Ferie zimowe w Gorlicach. Nie będzie nudy!

Ferie zimowe w Gorlicach. Nie będzie nudy! Piątek, 11 stycznia 2019 Ferie tuż tuż, pogoda dopisuje, a Miasto Gorlice nie zapomina o swoich najmłodszych mieszkańcach! Burmistrz Miasta Gorlice, Gorlickie Centrum Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna w Gorlicach oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gorlicach zapraszają do udziału w imprezach organizowanych w ramach akcji „Zima 2019”.

Dersław dla Adrienne Körmendy!

Dersław dla Adrienne Körmendy! Wtorek, 8 stycznia 2019 Wczoraj, 7 stycznia w Gorlickim Centrum Kultury odbyło się tradycyjne Spotkanie Noworoczne Samorządów Powiatu Gorlickiego i Miasta Gorlice. Na zaproszenie Starosty Gorlickiego Marii Gubały i Burmistrza Miasta Gorlice Rafała Kukli na wspólnej gali spotkali się m.in. konsulowie, przedstawiciele władz parlamentarnych, wojewódzkich i lokalnych samorządów. Wśród gości nie zabrakło także Radnych Powiatu i Miasta, pracowników urzędu, przedstawicieli instytucji, organizacji oraz przedsiębiorców.

Tak gorliczanie bawili się w ostatni dzień 2018 roku!

Tak gorliczanie bawili się w ostatni dzień 2018 roku! Środa, 2 stycznia 2019 Niech Nowy Rok 2019, będzie wyjątkowym czasem, który przyniesie ogrom sukcesów i spełni najskrytsze marzenia, a radość i pogoda ducha towarzyszą każdego dnia - życzą Burmistrz Rafał Kukla, Przewodniczący Rady Miasta Robert Ryndak, Radni Rady Miasta oraz pracownicy Urzędu Miejskiego w Gorlicach.

Świąteczne życzenia!

Świąteczne życzenia! Piątek, 21 grudnia 2018 Świąt wypełnionych radością i miłością, niosących spokój i odpoczynek. Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia, pełnego optymizmu, wiary, szczęścia i powodzenia życzą Burmistrz Rafał Kukla, Przewodniczący Rady Miasta Robert Ryndak, Radni Rady Miasta oraz pracownicy Urzędu Miejskiego w Gorlicach.

IV Gorlicki Jarmark Bożonarodzeniowy

IV Gorlicki Jarmark Bożonarodzeniowy Czwartek, 13 grudnia 2018 Wielkimi krokami zbliża się IV Gorlicki Jarmark Bożonarodzeniowy! W grudniowy weekend (22-23 grudnia 2018 r.) nasz Rynek kolejny raz zapełni się stoiskami handlowymi, kolorowymi światełkami, a w powietrzu unosić będzie się zapach piernika i choinki. Nie zabraknie kolędowania oraz atrakcji dla najmłodszych, a to jedynie część z niezwykłych atrakcji, jakie dla Was przygotowaliśmy!

5 127 000 zł za nieruchomość w Strefie Aktywności Gospodarczej - sprzedano!

5 127 000 zł za nieruchomość w Strefie Aktywności Gospodarczej - sprzedano! Czwartek, 29 listopada 2018 Po latach starań i zabiegów, w wyniku przetargu mającego miejsce 16 listopada wyłoniony został nabywca nieruchomości w Strefie Aktywności Gospodarczej przy ul. Bieckiej. Kupujący zaoferował za działki o łącznej powierzchni 6,0832 ha niebagatelną kwotę 5.127.000 zł. To prawie dwukrotnie więcej niż cena wywoławcza, która opiewała na kwotę 2.697.000zł.

Tak Gorlice świętowały 100-lecie niepodległości

Tak Gorlice świętowały 100-lecie niepodległości Wtorek, 13 listopada 2018 100. rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości to dla każdego Polaka prawdziwy powód do dumy i radości. Poprzez wspólne świętowanie mieliśmy niezwykłą okazję, aby oddać hołd twórcom i obrońcom odrodzonego Państwa Polskiego.

Gorlice świętują 100-lecie niepodległości!

Gorlice świętują 100-lecie niepodległości! Wtorek, 6 listopada 2018 Urząd Miejski w Gorlicach, Gorlickie Centrum Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna im. Stanisława Gabryela oraz Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Marii Panny w Gorlicach, serdecznie zapraszają do udziału w obchodach 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Wspominamy tych, którzy odeszli

Wspominamy tych, którzy odeszli Środa, 31 października 2018 Jutro rozpoczyna się listopad, czas refleksji i zadumy nad kruchością życia ludzkiego. Jest to czas, kiedy zatrzymujemy się na moment w codziennym biegu i wspominamy zmarłych, którzy zajęli w naszym sercu szczególne miejsce. Niestety, w tym roku także z naszej lokalnej wspólnoty odeszło wiele zasłużonych dla ziemi gorlickiej osób. Dziś wspominamy ich postacie.

Geotermia dla Gorlic i Sękowej - mamy 18,5 miliona złotych na odwiert!

Geotermia dla Gorlic i Sękowej - mamy 18,5 miliona złotych na odwiert! Piątek, 19 października 2018 Gorlice drugim Chochołowem? Ta wizja jest coraz bardziej realna!! Wszystko dzięki funduszom zdobytym przez Miasto Gorlice i Gminę Sękowa z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska.