Kolejne spotkanie w sprawie odpadów na rafinerii

Kolejne spotkanie w sprawie odpadów na rafinerii Piątek, 18 sierpnia 2017 W dniu dzisiejszym (18.08.2017 r.) w Urzędzie Miejskim odbyło się kolejne spotkanie przedstawicieli organów i służb prowadzących postępowania dotyczące odpadów zgromadzonych na terenie byłej Rafinerii GLIMAR. Zostało ono zwołane w najszybszym możliwym i wskazanym przez WIOŚ terminie, w związku ze stwierdzonym w niedzielę rozszczelnieniem zbiornika zawierającego substancję kwasową.

Umowa podpisana, czas na termomodernizację!

Umowa podpisana, czas na termomodernizację! Czwartek, 3 sierpnia 2017 Dzisiaj (3 sierpnia) w Nowym Sączu podpisana została umowa między Związkiem Gmin Ziemi Gorlickiej a Urzędem Marszałkowskim Województwa Małopolskiego na dofinansowanie kompleksowej termomodernizacji 39 obiektów użyteczności publicznej na terenie powiatu gorlickiego, w tym 9 obiektów położonych w Gorlicach.

Obchody 600-lecia lokacji miasta i turniej rycerski!

Obchody 600-lecia lokacji miasta i turniej rycerski! Czwartek, 20 lipca 2017 600 lat temu Władysław Jagiełło przeniósł Gorlice z prawa polskiego na niemieckie (magdeburskie). Urząd Miejski razem z Bieckim Bractwem Rycerskim zaprasza na organizowany z tej okazji Turniej Rycerski o mincę Dersława Karwacjana!

Nowocześniej i taniej na Korczaku

Nowocześniej i taniej na Korczaku Piątek, 14 lipca 2017 W dniu 14.07.2017 w siedzibie Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Gorlicach, podpisana została umowa dotycząca przekazania placu budowy pod III etap inwestycji przebudowy sieci ciepłowniczej na os. Korczaka.

Modernizacja ul. Krasińskiego

Modernizacja ul. Krasińskiego Czwartek, 29 czerwca 2017 Już wkrótce kolejne ulice w naszym mieście zyskają nowe, bezpieczne nawierzchnie.

Burmistrz z absolutorium za 2016 rok

Burmistrz z absolutorium za 2016 rok Czwartek, 22 czerwca 2017 Burmistrz Miasta Gorlice otrzymał na dzisiejszej Sesji Rady Miasta absolutorium za wykonanie zeszłorocznego budżetu.

Zmiana organizacji ruchu na ul. Krasińskiego

Zmiana organizacji ruchu na ul. Krasińskiego Piątek, 16 czerwca 2017 20 czerwca 2017 r. rozpoczynają się roboty budowlane związane z przebudową ul. Krasińskiego. W związku z powyższym nastąpi zmiana organizacji ruchu na czas przeprowadzenia robót. Prace zostały podzielone na V etapów.

Turniej Rycerski o mincę Dersława Karwacjana w Gorlicach

Turniej Rycerski o mincę Dersława Karwacjana w Gorlicach Czwartek, 18 maja 2017 600 lat temu Władysław Jagiełło przeniósł Gorlice z prawa polskiego na niemieckie (magdeburskie). Urząd Miejski razem z Bieckim Bractwem Rycerskim zaprasza na organizowany z tej okazji Turniej Rycerski o mincę Dersława Karwacjana!

Dni Gorlic 2017 przeszły do historii!

Dni Gorlic 2017 przeszły do historii! Wtorek, 9 maja 2017 W środę zakończyliśmy trwające pięć dni święto naszego miasta. Dziękujemy za zaangażowanie i wsparcie wszystkim, którzy włączyli się w organizację tego wydarzenia. Dziękujemy gorliczanom i turystom za tak liczny udział we wszystkich atrakcjach Dni Gorlic 2017. To dzięki Wam gorlicki Rynek tętnił życiem! Zapraszamy na krótkie podsumowanie i bogatą fotorelację z wydarzeń.

Dodatkowe, duże inwestycje w tegorocznym budżecie!

Dodatkowe, duże inwestycje w tegorocznym budżecie! Czwartek, 27 kwietnia 2017 Wspólna decyzja radnych i burmistrza oraz racjonalne wydatkowanie środków publicznych, przyczynią się do podniesienia komfortu życia kolejnych mieszkańców Gorlic.