpat”, który odbędzie się w ramach Dni Gorlic 2017. Podczas dwóch dni z muzyką folkową (29-30 kwietnia) zagrają: Trebunie Tutki, Serencza, Orkiestra Św. Mikołaja, Kapela Hanki Wójciak, Krzikopa, Vołosi i Dagadana.