Aktualizacja! Zgłaszanie zadań do BO Miasta Gorlice 2019 przedłużone do piątku - 14.09!

Aktualizacja! Zgłaszanie zadań do BO Miasta Gorlice 2019 przedłużone do piątku - 14.09! Piątek, 7 września 2018 Jeśli masz ciekawy pomysł, dzięki któremu zmienisz swoją okolicę i sprawisz, że jego realizacja będzie służyła mieszkańcom – nie czekaj dłużej i już dziś zgłoś swoje zadanie.

Rozświetliliśmy Gorlice – tak wyglądał pierwszy Festiwal Światła!

Rozświetliliśmy Gorlice – tak wyglądał pierwszy Festiwal Światła! Poniedziałek, 30 lipca 2018 W minioną sobotę (28.07.) odbyliśmy niezwykłą podróż malowaną światłem – wszystko za sprawą FESTIWALU ŚWIATŁA „4 żywioły”! Na obiektach sportowych OSiR można było zobaczyć m.in. pokazy pirotechniczne, pokazy laserów oraz artystów władających światłem i dźwiękiem, a na zakończenie bawić się przy muzyce polsko - słowackiego duetu DJ - ów. Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie i za tak znakomitą frekwencję! Gorlice miastem światła!

Festiwal Światła w Gorlicach!

Festiwal Światła w Gorlicach! Poniedziałek, 23 lipca 2018 Już w najbliższą sobotę (28 lipca) zapraszamy w podróż malowaną światłem podczas FESTIWALU ŚWIATŁA „4 żywioły”! Na obiektach sportowych OSiR będziecie mogli zobaczyć m.in. zapierający dech w piersiach pokaz pirotechniczny, pokaz laserów i sztucznych ogni, artystów władających światłem i dźwiękiem, mapping 3D, a całość wydarzenia dopełni niezwykle oświetlona przyroda i energetyczna muzyka! Nie może Was zabraknąć!

Uchwała absolutoryjna unieważniona!

Uchwała absolutoryjna unieważniona! Czwartek, 19 lipca 2018 Kolegium Regionalnej Izby Obrachunkowej w Krakowie stwierdziło nieważność uchwały Rady Miasta Gorlice z dnia 21 czerwca 2018 r. w sprawie absolutorium dla burmistrza z tytułu wykonania budżetu Miasta Gorlice za 2017!

Wakacje 2018 w Gorlicach!

Wakacje 2018 w Gorlicach! Wtorek, 26 czerwca 2018 Wakacyjna oferta dla dzieci i młodzieży jest już gotowa. Program „Wakacje 2018 w Gorlicach” przewiduje aktywny wypoczynek w lipcu oraz sierpniu, a wśród atrakcji znaleźć można rozmaite warsztaty, koncerty, zawody sportowe, gry, zabawy oraz wspólne wycieczki.

Będziemy kibicować naszym, na gorlickim Rynku!

Będziemy kibicować naszym, na gorlickim Rynku! Wtorek, 5 czerwca 2018 Wielkimi krokami zbliżają się Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018! Już 14 czerwca w Moskwie odbędzie się uroczyste rozpoczęcie tego piłkarskiego święta, które będziemy mogli oglądnąć razem w specjalnej strefie na gorlickim Rynku! Wspólnie obejrzymy też wszystkie mecze nadchodzących Mistrzostw i będziemy kibicować naszej reprezentacji! Do boju Polsko!

Bądź na bieżąco! Zapisz się do gorlickiego systemu powiadamiania SMS!

Bądź na bieżąco! Zapisz się do gorlickiego systemu powiadamiania SMS! Środa, 30 maja 2018 Zapisz się do gorlickiego systemu powiadamiania SMS i bezpłatnie otrzymuj interesujące Cię wiadomości o zagrożeniach, awariach, wydarzeniach oraz innych ważnych informacjach z Twojego miasta.

W Gorlicach powstanie Klub Seniora!

W Gorlicach powstanie Klub Seniora! Piątek, 20 kwietnia 2018 Z przyjemnością informujemy, że Miasto Gorlice znalazło się wśród 59 samorządów z całej Polski, które otrzymają środki z Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej na utworzenie i wyposażenie klubu dla seniorów.

Kolejna wielka inwestycja w Gorlicach!

Kolejna wielka inwestycja w Gorlicach! Piątek, 16 marca 2018 Kolejne miliony środków zewnętrznych! Kolejne kroki do poprawy estetyki miasta! 70% oszczędności! To wynik obranych priorytetów i konsekwentnie realizowanych planów. Mowa tu o inwestycji pn. „Przebudowa odcinka magistrali ciepłowniczej w Gorlicach”, która ruszy już we wrześniu tego roku!

To juz oficjalne - 15 milonów dotacji na ekologiczny transport!

To juz oficjalne - 15 milonów dotacji na ekologiczny transport! Wtorek, 13 marca 2018 Już wkrótce tabor gorlickiego MZK zasili 11 nowoczesnych niskoemisyjnych i niskopodłogowych autobusów. Ponadto rozbudowana zostanie infrastruktura związana z obsługą rowerową w okolicznych gminach – mówi Burmistrz Rafał Kukla. Dziś na płycie gorlickiego Rynku podpisana została umowa na dofinansowanie "Rozbudowy systemu ekologicznego transportu”.