PSZOK już działa

PSZOK już działa Wtorek, 27 czerwca 2017 Urząd Miejski w Gorlicach informuje, że przy ul. Przemysłowej 7 w Gorlicach działa Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (tzw. PSZOK) zlokalizowany na terenie PUK „EMPOL” w Gorlicach.

Praktyki w Niemczech

Praktyki w Niemczech Wtorek, 27 czerwca 2017 Trwa nabór do V edycji międzynarodowego projektu „Praktyki w Niemczech”.

Historia całkiem... - opowieść o problemach młodych trochę inaczej

Historia całkiem... - opowieść o problemach młodych trochę inaczej Wtorek, 27 czerwca 2017 W pierwszy weekend wakacji 25 czerwca w Gorlickim Centrum Kultury odbył się pokaz przedpremierowy sztuki „Historia całkiem…” .

Ambient Festival w radiowej "Trójce"

Ambient Festival w radiowej Wtorek, 27 czerwca 2017 Wielkimi krokami zbliża się kolejna, 19. edycja Ambient Festivalu. Już dziś (27.06) o godz. 22:00 w radiowej „Trójce” dyrektor artystyczny festiwalu Tadeusz Łuczejko opowie o nadchodzącym wydarzeniu i swoich muzycznych poszukiwaniach.

Klub EGIDA w Czorsztynie

Klub EGIDA w Czorsztynie Wtorek, 27 czerwca 2017 Klub Abstynenta „EGIDA” zorganizował trzydniową „Integrację Rodzin Abstynenckich” w Ośrodku Wypoczynkowym „Nadzamcze” w Czorsztynie.

Oględziny w "Glimarze"

Oględziny w Poniedziałek, 26 czerwca 2017 Dzisiaj (26.06.2017 r.) pracownicy Urzędu Miejskiego w Gorlicach przeprowadzili oględziny terenu byłej Rafinerii Nafty „Glimar”. W toku czynności stwierdzono składowanie dużej ilości materiałów różnego pochodzenia.

Razem stwórzmy kolekcję Muzeum Historii Polski!

Razem stwórzmy kolekcję Muzeum Historii Polski! Poniedziałek, 26 czerwca 2017 Trwa ogólnoświatowa społeczna zbiórka pamiątek historycznych „Małe Wielkie Historie” zainaugurowana w 2016 roku. Do tej pory udało się pozyskać blisko 5500 obiektów dla Muzeum Historii Polski.

Wakacyjne dyżury miejskich przedszkoli

Wakacyjne dyżury miejskich przedszkoli Poniedziałek, 26 czerwca 2017 Harmonogram dyżurów wakacyjnych (lipiec-sierpień) w miejskich przedszkolach w roku szkolnym 2016/2017.

Przedsiębiorco, zgarnij bon na rozwój innowacji w swojej firmie

Przedsiębiorco, zgarnij bon na rozwój innowacji w swojej firmie Poniedziałek, 26 czerwca 2017 Już za kilka dni rozpocznie się nabór, dzięki któremu małopolscy przedsiębiorcy będą mogli otrzymać pieniądze na rozwój innowacji w swojej firmie

Zakończyła się IV edycja Rajdu Magura Małastowska!

Zakończyła się IV edycja Rajdu Magura Małastowska! Poniedziałek, 26 czerwca 2017 Wyścig Górski na dobre zagościł już w kalendarzu atrakcji i znaczących imprez naszego regionu. Podobnie jak w poprzednich latach, tak i ta edycja cieszyła się dużym zainteresowaniem kibiców. Serdecznie zapraszamy do przeczytania relacji z wyścigu.

Gorlice na Targach Turystyki Weekendowej

Gorlice na Targach Turystyki Weekendowej Poniedziałek, 26 czerwca 2017 W pierwszy weekend czerwca Miasto Gorlice wzięło udział w Międzynarodowych Targach Turystyki Weekendowej „Atrakcje Regionów” w Chorzowie. Targi stanowiły idealne miejsce do promocji naszego miasta i ziemi gorlickiej.

Groźny wypadek na trasie Wyścigu Górskiego Magura Małastowska!

Groźny wypadek na trasie Wyścigu Górskiego Magura Małastowska! Sobota, 24 czerwca 2017 Dziś rano na trasie IV edycji Wyścigu Górskiego Magura Małastowska, za 3 punktem kontrolnym, doszło do poważnego wypadku w którym ranne zostały cztery osoby.

Gorlickie lato 2017!

Gorlickie lato 2017! Piątek, 23 czerwca 2017 Publikujemy kalendarz wakacyjnych wydarzeń i imprez, które będą miały miejsce w naszym mieście w lipcu 2017 roku.

Zakończenie roku na Uniwersytecie Złotego Wieku

Zakończenie roku na Uniwersytecie Złotego Wieku Piątek, 23 czerwca 2017 Wakacje zbliżają się wielkimi krokami – w szkołach trwają imprezy podsumowujące i zakończenia. Wczoraj odbyło się także uroczyste zakończenie roku na Uniwersytecie Złotego Wieku!

Przyszłość Europy, przyszłość polityki...

Przyszłość Europy, przyszłość polityki... Piątek, 23 czerwca 2017 W środę 21 czerwca w Krakowie odbyła się konferencja „Przyszłość Europy, przyszłość polityki postępowej: w poszukiwaniu rozwiązań współczesnego kryzysu demokracji” zorganizowana przez Fundacja Aleksandra Kwaśniewskiego „Amicus Europae” oraz FEPS, w której udział wziął Burmistrz Miasta Gorlice Rafał Kukla.