Gorlice to miasto przyjazne firmom!

Z dumą informujemy, że Miasto Gorlice znalazło się pośród 321 wyróżnionych miejscowości, które w XI edycji Konkursu Instytutu Europejskiego Biznesu uzyskały tytuł Samorządu Przyjaznego Firmom 2017.

W tegorocznej edycji konkursu miejscowości, szansę na tytuł Miasto Przyjazne Firmom 2017 miały miejscowości, w których siedziby miały minimum trzy firmy ocenione jako Brylanty Polskiej Gospodarki 2017. Dodatkowo siedzibę w nich musiało mieć minimum 10 dynamicznych firm, których wartość rynkowa wzrosła o minimum 10 proc. w ciągu roku, uzyskujących tytuł Gepardów Biznesu.

To duża nobilitacja dla naszego miasta! Bardzo dobrze świadczy to o Gorlicach i kondycji naszych firm! W rankingu wyprzedziliśmy lokalne ośrodki takie jak m.in. Jasło, Nowy Targ czy Limanowa. Szczególnie pragnę pogratulować i podziękować właścicielom gorlickich firm i przedsiębiorcom - to dzięki Wam znaleźliśmy się na tak wysokiej pozycji! Dziękuję, że decydujecie się prowadzić działalność właśnie w Gorlicach – mówi Burmistrz Miasta Gorlice Rafał Kukla.