Warsztaty metodą Design Thinking

Fundacja Inteligentna Małopolska ma przyjemność zaprosić do udziału w warsztatach metodą Design Thinking i ukierunkowanych na identyfikację pomysłów na rozwiązania, ułatwiające codzienne życie osób starszych.

Warsztaty realizowane są w ramach projektu InnoMaker, przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami warsztatów, które odbędą się:


Dlaczego Design Thinking?

Design Thinking to metoda tworzenia innowacyjnych produktów i usług, które odpowiadają prawdziwym potrzebom użytkowników. Wywodzi się z metod pracy stosowanych przez projektantów tworzących rzeczy użyteczne, a także łatwe i przyjemne w obsłudze. Dziś jest wykorzystywany w wielu obszarach biznesu – rozwoju produktów i usług, marketingu, zarządzaniu czy HR – wszędzie tam, gdzie rozumie się, że doświadczenia klientów, użytkowników i pracowników mają podstawowe znaczenie.

Warsztaty będą jednocześnie szybkim i praktycznym wprowadzeniem do samej metody Design Thinking. Uczestnicy dowiedzą się nie tylko, jakie są podstawowe jej zasady stosowania, ale też zapoznani zostaną z konkretnymi przykładami zaczerpniętymi „z życia” i obrazującymi możliwe pola wykorzystania Design Thinking.

Fundacja Inteligentna Małopolska to organizacja, która w odpowiedzi na potrzeby mieszkańców Małopolski buduje miejsca, w których mieszkańcy mogą realizować swoje pasje łączące nowe technologie ze starymi. Tworzony przez nas FabLab Małopolska, zgodnie z filozofią jest miejscem fabrykacji i kreatywnego myślenia, łączącym ludzi z pasją do tworzenia, projektowania oraz osoby chcące dzielić się z innymi wiedzą i doświadczeniem.

Zgłoszać chęć uczestnictwa w warsztatach można poprzez formularz, który znajduje się TUTAJ.

fot. FabLab Małopolska

Tagi