Kolejne miliony złotych zasilą budżet Miasta Gorlice

Kolejne miliony złotych zasilą budżet Miasta Gorlice Środa, 29 marca 2017 Ponad 7 mln zł to kwota, która przeznaczona będzie na kompleksową termomodernizację 9 obiektów mieszczących się na terenie Gorlic.

Festiwal "4 Strony Karpat"

Festiwal Poniedziałek, 27 marca 2017 Urząd Miejski w Gorlicach oraz Gorlickie Centrum Kultury zapraszają na tegoroczną edycję Festiwalu „4 Strony Karpat”, który odbędzie się w ramach Dni Gorlic 2017. Podczas dwóch dni z muzyką folkową (29-30 kwietnia) zagrają: Trebunie Tutki, Serencza, Orkiestra Św. Mikołaja, Kapela Hanki Wójciak, Krzikopa, Vołosi i Dagadana.

"Muzeum na kółkach" już otwarte!

Czwartek, 23 marca 2017 "Muzeum na kółkach" już otwarte! Zapraszamy na gorlicki Rynek do mobilnego muzeum i Pawilonu Historii Miasta Gorlice.

Umowa na restaurację parku podpisana

Umowa na restaurację parku podpisana Środa, 15 marca 2017 15 marca, w gorlickim ratuszu wicemarszałek Województwa Małopolskiego Stanisław Sorys oraz Burmistrz Miasta Gorlice Rafał Kukla, podpisali umowę gwarancyjną dotyczącą dofinansowania inwestycji pt. „Restauracja Parku Miejskiego im. Wojciecha Biechońskiego w Gorlicach”.

Zmarła Pani Halina Czeluśniak

Zmarła Pani Halina Czeluśniak Wtorek, 14 marca 2017 Z głębokim żalem informujemy, że w dniu wczorajszym zmarła Pani Halina Czeluśniak, wieloletni pracownik Gorlickiego Centrum Kultury, Kierownik artystyczny i członek Regionalnego Zespołu Tanecznego „Pogórzanie’’. W styczniu 2017 roku uhonorowana odznaką Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego „Zasłużony dla Kultury Polskiej”.

Kończy się nabór wniosków do programu na wymianę pieca

Kończy się nabór wniosków do programu na wymianę pieca Wtorek, 14 lutego 2017 10 marca kończy się nabór wniosków o udzielenie osobom fizycznym dotacji celowej na modernizację systemów ogrzewania w budynkach i lokalach mieszkalnych na obszarze Gorlic w ramach „Programu Ograniczenia Niskiej Emisji na terenie województwa małopolskiego”.

Ogłoszenie o przetargach na sprzedaż nieruchomości w Strefie Aktywności Gospodarczej

Ogłoszenie o przetargach na sprzedaż nieruchomości w Strefie Aktywności Gospodarczej Wtorek, 17 stycznia 2017 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza trzy przetargi pisemne nieograniczone na sprzedaż nieruchomości gruntowych położonych w Gorlicach przy ul. Bieckiej, wchodzące w skład Strefy Aktywności Gospodarczej.

Dersław dla Łukasza Dyczko!

Dersław dla Łukasza Dyczko! Wtorek, 10 stycznia 2017 9 stycznia w Gorlickim Centrum Kultury odbyło się tradycyjne Spotkanie Noworoczne Samorządów Powiatu Gorlickiego i Miasta Gorlice. Na zaproszenie Starosty Gorlickiego Karola Górskiego i Burmistrza Miasta Gorlice Rafała Kukli na wspólnej gali spotkali się m.in. przedstawiciele władz wojewódzkich, parlamentarzystów i lokalnych samorządowców. Wśród gości nie zabrakło także przedstawicieli instytucji, organizacji oraz przedsiębiorców.

Gorlicki Finał WOŚP 2017!

Gorlicki Finał WOŚP 2017! Poniedziałek, 9 stycznia 2017 15 stycznia 2017 roku odbędzie się 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Gorlicki Sztab w tym roku zagra wspólnie z Bobową i Szymbarkiem. Będzie się działo! Zagraj z nami.

Budżet Miasta Gorlice na 2017 rok uchwalony

Budżet Miasta Gorlice na 2017 rok uchwalony Piątek, 30 grudnia 2016 Z radością informujemy, że w dniu wczorajszym (29 grudnia 2016 r.) Rada Miasta przyjęła budżet Miasta Gorlice na rok 2017.