Dni Gorlic 2019 – tak świętowaliśmy!

Dni Gorlic 2019 – tak świętowaliśmy! Poniedziałek, 6 maja 2019 Ależ to były dni! Mnóstwo atrakcji czekało na wszystkich gorliczan i odwiedzających nasze miasto, a koncerty Natalii Szroeder i Kamila Bednarka przyciągnęły tłumy! To były dni #naMAXXXa!

Obchody 104. rocznicy Bitwy pod Gorlicami

Obchody 104. rocznicy Bitwy pod Gorlicami Sobota, 4 maja 2019 4 maja odbyły się uroczyste obchody 104. rocznicy najważniejszego wydarzenia I wojny światowej na froncie wschodnim - Bitwy pod Gorlicami.

Dni Gorlic 2019!

Dni Gorlic 2019! Wtorek, 23 kwietnia 2019 Zaproś rodzinę i znajomych do Gorlic na majówkę! Mamy dla Was świetną propozycję! Długi weekend pod znakiem DNI GORLIC 2019! Świętowanie rozpoczniemy 27 kwietnia festiwalem muzyki folkowej „4 Strony Karpat”.

Rafał Kukla osobowością roku w plebiscycie Dziennika Polskiego i Gazety Krakowskiej!

Rafał Kukla osobowością roku w plebiscycie Dziennika Polskiego i Gazety Krakowskiej! Sobota, 9 marca 2019 Wczoraj (8.03) w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie „Gazeta Krakowska” uhonorowała ludzi, którzy w minionym, 2018 roku wyróżnili się szczególnymi osiągnięciami w różnych dziedzinach życia. Bardzo nam miło poinformować, że zaszczytny tytuł "Osobowość roku" powiatu gorlickiego w kategorii "Samorząd i społeczeństwo lokalne" otrzymał Burmistrz Gorlic Rafał Kukla!

Najlepsze życzenia dla wszystkich Pań!

Najlepsze życzenia dla wszystkich Pań! Piątek, 8 marca 2019 Najlepsze życzenia dla wszystkich Pań, a w szczególności dla naszych gorliczanek, niech każdy dzień przynosi uśmiech i słońce!

Oficjalne otwarcie Gorlickiego Klubu Seniora

Oficjalne otwarcie Gorlickiego Klubu Seniora Wtorek, 26 lutego 2019 Od nowego roku działalność rozpoczął Gorlicki Klub Seniora. To pierwsze takie miejsce w naszym mieście - w Klubie mieszkańcy powyżej 60 roku życia mogą w interesujący sposób spędzić czas wolny oraz bezpłatnie skorzystać z szerokiej oferty zajęć edukacyjnych, kulturalnych i rekreacyjno - usprawniających. Dziś (26.02) odbyło się oficjalne otwarcie placówki.

Rozmawiali o problemach komunikacyjnych Ziemi Gorlickiej

Rozmawiali o problemach komunikacyjnych Ziemi Gorlickiej Piątek, 8 lutego 2019 Dziś (tj. 8.02) w siedzibie Starostwa Powiatowego w Gorlicach odbyło się spotkanie robocze, które było doskonałą okazją do omówienia problemów komunikacyjnych, z jakimi borykają się mieszkańcy Gorlic i powiatu gorlickiego.

Jeszcze więcej zielonej energii w powiecie gorlickim

Jeszcze więcej zielonej energii w powiecie gorlickim Piątek, 1 lutego 2019 Ponad 2 tysiące urządzeń wykorzystujących odnawialne źródła energii do wytwarzania energii cieplnej i elektrycznej zostanie zakupionych i zainstalowanych na obszarze 10 gmin członkowskich klastra energii „Biała – Ropa", do którego należą także Gorlice.

63. rocznica śmierci ks. Bronisława Świeykowskiego

63. rocznica śmierci ks. Bronisława Świeykowskiego Poniedziałek, 28 stycznia 2019 27 stycznia, dokładnie w 63. rocznicę śmierci ks. Bronisława Świeykowskiego, odbyły się oficjalne obchody ku pamięci bohaterskiego burmistrza Gorlic w czasie I wojny światowej.

Ferie zimowe w Gorlicach. Nie będzie nudy!

Ferie zimowe w Gorlicach. Nie będzie nudy! Piątek, 11 stycznia 2019 Ferie tuż tuż, pogoda dopisuje, a Miasto Gorlice nie zapomina o swoich najmłodszych mieszkańcach! Burmistrz Miasta Gorlice, Gorlickie Centrum Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna w Gorlicach oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gorlicach zapraszają do udziału w imprezach organizowanych w ramach akcji „Zima 2019”.