200 lat Pani Julio!

Już jutro, czyli 9 marca minie setna rocznica urodzin mieszkanki naszego miasta Pani Julii Tenerowicz. Jubilatka urodziny świętowała w Dniu Kobiet, w gronie najbliższej rodziny oraz delegacji z Urzędu Miejskiego oraz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Był oczywiście urodzinowy tort, kwiaty oraz serdeczne życzenia. Pomyślności, spokoju oraz wielu lat życia w dobrym zdrowiu i radości Dostojnej Jubilatce życzyli Burmistrz Rafał Kukla, Przewodniczący Rady Miasta Robert Ryndak, Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Gorlicach Danuta Zakrzewska oraz przedstawiciele Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Gorlicach: Kierownik Inspektoratu Konrad Mosoń oraz Kierownik Obsługi Klientów i Korespondencji Szymon Ślusarz. Burmistrz Rafał Kukla odczytał podczas uroczystości listy skierowane do Jubilatki przez Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego i Wojewodę Małopolskiego Piotra Ćwika.

Julia Tenerowicz urodziła się 9 marca 1919 roku w Sękowej, jako najstarsza z dziewięciorga rodzeństwa. Pracowała w przedszkolu. W wieku 50 lat wyszła za mąż i wraz z mężem zamieszkali w Anglii. Niestety zaledwie kilka tygodni później zmarł małżonek Pani Julii. Przez następne 20 lat mieszkała i pracowała w Anglii. Na starość powróciła do Gorlic, gdzie mieszka do dzisiaj.

Pani Julii bardzo serdecznie gratulujemy pięknego Jubileuszu, życzymy zadowolenia z każdego nowego dnia, przeżycia w szczęściu i zdrowi wielu pięknych lat oraz wiele dobroci i życzliwości od najbliższych, sąsiadów i znajomych.
Pani Julia na zdjęciu trzecia od prawej.

Dwieście lat Pani Julio!

Tagi

GALERIA