Piknik rodzinny z Osiedlem Magdalena

W miniony czwartek (7.06.) na Osiedlu nr 2 odbył się rodzinny piknik z okazji Dnia Dziecka. Na każdego uczestnika czekało mnóstwo atrakcji i znakomitej zabawy!

Mottem  przewodnim Pikniku było hasło " Powstrzymaj Pijanego Kierowcę" które widniało na wywieszonym banerze. Piknik otworzyli Burmistrz Miasta Gorlice Rafał Kukla, Wiceprzewodnicząca Rady Miasta Mariola Migdar oraz Przewodniczący Zarządu Osiedla Michał Jurczyk, życząc wszystkim udanej zabawy.


Nie zabrakło rozmaitych gier i zabaw, trampoliny, zawodów piłkarskich z Miejskim Animatorem Sportu, ale też lodów i kiełbasek. Dzieciaki mogły liczyć także na pokaz ogromnych baniek mydlanych oraz zabawę z animatoram i malowanie twarzy.

Animatorzy prowadzący zajęcia z dziećmi zwracali uwagę na problem jazdy pod wpływem alkoholu. Uczestnicy pikniku podpisywali deklaracje odpowiedzialnego świadka i pasażera w których każdy  zobowiązał się że jeżeli będzie świadkiem  sytuacji, w której nietrzeźwy kierowca zechce wsiadać do pojazdu, podejmie działania, aby go powstrzymać przed jazdą. Zwłaszcza wówczas, gdy kierowcą będzie ktoś bliski.  Taką deklarację podpisało 63 osoby.
Galeria zdjęć poniżej.

Tagi

GALERIA