Teddy Jr. zagrał w Pawilonie!

Kolejny koncert w Pawilonie Historii Miasta za nami! W czwartkowy wieczór (11.04) w ramach Alternatywnego Pawilonu przed gorlicką publicznością wystąpił holenderski muzyk Teddy Jr., który w swojej muzyce łączy folkowe brzmienia z energią grunge’u lat 90-tych.

Teddy Jr. to świetny holenderski songwriter. Koncertując przemierzył pół Europy. Grał m.in. w Holandii, Francji, Belgii, Polsce i w Niemczech. Występował m.in. jako support przed New Model Army, grał przed Peterem Gabrielem. Występował też na kilku festiwalach w naszym kraju.

Artysta sam komponuje i pisze swoje utwory inspirując się takimi wykonawcami jak Eels, Neil Young, Frank Turner czy Tom Petty.

Holender dzięki swojej charyzmatycznej osobowości stwarza na scenie osobliwy spektakl, w którym publiczność może aktywnie uczestniczyć. Teddy Jr. w trakcie swojego występu zaprezentował m.in. materiał z nowej płyty The Wanderers, która już niebawem się ukaże.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie i już dziś zapraszamy na kolejny koncert w ramach Alternatywnego Pawilonu, który odbędzie się w połowie maju. Więcej informacji już wkrótce.

Galeria zdjęć poniżej.

GALERIA