Lokalni herosi - głosuj na gorlicki projekt!

Ruszyło głosowanie w akcji Lokalni Herosi! Dzięki Waszym głosom możemy zdobyć blisko 50 000 zł na organizację IV Gorlickiego Jarmarku Bożonarodzeniowego!

Jak głosować?
Głosowanie trwa od 15 sierpnia do 14 października 2018 r., czyli dwa miesiące. Głosować można codziennie na: www.herosiprzedsiebiorczosci.pl

Można oddać jeden głos dziennie na wybrany projekt, klikając przycisk „Oddaj głos” – projekt uzyskuje wtedy 1 punkt.

Aby zwiększyć szansę na wygraną projektu można robić zakupy w wybranym sklepie (Delikatesy Centrum przy ul. Dukielskiej w Gorlicach), zrobić zdjęcie paragonu i wysłać MMS’em na numer 661 005 990 lub dodać go do formularza na stronie internetowej. Głos z paragonem do 15 zł to 5 punktów, a z paragonem powyżej 15 zł to aż 10 punktów.

Na co przeznaczony zostanie grant?

Gorlicki Jarmark już od trzech lat przenosi mieszkańców w magiczny czas świąt Bożego Narodzenia. Nasz Jarmark to nie tylko stoiska i spacery wśród gwarnych straganów, a także wiele wydarzeń towarzyszących. Grant pozwoli na uatrakcyjnienie Gorlickiego Jarmarku o koncerty, spektakularny pokaz rzeźbienia w lodzie, wspólne kolędowanie, konkursy, warsztaty świąteczne, gotowanie na dużej patelni, degustacje lokalnych produktów, darmową karuzelę wenecką dla najmłodszych i inne atrakcje dla dzieci. Na gorlickim Rynku stanie Domek św. Mikołaja i Żywa Szopka. W całym wydarzeniu nie chodzi jednak tylko o zakupy, ale przede wszystkim o spotkania, integrację mieszkańców, radosną i rodzinną atmosferę.


Do akcji Lokalni Herosi zostało zgłoszonych ponad 400 projektów. Nasz projekt walczy w obszarze tematycznym KULTURA w kategorii grantów w wysokości od 11 do 50 tys. zł.

Partnerami projektu są Gorlickie Centrum Kultury oraz przedsiębiorstwo ELZA Sp. z o.o. Sp.k. Delikatesy Centrum przy ul. Dukielskiej w Gorlicach.

Konkurs grantowy „Lokalni herosi - 100 inicjatyw przedsiębiorców na 100-lecie niepodległości” organizowany jest przez Eurocash S.A. Konkurs ma wspierać rozwój społeczności lokalnych oraz mieszkańców