Zarządzenie Burmistrza Miasta Gorlice w sprawie rozpatrzenia oferty Automobilklubu Bieckiego

Zarządzenie Burmistrza Miasta Gorlice w sprawie rozpatrzenia oferty Automobilklubu Bieckiego Piątek, 20 września 2019 Zarządzenie Burmistrza Miasta Gorlice z dnia 20 września 2019 r. w sprawie rozpatrzenia oferty Automobilklubu Bieckiego na organizację zawodów „5 Rajd Grodzki”

Konsultacje w sprawie rocznego programu współpracy Miasta Gorlice z organizacjami pozarządowymi

Konsultacje w sprawie rocznego programu współpracy Miasta Gorlice z organizacjami pozarządowymi Piątek, 20 września 2019 Zarządzenie Burmistrza Miasta Gorlice z dnia 20 września 2019 r. w sprawie przeprowadzenia konsultacji projektu uchwały „Rocznego programu współpracy Miasta Gorlice z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2019 r.”.

Nowy chodnik przy ul. Jagodowej

Nowy chodnik przy ul. Jagodowej Piątek, 20 września 2019 Mieszkańcy osiedla Skrzyńskich mogą korzystać już z nowego, 160-metrowego odcinka chodnika wzdłuż ul. Jagodowej. Zadanie zostało wybrane do realizacji w ramach budżetu obywatelskiego na 2019 rok.

Przy ul. Batorego powstaje OSA!

Przy ul. Batorego powstaje OSA! Piątek, 20 września 2019 Ruszyła budowa Otwartej Strefy Aktywności przy ulicy Stefana Batorego, składającej się z siłowni plenerowej oraz tzw. strefy relaksu. Usytuowana będzie w sąsiedztwie boiska i placu zabaw oraz projektowanej ścieżki pieszo-rowerowej.

Weekend Seniora z Kulturą

Weekend Seniora z Kulturą Piątek, 20 września 2019 W pierwszy weekend jesieni (28-29 września) zapraszamy wszystkich seniorów do zwiedzenia Muzeum Regionalnego PTTK w Gorlicach. W tych dniach, w godz. 10:00-15:00, dla osób od sześćdziesiątego roku życia wstęp na ekspozycje będzie bezpłatny.

8. numer Kuriera Gorlickiego

8. numer Kuriera Gorlickiego Piątek, 20 września 2019 Ósmy numer Kuriera Gorlickiego w 2019 roku, w wersji elektronicznej. Zapraszamy do lektury!

Pożegnanie wakacji z Zarządem Osiedla nr 11 Łysogórskie

Pożegnanie wakacji z Zarządem Osiedla nr 11 Łysogórskie Piątek, 20 września 2019 W dniu 31.08.2019, Zarząd Osiedla Nr 11 „Łysogórskie” zorganizował imprezę dla dzieci pn.”Pożegnanie Wakacji”, która odbyła się na placu zabaw przy ul. Letniej. Udział w imprezie wzięło ok. 40 dzieci. Na zaproszenie Zarządu Osiedla w wydarzeniu uczestniczyli Burmistrz Miasta Gorlice Rafała Kukla oraz Przewodniczący Rady Miasta Robert Ryndak.

Bezpieczniej na kolejnych pasach

Bezpieczniej na kolejnych pasach Piątek, 20 września 2019 Zakończono prace przy doświetleniu przejścia pieszo - rowerowego w ciągu ulicy Bieckiej, przy skrzyżowaniu z ulicą Okrzei oraz przejścia dla pieszych na ul. Hallera, w obrębie skrzyżowania z ulicą Korczaka.

Rusza głosowanie nad Budżetem Obywatelskim 2020

Rusza głosowanie nad Budżetem Obywatelskim 2020 Czwartek, 19 września 2019 20 września rozpoczyna się głosowanie w tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego Miasta Gorlice na 2020 rok. Na stronie budzetobywatelski.gorlice.pl została uruchomiona aplikacja, dzięki której gorliczanie mogą w łatwy i wygodny sposób oddać swój głos nie wychodząc z domu! Wszystko to dla poprawy Państwa komfortu i wygody. Głosowanie potrwa do 4 października. Zachęcamy wszystkich gorliczan do oddawania swoich głosów!

XI Sesja Rady Miasta Gorlice

XI Sesja Rady Miasta Gorlice Czwartek, 19 września 2019 W czwartek 26 września 2019 r. o godz. 9.00 rozpocznie się XI zwyczajna sesja Rady Miasta Gorlice. Sesja odbędzie się w sali obrad im. W. Biechońskiego, II piętro (sala nr 206).

Tydzień Przedsiębiorcy w ZUS – bezpłatne szkolenia i porady ekspertów

Tydzień Przedsiębiorcy w ZUS – bezpłatne szkolenia i porady ekspertów Czwartek, 19 września 2019 Gorlice, Nowy Sącz, Limanowa i Nowy Targ to miasta gdzie, od 23 do 27 września, będzie można skorzystać z pomocy ekspertów i wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach. Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza osoby prowadzące własny biznes na specjalnie przygotowany dla nich Tydzień Przedsiębiorcy.

Dorotka w Krainie Oz

Dorotka w Krainie Oz Czwartek, 19 września 2019 Gorlickie Centrum Kultury serdecznie zaprasza na premierę spektaklu „Dorotka w Krainie Oz” w wykonaniu Grupy Teatralnej Otwarte Drzwi, która odbędzie się 28 września 2019, o godzinie 18:00, w sali widowiskowej GCK oraz na pokaz popremierowy 5 października 2019, o godzinie 18:00.

Honorowe odznaki PZITB oraz NOT dla Burmistrza Rafała Kukli

Honorowe odznaki PZITB oraz NOT dla Burmistrza Rafała Kukli Czwartek, 19 września 2019 17 września w Pałacu Długoszów w Siarach odbyło się wyjazdowe posiedzenie Zarządu Oddziału Krakowskiego Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa.Na zaproszenie organizatorów, jako Członek Zarządu Oddziału Małopolskiego PZITB, udział wziął Burmistrz Miasta Gorlice Rafał Kukla.

Kolejna EKOsfera za nami!

Kolejna EKOsfera za nami! Czwartek, 19 września 2019 W sobotę, 14 września, na gorlickim Rynku, już po raz trzeci odbyło się wydarzenie dla wszystkich, którym nie jest obojętne środowisko naturalne, czyli EKOsfera!

Muzyka u podnóża Beskidów

Muzyka u podnóża Beskidów Środa, 18 września 2019 W sobotę 14 września w Galerii Sztuki „Dwór Karwacjanów” w Gorlicach odbył się wyjątkowy koncert kwartetu smyczkowego AIRIS STRING QUARTET w składzie: I skrzypce - Aleksandra Czajor ; I skrzypce - Grażyna Zubik; Altówka - Malwina Tkaczyk; Wiolonczela - Mateusz Mańka. W wydarzeniu w imieniu Burmistrza Rafała Kukli, udział wziął jego Zastępca Łukasz Bałajewicz oraz Kierownik Wydziału Oświaty, Kultury i Spraw Społecznych Aleksander Augustyn.