Pies z ulicy Granicznej

Pies z ulicy Granicznej Czwartek, 19 października 2017 W lecznicy dla zwierząt w Gorlicach znajduje się zagubiony pies: samiec, krzyżówka, wiek ok. 9 miesięcy, maść biszkoptowa. Pies został zabrany z pobocza ulicy Granicznej w Gorlicach, prawdopodobnie został potrącony przez samochód.

Pies z ulicy Młyńskiej

Pies z ulicy Młyńskiej Czwartek, 19 października 2017 W lecznicy dla zwierząt w Gorlicach znajduje się zagubiony pies: samiec, krzyżówka, wiek ok. 5 lat, maść biszkoptowa.

Nowa siłownia plenerowa!

Nowa siłownia plenerowa! Czwartek, 19 października 2017 Mieszkańcy Gorlic mogą już korzystać z nowego miejsca do aktywnego spędzania czasu wolnego! Do użytku oddany został plac przeznaczony do ćwiczeń na świeżym powietrzu, z zamontowanymi urządzeniami terenowo – rekreacyjnymi. Nowa siłownia plenerowa powstała przy ulicy Kościuszki, obok mostku na rzece Ropie.

Alkohol – nie dla dzieciaków

Alkohol – nie dla dzieciaków Czwartek, 19 października 2017 Młodzieżowi liderzy z Miejskich Zespołów Szkół Nr 3 i Nr 5 przeprowadzili kolejną akcję informacyjną w punktach sprzedaży alkoholu i papierosów zlokalizowanych w pobliżu swoich szkół.

Pasowanie na przedszkolaka

Pasowanie na przedszkolaka Czwartek, 19 października 2017 W dniu 18 października b.r. na sali gimnastycznej Miejskiego Zespołu Szkół nr 5 odbyła się niecodzienna uroczystość. Tego właśnie dnia do grona Słonecznych przedszkolaków dołączyło 52 dzieci.

Wesołe Skrzaty recytują wiersze

Wesołe Skrzaty recytują wiersze Czwartek, 19 października 2017 W środę (18.10.) w Niepublicznym Przedszkolu „Wesołe Skrzaty” już po raz kolejny odbył się wewnątrzprzedszkolny Konkurs recytatorski.

W Muzeum Lizaka

W Muzeum Lizaka Czwartek, 19 października 2017 17 października najstarsze przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola Nr 1 w Gorlicach odwiedziły Muzeum Lizaka w Jaśle.

XL Sesja Rady Miasta Gorlice

XL Sesja Rady Miasta Gorlice Czwartek, 19 października 2017 W czwartek 26 października 2017 r. o godz. 9.00 rozpocznie się XL zwyczajna sesja Rady Miasta Gorlice. Sesja odbędzie się w sali obrad im. W. Biechońskiego, II piętro (sala nr 206).

Warsztaty z touroperatorami z Izraela

Warsztaty z touroperatorami z Izraela Czwartek, 19 października 2017 Małopolska Organizacja Turystyczna zaprasza na warsztaty z touroperatorami z Izraela, które odbędą się 30 października w Hotelu Bania Thermal & Ski w Białce Tatrzańskiej, ul. Środkowa 181.

Mój smartfon, mój mały świat - klikam z głową

Mój smartfon, mój mały świat - klikam z głową Środa, 18 października 2017 „Mój smartfon, mój mały świat – klikam z głową” to kampania społeczna Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej, której celem jest promocja bezpieczeństwa najmłodszych w sieci.

Pasowanie na czytelnika w Chatce Misia Uszatka

Pasowanie na czytelnika w Chatce Misia Uszatka Środa, 18 października 2017 Od kilku lat prowadzona jest ogólnopolska akcja pod nazwą "Cała Polska czyta dzieciom".

II Gorlicka Spartakiada Seniorów

II Gorlicka Spartakiada Seniorów Wtorek, 17 października 2017 W zdrowym ciele zdrowy duch! Wczoraj (17.10) na hali sportowej OSiR odbyła się II Gorlicka Spartakiada Seniorów.

9. numer Kuriera Gorlickiego

9. numer Kuriera Gorlickiego Środa, 18 października 2017 Zapraszamy do lektury najnowszego numeru Kuriera Gorlickiego.

IV Marsz dla Życia i Rodziny

IV Marsz dla Życia i Rodziny Środa, 18 października 2017 Stowarzyszenie Rodzin Katolickich przy parafii NNMP, serdecznie zaprasza na IV MARSZ DLA ŻYCIA I RODZINY, który odbędzie się 22 października w Gorlicach.

Luz blues folk

Luz blues folk Środa, 18 października 2017 Stowarzyszenie Chóralne „Belfersingers” oraz Gorlickie Centrum Kultury serdecznie zapraszają na I Gorlicki Festiwal Chóralny „Luz blues folk”, który odbędzie się 21 października 2017 r. (sobota) o godz. 19:00 w sali teatralnej GCK.