„Echo serca” - spotkanie autorskie z Piotrem Lianą

Miejska Biblioteka Publiczna im. Stanisława Gabryela w Gorlicach zaprasza na spotkanie autorskie z Piotrem Lianą i promocję jego najnowszej książki „Echo serca”. Spotkanie odbędzie się 28 lutego 2019 (czwartek) w sali Pod Sową MBP w Gorlicach. Z Piotrem będzie rozmawiał Wojciech Patrzyk.

Piotr Liana — gorliczanin, magister farmacji, absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz studiów podyplomowych z zakresu prawa dowodowego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Uczestnik wielu konferencji naukowych oraz badań nad mutagennością. Żyje po to, żeby jeść. W wolnych chwilach ucieka z escape roomów, rozwiązuje zagadki, karmi zmysły wszystkimi dziedzinami sztuki. Lubi zmagać się z trudnymi tematami, bawią go ironia i czarny humor. Uczestnik warsztatów „Druga strona kryminalnej fikcji”, realizowanych pod auspicjami Maszyny do Pisania. W 2015 roku zadebiutował powieścią „Persona non grata”. We wrześniu 2018 roku odbyła się premiera jego drugiej powieść pt. „Echo serca”. Obecnie mieszka w Tarnowie.

W trakcie spotkania Księgarnia Mieszko będzie prowadzić w promocyjnych cenach sprzedaż książek autorstwa Piotra Liany.

„Echo serca” — pasjonujący thriller psychologiczny
Na przedmieściach Tarnowa umiera córka Krzysztofa Roty, kardiologa. Jej śmierci towarzyszą niejasne okoliczności. Mimo to prokuratura nie wszczyna dochodzenia. Ojciec nastolatki podejmuje walkę z systemem. Na jego drodze piętrzą się przeszkody. Policja, prasa i szpital utrudniają prywatne śledztwo. Dochodzi do kolejnych zbrodni. Czy komuś zależy na tym, żeby prawda nigdy nie wyszła na jaw?

Źródło: Miejska Biblioteka Publiczna w Gorlicach

Tagi